Autosedačka Avionaut IsoFix Glider 2 Softy - Čierna/Béžová 2019

Výrobca
Avionaut
Kód
AV340S-F02CB
Dostupnosť
3-8 dní
Cena s DPH
188.60 €
DOPRAVA ZDARMA po celej SR
Kúpou tohto tovaru získate 188 bodov. Viac info

Autosedačka Avionaut IsoFix Glider 2 Softy


Kolekcia Avionaut ISOFIX GLIDER 2 SOFTY bola navrhnutá tak, aby poskytovala najvyšší komfort i na dlhých cestách s dieťaťom. Špeciálna štruktúra povrchu sedačky a opierky zaisťuje optimálnú cirkuláciu vzduchu. Sedák ergonomického tvaru je potiahnutý super mäkkou tkaninou pre zaistenie pohodlia dieťaťa. Moderné farby tejto kolekcie naviac skvele ladia s interiérom súčasných automobilov. Poťah Alcantra vyniká svojou vysokou kvalitou. Čalúnenie je zabezpečené funkciou „easy clean“, ktorá pomáhá udržať čistotu a hygienické požiadavky.


Autosedačka Avionaut 
ISOFIX GLIDER 2 SOFTY  je určená pre deti od 9 do 25 kg (cca od 9 mesiacov do 7 rokov). Autosedačka ergonomického tvaru rastie s Vaším dieťaťom a zaručuje mu po celú dobu používania maximálny komfort a bezpečnosť. Zárukou kvality autosedačiek Avionaut je ich kompletná výroba v Európe, zaručujúca úplnú kontrolu nad ich výrobou a použitými materiálmi.


Absolútna bezpečnosť detí
! Tento cieľ je pre výrobcu autosedačiek Avionaut nejdôležitější. Autosedačky sú vyrábané v súlade s princípom „tvrdá škrupina, mäkké vnútro“. Každá autosedačka sa skládá z vrstvy veľmi pevného materiálu, zaručujucého nejlepšiu ochranu pred nárazmi. Vnútro autosedačiek obsahuje penový polypropylén EPP, ktorý je schopný znižovať otrasy, ktorým je dieťa vystavované počas cestovania autom.

  • Nastavenie uhlu sklonu autosedačky umožňuje Vašemu dieťaťu cestovať v polohe, ktorá je najvhodnejšia pre jeho vek.
  • EPP penová polypropylenová opierka pohodlne podopiera hlavu vašeho dieťaťa.
  • Hlboké bočné opierky zaručujú dodatočnú ochranu v prípade bočného nárazu.
  • Vďaka schránke na návod k použitiu v zadnej časti autosedačky máte vždy návod po ruke.
  • Autosedačka sa do automobilu inštaluje v smere jazdy s pomocou Isofix úchytov a opornej nohy, ktoré sú zárukou dokonalého upevnenia sedačky v aute.
  • Ak autosedačku potrebujete umiestniť do vozidla bez Isofix úchytov, je možné ju upevniť aj s pomocou 3-bodového bezpečnostného pásu automobilu.
  • Dieťa od 9 do 18 kg je pripútané 5-bodovým bezpečnostným pásom.
  • Pre deti od 15 do 25 kg sa demontujú 5-bodové bezpečnostné pásy a dieťa je pripútané s pomocou 3-bodového bezpečnostného pásu automobilu.
  • Poťah môžete prať v práčke.
  • Autosedačka zodpovedá norme ECE R44/04.


Rozmery ŠxVxH: 44×66×62 cm

Hmotnosť: 12,5 kg

Výrobca: Avionaut
Váhová ketegória: 9 - 25
Farba: Čierna/Béžová
ISOFIX: Áno
Nosnosť: 25 kg
Hmotnosť: 12,5 kg
Našli ste chybu? Dajte nám vedieť