Autosedačka Avionaut AeroFix RWF (67-105cm) + IsoFix základňa IQ - Čierna 2020

Výrobca
Avionaut
Kód
AV350RWF-AFR03+IQC
Dostupnosť
Na objednávku
Cena s DPH
377.30 €
DOPRAVA ZDARMA po celej SR
Kúpou tohto tovaru získate 377 bodov. Viac info

Autosedačka Avionaut AeroFix RWF + IsoFix základňa IQ


Avionaut AeroFIX RWF 
je moderná autosedačka v kategórii 67-105 cm / do 17,5 kg, ktorá plne vyhovuje európskej homologizačnej norme i-Size. Zároveň spĺňa striktné normy švédskeho skúšobného ústavu VTI, kedy úspešne prešla prísnym Testom PLUS. Autosedačka bola navrhnutá tak, aby dieťa mohlo cestovať proti smeru jazdy až do výšky postavy 105 centimetrov. Usadenie dieťaťa proti smeru jazdy je najbezpečnejší variant pre cestovanie s dieťaťom v aute. Autosedačka má inovatívny systém bočnej ochrany, ktorý minimalizuje riziko následkov bočného nárazu.


Unikátna konštrukcia autosedačky AeroFIX RWF zaisťuje optimálnu ventiláciu vo vnútri autosedačky a výrazne tak zvyšuje komfort dieťaťa pri cestovaní bez nepríjemného potenia. Pohodlie malého cestujúceho zaručuje aj mäkké polstrovanie najvyššej kvality, nastaviteľná opierka hlavy a nastaviteľný náklon.

 • Pre maximálne bezpečie dieťaťa sa autosedačka pripevňuje do automobilu s pomocou základne iQ Isofix.
 • Inštalácia autosedačky do auta je mimoriadne jednoduchá.
 • Vďaka systému Click'n'Drive autosedačku rýchlo a ľahko nasadíte na základňu iQ Isofix, zvukový signál vám potvrdí správne nasadenie.
 • Poťah autosedačky je vyrobený z najkvalitnejších luxusných tkanín, mäkkých, šetrných k pokožke dieťaťa, a napriek tomu odolných.
 • Poťahy všetkých autosedačiek Avionaut spĺňajú normy Oeko-tex štandard 100, potvrdzujúci, že poťahy neobsahujú zdraviu škodlivé látky.
 • Poťah je možné prať v práčke.
 • Autosedačka je v súlade s homologáciou i-Size.
 • Vysokú bezpečnostnú triedu zaisťuje optimálna kombinácia EPP, PP, PA a pamäťovej peny, ktoré absorbujú preťaženia v prípade nárazu.
 • Inovatívny materiál EPP sa vyznačuje vysokou odolnosťou voči fyzikálnym a chemickým faktorom.
 • Vynikajúce parametre pevnosti robí tento materiál ideálny pre konštrukciu autosedačiek, pretože sa nedeformuje ani pri vysokých zaťaženiach spôsobených kolízií.
 • Bezpečné sedenie dieťaťa zaisťujú nastaviteľné 5-bodové bezpečnostné pásy a nastaviteľná opierka hlavy, ktorú možno prispôsobiť potrebám rastúceho dieťaťa.


Parametre:

 • váha bez základne: 8kg
 • rozmery bez základne (vxšxh) 66 x 66 x 73 cm


Autosedačky Avionaut sú testované a certifikované 
v mnohých európskych výskumných inštitúciách pre záruku čo najvyššej bezpečnosti a komfortu cestovania. Autosedačka Avionaut AeroFIX RWF splnila všetky najprísnejšie testovacie skúšky, ktoré potvrdili najvyššiu úroveň bezpečnosti dieťaťa v prípade dopravnej nehody. Výnimočnú úroveň bezpečnosti dokazuje aj výsledok testovania švédskym skúšobným ústavom VTI, ktorého nekompromisným testom autosedačka AeroFIX RWF úspešne prešla. Test PLUS je jedným z najťažších testov pre autosedačky na svete. Vykonáva sa vo Švédsku pod dohľadom odborníkov z inštitútu VTI a skúma bezpečnosť prepravovaných detí meraním ukazovateľov, ktoré majú najväčší vplyv na zdravie dieťaťa v prípade nehody. Pozitívne absolvovanie tohto testu znamená, že dieťa prijíma správnu polohu v testovanej autosedačke, je oveľa lepšie chránené pri nehode a že riziko prípadného úrazu je obmedzené na minimum. Normy, ktoré musia spĺňať autosedačky, aby vyhoveli skúške, značne prevyšujú normy, ktoré ukladá výrobcom legislatíva EÚ.

Výrobca: Avionaut
Farba: Čierna
ISOFIX: Áno
Nosnosť: 17,5 kg
Našli ste chybu? Dajte nám vedieť