Autosedačka Avionaut Evolvair Expedition - Brown 2017

Výrobca
Avionaut
Kód
AV380-EX02
Dostupnosť
3-8 dní
Cena s DPH
166.00 €
DOPRAVA ZDARMA po celej SR
Kúpou tohto tovaru získate 166 bodov. Viac info

Autosedačka Avionaut Evolvair Expedition

Autosedačka Avionaut Evolvair je určená pre deti od 9 do 36 kg (9 mesiacov až 12 rokov). Ergonomická autosedačka rastie s dieťaťom a zaručuje maximálny komfort a bezpečnosť počas celej životnosti. Kvalita autosedačiek Avionaut je zárukou ich kompletnej výroby v Európe a celý výrobný proces je pod prísnou kontrolou kvality s použitím neškodných a bezpečných materiálov.

 

Kolekcia Avionaut Expedition bola vyvinutá tak, aby poskytovala maximálny komfort pre malých cestujúcich pri cestovaní autom. Špeciálne navrhnutá konštrukcia povrchu operadla a sedadla zaručuje optimálnu cirkuláciu vzduchu. Autosedačka je ergonomicky tvarovaná a prekrytá super mäkkým čalúnením pre maximálny komfort pre deti. Moderné farby kolekcie Expedícia zapadajú do interiéru každého vozidla. Vylepšené a kvalitné materiály spĺňajú najvyššie štandardy a požiadavky dnešných malých cestujúcich a ich rodičov. Všetky použité textilné výrobky sú certifikované a zdravé.

 

Autosedačka Avionaut Evolvair rastie s dieťaťom a jednoducho môžete nastaviť veľkosť podľa Váľho dieťaťa jediným tlačidlom. Hlboké bočnice poskytujú dodatočnú ochranu v prípade bočného nárazu. Opierka z polypropylénovej peny pohodlne podporuje krk vášho dieťaťa.

Pre deti od 9 do 18 kg je autosedačka vybavená trojbodovým bezpečnostným pásom a dieťa je pripojené k 5-bodovému bezpečnostnému pásu. Intuitívna vodiaca lišta umožňuje správnu a rýchlu inštaláciu autosedačky. Napínače bezpečnostných pásov zaisťujú dokonalé pripevnenie autosedačky

Pre deti od 15 do 36 kg sú odstránené 5-bodové bezpečnostné pásy a dieťa je upevnené trojbodovým bezpečnostným pásom.

Autosedačka zodpovedá norme ECE R44 / 04.

Rozmery ŠxVxH: 46 × 59 × 50 cm

Hmotnosť: 7,3 kg

Výrobca: Avionaut
Veková ketegória: 9m - 12r
Váhová ketegória: 9 - 36
Farba: Brown
Rozmery (ŠxVxD): 46 x 59 x 50
ISOFIX: Nie
Nosnosť: 36 kg
Hmotnosť: 7,3 kg
Našli ste chybu? Dajte nám vedieť