100% BIO/Organické kojenecké mlieko Kendamil 1 (800 g) DHA+

Výrobca
Kendamil
Kód
77000081
Dostupnosť
3-8 dní
Cena s DPH
20.50 €
Kúpou tohto tovaru získate 20 bodov. Viac info

100% BIO/Organické Plnotučné mlieko Kendamil


Počiatočná mliečna dojčenská výživa Kendamil 100% organické počiatočné mlieko je plnotučné mlieko pre najmenšie bábätká superprémiovej kvality spĺňajúce tie najprísnejšie normy pre BIO produkciu mlieka. Mlieko pochádza z panenskej prírody anglického národného parku Lake District, ktorý sa pýši tou najkrajšou čistou prírodou. Vhodné pre výživu kojencov od narodenia (deti od 0-6 mesiacov) ak nemôžu byť dojčené.


Výhody Kendamil BIO / organického plnotučného mlieka:

  • 100% BIO / ORGANIC
  • Z BIO / ORGANIC plnotučného mlieka
  • Bez palmového oleja, rybieho tuku a GMO
  • Prirodzená vôňa mlieka a lahodná chuť
  • Pridané prebiotiká GOS
  • Všetky organické farmy musia spĺňať najprísnejšie nariadenia organizácie Red Tractor, ktorá dohliada na živočíšnu výrobu a pestovanie surovín.
  • Organické plnotučné dojčenské mlieko = menej rastlinného oleja, ktorý môže byť častou príčinou poruchy trávenia a zápchy u bábätiek.


Vyhýba sa procesu výroby sušeného mliečneho prášku, ktorý vytvára látku plnú oxidovaného cholesterolu a neurotoxických aminokyselín. (Čerpaných z odborných zdrojov)

Všetky kravy produkujúce mlieko Kendamil sú chované formou grass feeding (pasúcich sa na lúkach) čo zvyšuje percento Omega-3 v mlieku.


ZLOŽENIE:
(Zloženie sa vzťahuje k sušenému stavu potraviny)

  • organické plnotučné mlieko, organický demineralizovanej proteín mliečnej srvátky v prášku, organické odstredené mlieko, organické rastlinné oleje (slnečnicový, kokosový, repkový), organická laktóza (z mlieka), citrát vápenatý, laktát vápenatý, chlorid draselný, citrát sodný, chlorid horečnatý, vitamín C, hydroxid draselný, inositol, cholín bitartrát, pyrofosfát železitý, síran zinočnatý, vitamín E, niacín, kys. pantoténová, jodid draselný, síran meďnatý, vitamín A, tiamín, vitamín B6, kyselina listová, síran manganatý, seleničitan sodný, riboflavín ( vitamín B2), vitamín K, vitamín D, biotín, vitamín B12


Alergény sú vyznačené tučne.


Skladujte na chladnom a suchom mieste medzi 5 ° -20 ° C. Balené v ochrannej atmosfére. Minimálna trvanlivosť viď. dno plechovky. Spotrebujte do 4 týždňov po otvorení.

Náš produkt by sa k Vám mal dostať v perfektnom stave. Ak nie, zavolajte nám a my pre Vás radi preveríme dôvod. V tomto prípade prosím nevyhadzujte plechovku ani obsah balenia. Táto záruka nemá vplyv na vaše zákonné práva.


PRÍPRAVA:

A) Umyte si ruky, sterilizujte všetky pomôcky a fľaštičku podľa pokynov výrobcu.

B) Prevarte čerstvú vodu a nechajte vychladnúť po dobu najdlhšie 30 minút. Ideálna teplota je 37 ° C (v príliš chladnej vode sa mlieko môže horšie rozpúšťať). Nepoužívajte umelo zmäkčenú alebo opakovane preváranú vodu. Nalejte požadované množstvo vody (podľa návodu nižšie pre prípravu) do sterilizovanej fľaše.

C) Pomocou odmerky, ktorá je súčasťou balenia, pridajte daný počet zarovnaných odmeriek do fľaše s vodou.

D) Uzavrite fľašu a dobre pretrepte, aby sa prášok rozpustil.

E) Ochlaďte na teplotu prirodzenú na pitie. Vždy pred podávaním najskôr skontrolujte teplotu tekutiny na vašom zápästí.

Výrobca: Kendamil
Veková ketegória: 0 - 6m
Našli ste chybu? Dajte nám vedieť