Autosedačka Britax-Römer Baby-Safe 3 i-Size Bundle Flex iSense - Nordic Grey 2021

Výrobca
Britax-Römer
Kód
BRR022713NG
Dostupnosť
3-8 dní
Cena s DPH
455.00 €
DOPRAVA ZDARMA po celej SR
Kúpou tohto tovaru získate 455 bodov. Viac info

Autosedačka Britax-Römer Baby-Safe 3 i-Size Bundle Flex iSense


Unikátna autosedačka a báza pre vaše bezpečné a komfortné cestovanie. Pre deti od narodenia do 15 mesiacov.


Súčasťou setu je vajíčko Baby-Safe 3 i-Size pre bábätká od narodenia do 15 mesiacov a základňa Flex Base iSense. Pričom každý z komponentov spĺňa bezpečnostnú normu i-Size.

Systém iSense ponúka hneď niekoľko pokrokových vlastností. Jednou z nich je kompatibilita vajíčka s podvozkami takmer všetkých dostupných kočíkov. A ďalej je to otáčanie o 180 ° v kombinácii s polohovaním. Pričom kombinácia otáčania vajíčka a polohovanie je úplne unikátny.


Vajíčko Baby-Safe 3 i-Size - útulný ostrovček bezpečia pre vaše najmenšie

Autosedačku Baby-Safe 3 i-Size môžete používať pre deti od narodenia do 15 mesiacov. V aute ju zaistíte buď bezpečnostnými pásmi vozidla alebo ideálne pomocou základne Flex Base iSense. Tá, vďaka povinnosti voziť deti do 15 mesiacov v protismere, obsahuje poistku, ktorá umožňuje vajíčko otáčať iba o 180 °, a to do nástupnej polohy a späť. Základňa vám ďalej umožní jednoduché naklápanie sedačky do 6 rôznych polôh, vrátane polohy ležmo. Zabránite tým padaniu hlavičky dieťaťa pri nevhodnom sklone sedáka u niektorých áut. Pričom táto kombinácia otáčania a polohovania je u vajíčka absolútne unikátna.


Mamičky na cestách často využívajú auto v kombinácii s kočíkom. Preto je dobrá správa, že vajíčko Baby-Safe 3 i-Size sa dá pomocou adaptérov nacvaknúť na takmer všetky typy podvozkov. Rodičom to umožní nebývalú slobodu vo výbere.

Autosedačka Baby-Safe 3 i-Size


V autosedačke Baby-Safe 3 i-Size dieťatku zaistíte nielen maximálne bezpečie, ale aj útulné a komfortné prostredie. Jej patentovaný mechanizmus umožňuje upravovať ergonomickú polohu podľa výšky dieťaťa. Čo podporí jeho zdravý vývoj. S tým, ako dieťa rastie, priestor v sedačke mu zväčšujete aj nastavením opierky hlavy. A v neposlednom rade, k pohodlnému sedeniu prispeje tiež mäkko polstrovaná novorodenecká vložka a prémiové poťahy z mäkkšej tkaniny, než tomu bolo predtým.


Základom toho správneho iSense dobrodružstva je základňa Flex Base iSense

Základňa Flex base iSense je použiteľná s vajíčkami Baby-Safe iSense, Baby-Safe 3 i-Size a s pokračovacou autosedačkou Dualfix iSense. Pričom umožňuje ich jednoduché a rýchle striedanie. Sedačku do základne ľahko vložíte i vyberiete, a to jediným kliknutím.

Otočná funkcia základne vám dovoľuje natočiť autosedačku smerom k dverám auta, čo vám uľahčí posadenie dieťaťa do sedačky a jeho pripútanie. Navyše sedačku Dualfix iSense môžete otočiť o 360 stupňov, čo umožňuje cestovať po smere jazdy, keď dieťa prekročí vek 15 mesiacov a výšku 76 cm.

Baby-Safe iSense Flex Base

U áut so sklonenými sedadlami sa v sedačke hlavička dieťaťa ľahko nakláňa dopredu. Preto u Flex Base iSense môžete sklon sedačky nastaviť až do 6 rôznych polôh. To vášmu dieťaťu poskytne tú najlepšiu kombináciu bezpečnosti a pohodlia. U vajíčka je najlepšie nastaviť správny uhol pred inštaláciou sedačky. U pokračovacej sedačky môžete nastaviť uhol do pohodlnejšej polohy, keď vaše batoľa zaspí.


Dôležitou súčasťou bázy je oporná noha, ktorá zaisťuje jej extra stabilitu. Pre bezpečnú inštaláciu ju nastavíte tak, aby zodpovedala výške, ktorá je pre vaše auto najlepšia. Pričom správne upevnenie opornej nohy vám potvrdí zvuková signalizácia. Oporná noha v kombinácii s bezpečnostným oblúkom a systémom Pivot Link minimalizuje sklopný a rotačný pohyb a ďalej znižuje silu pohybu vpred vyvíjanú na dieťa v prípade nehody. Tým ho významne pomáha chrániť.

Baby-Safe iSense Flex Base


Prednosti autosedačky v kocke

 • Bezpečná autosedačka pre deti od 0-15 mesiacov / 80 cm
 • Spĺňa i-Size normu
 • Unikátna kombinácia mnohých úžitkových parametrov a bezpečnostných prvkov
 • Patentovaná ergonomická poloha ležmo
 • Kompatibilita so všetkými kočíkmi s uchytením Maxi-Cosi
 • Báza je kompatibilná s autosedačkami Baby-Safe iSense, Baby-Safe 3 i-size a Dualfix iSense
 • Pútanie pásom či s pomocou základne s modulárnym systémom Flex base iSense
 • Poistka pre zabezpečenia jazdy v protismere deťom do 15 mesiacov
 • Zvukový indikátor správnej montáže opornej nohy
 • Možnosť predĺženia priestoru na nohy
 • Jednoduché vycvaknutie vajíčka
 • Schválená pre leteckú prevádzku
 • Poťahy sa dajú ľahko zložiť a vyprať pri 30 ° C
 • Vyrobené v Nemecku
Výrobca: Britax-Römer
Veková ketegória: 0 - 15m
Váhová ketegória: 0 - 13
Farba: Nordic Grey
ISOFIX: Áno
Našli ste chybu? Dajte nám vedieť