Anatomický cumlík Suavinex - Silikón 2-4m - Zelené trojuholníčky

Výrobca
Suavinex
Kód
3801249_4
Dostupnosť
3-8 dní
Vyberte si variant produktu
Cena s DPH
2.65 €
Kúpou tohto tovaru získate 2 bodov. Viac info

Anatomický cumlík Suavinex - Silikón 2-4m

Anatomický cumlík Suavinex - Silikón 2-4m 

  • Balenie: 1ks.
  • Tvar cumlíka: anatomický
  • Materiál cumlíka: silikón
  • Odporúčaný vek: -2-4mesiacov (drobný tvar cumlíka vhodný pre všetky novorodeniatka a aj pre  predčasne narodené bábätká).
  • 0% BPA.

Svojim drobným a inovatívnym tvare motýlika súznie s drobnou tvárou bábätka, pričom prichádza do minimálneho kontaktu s jeho jemnou a citlivou pokožkou. Vzduchové prieduchy zabezpečujú stálu cirkuláciu vzduchu okolo detskej pokožky. Cumlík je veľkým pomocníkom pre pokoj Vášho bábätka či už pri spánku, alebo vychádzke. Je dokázané, že sanie cumlíka uvoľňuje endorfín, takzvaný hormón šťastia, ktorý prináša bábätku príjemný pocit, ktorý ho upokojuje. Doprajte bábätku cumlík namiesto prstov či pästičky, pretože tento variant môže veľmi porušiť dentálnej vývoj.

 

Odporúčanie: chráňte svoje cumlíky proti strate či spadnutiu na zem a zakúpte k nim klip s retiazkou. Môžete kombinovať s klipmi a dojčenskými fľašami tej istej série značky Suavinex.

 

Všetky cumlíky sú podporované a vyrábané v spolupráci s Asociáciou španielskych detských zubárov a rešpektujú prirodzený vývoj ďasien, zubov i podnebia dieťaťa. Farby použité pre dekorovanie výrobkov značky Suavinex sú prírodné a netoxické.

 

Všetky výrobky sú bez BPA 0%, klinicky testované a vyrobené v EÚ španielskym farmaceutickým výrobcom.

 

Výrobca: Suavinex
Našli ste chybu? Dajte nám vedieť