Autosedačka Avionaut Evolvair Expedition - Grey/Black 2019

Výrobca
Avionaut
Kód
AV380-EX06
Dostupnosť
3-8 dní
Cena s DPH
158.45 €
DOPRAVA ZDARMA po celej SR
Kúpou tohto tovaru získate 158 bodov. Viac info

Autosedačka Avionaut Evolvair Expedition


Autosedačka Avionaut Evolvair je určená pre deti od 9 do 36 kg (cca od 9 mesiacov do 12 rokov). Autosedačka ergonomického tvaru rastie s Vaším dieťaťom a zabezpečuje mu po celý čas používania maximálny komfort a bezpečnosť. Zárukou kvality autosedačiek Avionaut je ich kompletná výroba v Európe, cely výrobný proces prebieha pod prísnou kontrolou kvality s použitím zdravotne nezávadných a bezpečných materiálov.

Kolekcia Avionaut Expedition bola vyvinutá s cieľom zabezpečiť pre malých cestovateľov pri cestách autom čo najvyšší komfort. Špeciálne navrhnutá povrchová štruktúra operadla a sedadla zabezpečuje optimálnu cirkuláciu vzduchu. Autosedačka je ergonomicky tvarovaná a potiahnutá supermäkkým čalúnením pre maximálny komfort dieťaťa. Moderné farby kolekcie Expedition sa hodia do interiéru každého vozidla. Vylepšené a kvalitné materiály spĺňajú najvyššie štandardy a požiadavky dnešných malých cestovateľov a ich rodičov. Všetky použité textílie sú atestované a zdravotne nezávadné.

  • Autosedačka Avionaut Evolvair rastie s vaším dieťaťom, nastavenie veľkosti podľa veľkosti dieťaťa vykonáte jednoducho s pomocou jediného tlačidla.
  • Hlboké bočné opierky zaručujú dodatočnú ochranu v prípade bočného nárazu.
  • Penová polypropylénová opierka pohodlne podopiera krk vášho dieťaťa.
  • Regulácia uhla sklonu umožňuje Vášmu dieťaťu cestovať v polohe, ktorá je najvhodnejšia pre jeho vek.
  • Pre deti od 9 do 18 kg sa autosedačka do automobilu inštaluje pomocou 3-bodového bezpečnostného pásu a dieťa je pripútané 5-bodovým bezpečnostným pásom. Intuitívne vedenie bezpečnostného pásu uľahčuje správnu a rýchlu montáž autosedačky. Napínače bezpečnostných pásov zaručujú dokonalé upevnenie autosedačky.
  • Pre deti od 15 do 36 kg sa demontujú 5-bodové bezpečnostné pásy a dieťa je pripútané s pomocou 3-bodového bezpečnostného pásu automobilu.
  • Autosedačka zodpovedá norme ECE R44 / 04.


Rozmery ŠxVxH: 46 × 59 × 50 cm

Hmotnosť: 7,3 kg

Výrobca: Avionaut
Veková ketegória: 9m - 12r
Váhová ketegória: 9 - 36
Farba: Grey/Black
Rozmery (ŠxVxD): 46 x 59 x 50
ISOFIX: Nie
Nosnosť: 36 kg
Hmotnosť: 7,3 kg
Našli ste chybu? Dajte nám vedieť