100% ekologická čistiaca voda Aquaint + Dezinfekčná voda AQUAINT-50ml

Kód
980011
Dostupnosť
SKLADOM
Kúpou tohto produktu získate DARČEK
Cena s DPH
11.99 €
Kúpou tohto tovaru získate 11 bodov. Viac info

100% ekologická čistiaca voda Aquaint + Dezinfekčná voda AQUAINT-50ml

 

100% prirodzená dezinfekčná voda pre ruky, pokožku, ústa a pod.
 
Aquaint je bezpečná, prirodzená dezinfekčná voda šetrná k životnému prostrediu. Je ‘prirodzená’ pretože je jediné zložky sú voda a ‘prírodná kyselina’ (kyselina chlórna HClO), ktorú tvorí ľudské telo pre boj s baktériami. 

Aquaint má schopnosť za pár sekúnd zabiť 99.9 % baktérií. 

Neobsahuje alkohol. 

 

Aquaint je dermatologicky a klinicky testovaná, vhodná pre citlivú pokožku a neškodná pri požití. Nie je potrebné oplachovať.
 
Aquaint môžete použiť od narodenia na ruky, pokožku, do úst a vlastne na každú časť tela, ďalšie spôsoby použitia (ale nie sú obmedzené na) zahŕňajú:
- vnútro detských fliaš
- cumlíky, hryzačky a pod.
- povrchy v detskej izbe, detské stoličky a pod.
- hračky
- príbor a povrchy na kŕmenie
- zariadenie toaliet, napr. WC sedátka, verejné prebaľovacie miestnosti

 

Aquaint v porovnaní s inými čistiacimi/dezinfekčnými výrobkami:
Aquaint má mnohostranné čistiace a dezinfekčené spôsoby použitia a vlastnosti ako žiadny iný výrobok, ktorý je dnes na trhu, čo ju robí veľmi pohodlnou a univerzálnou, najmä pri cestovaní alebo pri pobyte vonku s deťmi a bábätkami. Aquaint pôsobí na ruky a pokožku, ale taktiež na neživé objekty ako cumlíky, detské fľaše, hračky, nábytok v detskej izbe a pod. – vlastne všade, kde sú baktérie na zabitie. Aquaint tiež môžete bezpečne nasprejovať do detských úst, kde zabije akúkoľvek baktériu ktorá  sa tam mohla dostať napríklad tým, že si dieťa vložilo znečistený predmet do úst. Aquaint nemá zápach alebo chuť, nevysušuje pokožku, nie je lepkavý, nezanecháva žiadne zvyšky a dokonca eliminuje/významne obmedzuje zápach spôsobený baktériami.
Výrobca: Opus Innovations Ltd
Objem: 500 ml
Našli ste chybu? Dajte nám vedieť