Autosedačka Britax-Römer Advansafix i-Size - Atlantic Green 2021

Výrobca
Britax-Römer
Kód
BRR022755AG
Dostupnosť
3-8 dní
Cena s DPH
475.00 €
DOPRAVA ZDARMA po celej SR
Kúpou tohto tovaru získate 475 bodov. Viac info

Autosedačka Britax-Römer Advansafix i-Size


Nová autosedačka ADVANSAFIX i-SIZE je založená na ocenenom systéme ADVANSAFIX IV R, ide o ďalší krok v bezpečnosti. ADVANSAFIX i-SIZE, bola schválená podľa nového nariadenia i-Size (R129), a preto bola testovaná podľa ešte prísnejších kritérií.

Ponúka väčšiu bezpečnosť vďaka predĺženému využitiu až do 21 kg pre batoľatá a XP-PAD pre staršie deti.


Maximálna bezpečnosť - každý deň
Bezpečnosť vášho dieťaťa je pre nás nanajvýš dôležitá. Preto bola nová ADVANSAFIX i-SIZE vyvinutá a schválená podľa nového štandardu i-Size (R129) a je tiež vybavená pokročilými bezpečnostnými funkciami, ako sú XP-PAD, SecureGuard a SICT, ktoré poskytujú najlepšiu možnú ochranu pri akejkoľvek nehode. Vaše dieťa môže ďalej ťažiť z bezpečnosti päťbodového postroja dlhšie, pretože sedačka bola navrhnutá na používanie s pásmi do 21 kg.

Maximum safety – every day

Extra pohodlie a flexibilita - pre každú rodinu
ADVANSAFIX i-SIZE ponúka maximálne pohodlie pre vaše dieťa spolu s úplnou flexibilitou. Vďaka funkcii FLIP & GROW môžete ľahko prejsť z integrovaného 5-bodového postroja na 3-bodový bezpečnostný pás vozidla, keď sa vaše dieťa presúva do ďalšej fázy. A pretože pri zmene stupňov nemusia byť zo sedadla odstránené žiadne časti, je možné sedadlo kedykoľvek prestaviť späť.

Extra comfort & flexibility – for every family

Kvalita - Vyrobené v Nemecku
Aby sme zaručili najvyššiu možnú kvalitu, celý proces vývoja produktu udržujeme pod jednou strechou, od počiatočnej myšlienky až po hotový výrobok. Naše autosedačky sú navyše pravidelne testované v našom vlastnom najmodernejšom testovacom zariadení v spoločnosti Britax Römer v Nemecku.

Quality – Made in Germany


Vlastnosti:

 • Odporúčané pre deti od 15 mesiacov do 12 rokov
 • Systém Britax Römer Pivot Link ISOFIX: V prípade nárazu nasmeruje náš patentovaný systém Pivot Link ISOFIX silu najprv smerom dole (1), do sedadla vozidla a potom smerom dopredu (2), a to jemnejšie - výrazne sa tým znižuje riziko poranenia hlavy a krku pre vaše dieťa.
 • Rýchlo odnímateľný poťah: Na ceste sa môžu veci poriadne zašpiniť. Nápoje sa môžu rozliať a deti môžu ochorieť. Preto sme navrhli poťah sedadla, ktorý sa dá prať v práčke a ktorý sa dá ľahko zložiť bez odstránenia popruhu, takže ho môžete rýchlo vyčistiť a vydať sa na cestu.
 • 5-bodový bezpečnostný pás
 • FLIP & GROW: Keď vaše dieťa dosiahne 15 kg a najviac 18 kg, musíte z integrovaného 5-bodového postroja prejsť na 3-bodový bezpečnostný pás vozidla, aby ste zaistili svoje dieťa v sedadle. Vďaka funkcii FLIP & GROW je to teraz možné v niekoľkých jednoduchých krokoch. Stačí nastaviť opierku hlavy a uložiť popruh do operadla tak, aby sa nestratil. Potom prepnite nastavovaciu dosku FLIP & GROW tak, aby bol SecureGuard nad sedadlom a ste pripravení ísť.
 • EasyRecline: EasyRecline je vhodný pre všetky vekové kategórie a umožňuje vám nastaviť sedadlo do troch pohodlných polôh. Dokonca aj s dieťaťom na sedadle a bez toho, aby ste museli upravovať funkciu Top Tether - to je úplne výhodné pre deti aj rodičov.
 • Top Tether: Horný popruh minimalizuje rotáciu autosedačky a tak znižuje možné zranenia v oblasti hlavy a krku v prípade kolízie. Vďaka svojim dvojitým kotviacim bodom ponúka Top Tether v tvare písmena V ešte väčšiu stabilitu a bezpečnosť pre vaše dieťa ako sedadlo s konvenčnými povrazmi.
 • Opierka hlavy v tvare V.: Naše hlavové opierky v tvare písmena V, ktoré sú špeciálne navrhnuté na ovládanie pohybu hlavy dieťaťa, zaisťujú optimálnu ochranu v prípade bočného nárazu a zároveň poskytujú maximálne pohodlie. Navyše, opierka hlavy a sedadlá sa dajú ľahko nastaviť z prednej časti sedadla tak, aby vyhovovali výške vášho dieťaťa.
 • Ochrana proti spätnému nárazu: Naše zosilňovače chrbtovej ochrany chránia vaše dieťa 3 spôsobmi: poťah sedadla poskytuje dieťaťu ochranu hlavy a bedra, najmä v prípade bočného nárazu; horné a dolné vodiace pásy zabezpečujú správne umiestnenie bezpečnostného pásu; a čalúnená opierka hlavy poskytuje bezpečnosť a pohodlie pre hlavu a krk dieťaťa.
 • Pokročilá ochrana proti bočným nárazom - SICT: Naša SICT ponúka vynikajúcu ochranu vášho dieťaťa v prípade bočného nárazu. Znižuje nárazové sily tým, že minimalizuje vzdialenosť medzi autom a sedadlom automobilu a deformuje sa, aby absorboval energiu skôr, ako sa dostane k vášmu malému. Ak chcete využiť ochranu, jednoducho nastavte SICT na boku autosedačky najbližšie k dverám.
 • SecureGuard: SecureGuard pomáha chrániť citlivú oblasť brucha dieťaťa pridaním ďalšieho - štvrtého kontaktného bodu k 3-bodovému bezpečnostnému pásu. Udržiavaním brušného pásu v optimálnej polohe nad panvovými kosťami vášho dieťaťa SecureGuard pomáha znižovať brušné sily v prípade čelného nárazu až o 35% * a zároveň umožňuje dieťaťu voľný pohyb počas cesty

 • Mäkké podložky na hrudník s neoprénovým výkonom: Naše nové, mäkké neoprénové podložky na hrudník sa pohodlne zmestia na hrudník vášho dieťaťa. Pomáhajú redukovať pohyb dieťaťa v prípade kolízie a zvyšujú ešte väčšie pohodlie päťbodového postroja. Navyše ich možno ľahko vybrať na pranie bez narušenia postroja.
 • Jedinečná ochrana krku a hrudníka: Napriek dobrému plánovaniu a starostlivej jazde sa nikdy nemôžete pripraviť na zrážku. Na ochranu citlivej oblasti krku vášho dieťaťa v prípade čelného nárazu vyvinula Britax Römer penovú podložku absorbujúcu otrasy. Zabraňuje nárazu brady vášho dieťaťa na hruď a absorbuje až 30% * energie. Trhaný pohyb hlavy smerom dopredu je obmedzený a krk je chránený. Súčasne poskytuje ďalšie čalúnenie okolo okrajov bezpečnostného pásu.


Parametre:

 • pre deti od 15 mesiacov do 12 rokov
 • Inštalácia smerujúca dopredu 76 - 150 cm
 • Hmotnosť: 11kg
 • Rozmery (V x Š x H): 60 - 83 x 44 x 47 cm

Výrobca: Britax-Römer
i-Size: od 76 do 150 cm
Veková ketegória: 15m - 4r
Váhová ketegória: 9 - 36
Farba: Atlantic Green
Rozmery (ŠxVxD): 44 x 60-83 x 47
ISOFIX: Áno
Nosnosť: 36 kg
Hmotnosť: 11 kg
Našli ste chybu? Dajte nám vedieť