Autosedačka Avionaut Pixel - Červená 2020

Výrobca
Avionaut
Kód
AV304FN-U04
Dostupnosť
3-8 dní
Cena s DPH
188.60 €
DOPRAVA ZDARMA po celej SR
Kúpou tohto tovaru získate 188 bodov. Viac info

Autosedačka Avionaut Pixel


Autosedačka Avionaut Pixel
 je určená pre deti od narodenia do 13 kg (sk 0+, 40-86 cm). Autosedačka spĺňa najprísnejšiu európsku bezpečnostnú normu i-Size a môžete si tak byť istí, že vaše dieťa maximálne ochráni počas cestovania autom.


Autosedačka Avionaut Pixel je mimoriadne ľahká
, čo oceníte predovšetkým pri prenášaní. So svojou hmotnosťou 2,5 kg sa jedná o najľahšiu autosedačku kategórie 0+ na trhu. Nízkej hmotnosti bolo dosiahnuté použitím kompozitných materiálov a karbónových vlákien. Autosedačka je vďaka nim výnimočne ľahká, avšak zároveň veľmi pevná a pripravená absorbovať nárazy. Vnútro autosedačky obsahuje materiál EPP (expandovaný penový polypropylén), ktorý je ľahký, pružný a ohybný. EPP výrazne znižuje otrasy, ktorým je dieťa vystavené počas cestovania autom.

 • vybavená unikátnou vložkou PIXEL vyvinutá v spolupráci s autoritou v odbore fyzioterapie a vývoju detí. Vložka zaisťuje bezpečnú a pohodlnejšiu polohu dieťaťa vo vnútri autosedačky. Použitie tejto inovatívnej technológie výrazne zvyšuje bezpečnosť dieťaťa a zásadne podporuje správnu fyziológiu dojčaťa pri cestovaní.
 • Pre maximálne bezpečie dieťaťa sa autosedačka pripevňuje do automobilu s pomocou základne iQ Isofix (základňa sa predáva samostatne). Inštalácia autosedačky do auta je mimoriadne jednoduchá.
 • Vďaka systému Click'n'Drive autosedačku rýchlo a ľahko nasadíte na základňu iQ Isofix, zvukový signál vám potvrdí správne nasadenie.
 • Autosedačka sa vždy inštaluje proti smeru jazdy.
 • V prípade potreby je autosedačku možné pripevniť s pomocou 3-bodových bezpečnostných pásov automobilu.


Autosedačky pre deti Avionaut boli navrhnuté v spolupráci s projektantmi a konštruktérmi so skúsenosťami v leteckom odvetví. Cieľom bolo vytvoriť úplne bezpečné a pohodlné produkty pre deti. Zárukou kvality autosedačiek Avionaut je ich kompletná výroba v Európe, garantujúca úplnú kontrolu nad ich výrobou a použitými materiálmi.

Okrem bezpečnosti a pohodlia je pri navrhovaní autosedačiek Avionaut kladený dôraz aj na funkčný dizajn. Materiál i vzhľad poťahov autosedačiek zodpovedá súčasným trendom v oblasti dizajnérstva a automobilového priemyslu. Jemná tkanina poťahu autosedačky je zárukou komfortného pocitu dieťaťa pri cestovaní.

 • Snímateľný poťah je možné prať v práčke.
 • Poťahy všetkých autsedaček Avionaut spĺňajú normy Oeko-tex štandard 100, potvrdzujúci, že poťahy neobsahujú zdraviu škodlivé látky.
 • Súčasťou autosedačky je protislnečná clona, ​​výškovo nastaviteľné 5-bodové bezpečnostné pásyvložka pre bábätko od 40 do 60 cm a ergonomicky tvarované madlo pre jednoduché prenášanie.
 • Hlboké bočné opierky zaručujú dodatočnú ochranu v prípade bočného nárazu.
 • Autosedačka Pixel vytvára cestovný systém s kočíkmi popredných svetových značiek.
 • pomocou adaptérov je možné ju pripevniť na podvozok väčšiny kočíkov.


Rozmery ŠxVxH: 44 × 58 × 70 cm

Hmotnosť: 2,5kg

Výrobca: Avionaut
i-Size: od 45 do 87 cm
Veková ketegória: 0m+
Váhová ketegória: 0 - 13
Farba: Červená
ISOFIX: Nie
Nosnosť: 13 kg
Hmotnosť: 2,5 kg
Našli ste chybu? Dajte nám vedieť