Autosedačka Babyzen iZi Go Modular by BeSafe - Grey

Výrobca
Babyzen
Kód
BZ10504-01
Dostupnosť
3-8 dní
Cena s DPH
289.00 €
DOPRAVA ZDARMA po celej SR
Kúpou tohto tovaru získate 289 bodov. Viac info

Autosedačka Babyzen iZi Go Modular by BeSafe


Nezáleží na tom, či si požičiate auto, pôjdete taxíkom alebo či vás kamarát vyloží na druhej strane mesta. Už sa nemusíte pýtať, čo budete robiť s autosedačkou. 
2 zaklapnutiami ju nainštalujete na kočík YOYO+. Môžete tak jazdiť autom alebo chodiť na prechádzky a vaše dieťatko bude v kľude odpočívať v sedačke ako v mäkkom hniezdočku.


Autosedačka bola skonštruovaná v spolupráci s BeSafe®, nórskou značkou, ktorá je jedničkou v oblasti detskej bezpečnosti. Je vhodná pre deti od 0 do 12 mesiacov (40 až 75 cm).

BABYZEN iZi Go ModularTM by BeSafe® je homologovaná podla novej normy i-Size (R129). Pre optimálnu ochranu je vybavená bočným protinárazovým systémom SIP+ a vypchatými vankúšmi na úrovni hlavy.

Tieto autosedačky prinášajú potrebný komfort: textil BABYZEN je jemný a pružný na dotyk, vanička proti slnku s ventiláciou a ochranou proti UV (UPF 50+), magnetické pásy pre ľahkú inštaláciu dieťatka, sedátko a opierka hlavy nastaviteľné podla výšky.
 

V aute sa BABYZEN iZi Go ModularTM by BeSafe® orientuje proti smeru jazdy a ľahko sa inštaluje na základňu ISOfix alebo pomocou bezpečnostného pásu.

Pri výstupe z auta upevníte sedačku na podvozok kočíku vďaka adaptérom YOYO+, ktoré sú súčasťou dodávky. Upevnenie je velmi jednoduché, stačia 2 zaklapnutia, nemusíte vyberať z kočíku látkové povlaky.

Výrobca: Babyzen
i-Size: od 40 do 80 cm
Veková ketegória: 0 - 12m
Farba: Grey
ISOFIX: Áno
Našli ste chybu? Dajte nám vedieť