Autosedačka Britax-Römer Baby-Safe iSense Bundle Flex iSense - Fossil Grey 2021

Výrobca
Britax-Römer
Kód
BRR022714FGR
Dostupnosť
3-8 dní
Cena s DPH
565.00 €
DOPRAVA ZDARMA po celej SR
Kúpou tohto tovaru získate 565 bodov. Viac info

Autosedačka Britax-Römer Baby-Safe iSense Bundle Flex iSense


Autosedačka Baby-Safe iSense predstavuje najchytrejšie riešenie pre vaše komfortné a bezpečné cestovanie. Pre deti od narodenia do 15 mesiacov


Britax Römer chráni vaše deti a planétu. Hlavným materiálom použitým na poťahy nových autosedačiek z EKO kolekcií Atlantic Green a Fossil Grey je recyklovaný polyester, ktorý je 100 % vyrobený z recyklovaných PET fliaš. Udržateľné materiály sa používajú aj pri výplniach sedadiel.


Súčasťou setu je vajíčko Baby-Safe iSense pre bábätká od narodenia do 15 mesiacov a základňa Flex Base iSense. Pričom každí z komponentov spĺňa bezpečnostnú normu i-Size.


Výnimočná kombinácia špičkových vlastností

Autosedačka Baby-Safe iSense spĺňa bezpečnostnú normu i-Size a môžete ju používať pre deti od narodenia do 15 mesiacov. Systém iSense ponúka hneď niekoľko pokrokových vlastností. Jednou z nich je kompatibilita vajíčka s podvozkami takmer všetkých dostupných kočíkov. A ďalej je to otáčanie o 180 ° v kombinácii s polohovaním. Pričom kombinácia otáčania vajíčka a polohovania je úplne unikátna. V neposlednom rade sa rad iSense pýši prevratnou novinkou, ktorou je sústava inteligentných svetielok pre zvýšenie vášho komfortu a bezpečia.

Autosedačka Baby-Safe iSense

Vajíčko Baby-Safe iSense - útulný ostrovček bezpečia pre vaše najmenšie

Autosedačku Baby-Safe iSense v aute zaistíte buď bezpečnostnými pásmi vozidla alebo ideálne pomocou základne Flex Base iSense. Tá, vďaka povinnosti voziť deti do 15 mesiacov v protismere, obsahuje poistku, ktorá umožňuje vajíčko otáčať iba o 180 °, a to do nástupnej polohy a späť. Základňa vám ďalej umožní jednoduché naklápanie sedačky do 6 rôznych polôh, vrátane polohy ležmo. Zabránite tým padaniu hlavičky dieťaťa pri nevhodnom sklone sedáka u niektorých áut. Pričom táto kombinácia otáčania a polohovania je u vajíčka absolútne unikátna.

V autosedačke Baby-Safe iSense dieťatku zaistíte nielen maximálne bezpečie, ale aj útulné a komfortné prostredie. Jej patentovaný mechanizmus umožňuje upravovať ergonomickú polohu podľa výšky dieťaťa. Čo podporí jeho zdravý vývoj. S tým, ako dieťa rastie, priestor v sedačke mu zväčšujete aj nastavením opierky hlavy. A v neposlednom rade, k pohodlnému sedeniu prispeje tiež mäkko polstrovaná novorodenecká vložka a prémiové poťahy z mäkkšej tkaniny, než tomu bolo predtým.


Múdre riešenia pre bezpečné a komfortné cestovanie

Mamičky na cestách často využívajú auto v kombinácii s kočíkom. Preto je dobrá správa, že vajíčko Baby Safe iSense sa dá pomocou adaptérov nacvaknúť na takmer všetky typy podvozkov. Rodičom to umožní nebývalú slobodu vo výbere.

Pohybovať sa s kočíkom-vajíčkom v cestnej premávke, najmä v sťažených svetelných podmienkach, býva mnohokrát nebezpečné. Preto je Baby Safe iSense vybavená sústavou inteligentných LED svetielok. Dvojica tohto bezpečnostného a inštalačného osvetlenia sa automaticky aktivuje, ak sa s prenosnou detskou sedačkou pohybujete v tmavom prostredí. Na prechádzke, na výlete či na parkovisku sa vďaka nemu môžete aj navečer, v šere a v tme premiestňovať bez obáv.

Funguje to tak, že po vybratí sedačky zo základne sa spodná dvojica svetielok automaticky rozsvieti a zostane svietiť aj po nacvaknutí na podvozok kočíka. To vám zaistí, že už z diaľky budete dobre vidieť a tiež uvidíte na cestu. Až sa s vajíčkom dostanete na osvetlené miesto, svetielka na sedačke automaticky zhasnú. Slúži to aj ako spoľahlivý indikátor bezpečného pripevnenia vajíčka do základne, pretože v ten moment svetielka automaticky zhasnú. Výrazné LED osvetlenie vás navyše nebude rušiť pri riadení.

Potom je tu ďalšia dvojica svetielok, ktorá má inú funkciu. Teplé, tlmené svetielka vnútri sedačky vám zaistia, že vždy budete vidieť, čo vaše bábätko práve robí. Svetielka vám v šere auta pomôžu aj s jednoduchším pripútaním dieťaťa. Majú nastaviteľný automat, kedy sa svetielka rozsvietia, vy dieťa do sedačky pripútate a svetlá po minúte samé zhasnú.

Horné aj spodné osvetlenie sa dá ovládať aj manuálne, a to z akejkoľvek strany. Svetielka môžete dlhým stlačením vypínať, zapínať a v 3 stupňoch nastavovať ich intenzitu. U horných svetielok je to od najtlmenejšieho po najvýraznejšie svietenie. U spodných svetiel naopak. Súčasťou balenia je aj 2metrový USB kábel, ktorým sa svetielka nabíjajú zhruba 4 hodiny. Nabité potom pri plnom svietení vydržia cca 18 hodín. Inovatívny systém iSense vám tak prináša väčší komfort a nové možnosti pohybu.


Prednosti autosedačky Baby Safe iSense v kocke

 • Inteligentný systém pre maximálne bezpečie detí od 0-15 mesiacov / 80 cm
 • Spĺňa bezpečnostnú i-Size normu
 • Patentovaná ergonomická poloha ležmo
 • Kompatibilita so všetkými kočíkmi s uchytením Maxi-Cosi
 • Sústava inteligentných svetielok pre nadštandardné bezpečie a komfort
 • Svetlá reagujú na tmu a pohyb a dajú sa aj manuálne ovládať
 • 3 stupňové ovládanie intenzity osvetlenia
 • Horné - tlmené svetielka pre dohľad nad dieťaťom a detskými činnosťami
 • Spodné - LED svetielka majú bezpečnostnú funkciu
 • Baby-Safe iSense je schválená pre leteckú prevádzku
 • Poťahy sa dajú ľahko zložiť a vyprať pri 30 ° C
 • Súčasťou balenia je 2metrový nabíjací USB kábel
 • Nabíjanie trvá asi 4 hodiny a pri plnom svietení vydržia cca 18 hodín
 • Vyrobené v Nemecku


Základom toho správneho iSense dobrodružstva je základňa Flex Base iSense

Základňa Flex base iSense je použiteľná s vajíčkami Baby-Safe iSense, Baby-Safe 3 i-Size a s pokračovacou autosedačkou Dualfix iSense. Pričom umožňuje ich jednoduché a rýchle striedanie. Sedačku do základne ľahko vložíte i vyberiete, a to jediným kliknutím.

Otočná funkcia základne vám dovoľuje natočiť autosedačku smerom k dverám auta, čo vám uľahčí posadenie dieťaťa do sedačky a jeho pripútanie. Navyše sedačku Dualfix iSense môžete otočiť o 360 stupňov, čo umožňuje cestovať po smere jazdy, keď dieťa prekročí vek 15 mesiacov a výšku 76 cm.

Baby-Safe iSense Flex Base

U áut so sklonenými sedadlami sa v sedačke hlavička dieťaťa ľahko nakláňa dopredu. Preto u Flex Base iSense môžete sklon sedačky nastaviť až do 6 rôznych polôh. To vášmu dieťaťu poskytne tú najlepšiu kombináciu bezpečnosti a pohodlia. U vajíčka je najlepšie nastaviť správny uhol pred inštaláciou sedačky. U pokračovacej sedačky môžete nastaviť uhol do pohodlnejšej polohy, keď vaše batoľa zaspí.


Dôležitou súčasťou bázy je oporná noha, ktorá zaisťuje jej extra stabilitu. Pre bezpečnú inštaláciu ju nastavíte tak, aby zodpovedala výške, ktorá je pre vaše auto najlepšia. Pričom správne upevnenie opornej nohy vám potvrdí zvuková signalizácia. Oporná noha v kombinácii s bezpečnostným oblúkom a systémom Pivot Link minimalizuje sklopný a rotačný pohyb a ďalej znižuje silu pohybu vpred vyvíjanú na dieťa v prípade nehody. Tým ho významne pomáha chrániť.

Baby-Safe iSense Flex Base


Prednosti Baby-Safe iSense Flex Base v kocke

 • Inteligentný systém pre maximálne bezpečie detí od 0-4 rokov
 • Unikátna kombinácia mnohých úžitkových parametrov
 • Jedinečné spojenie otáčania o 360 ° a polohovania
 • Spĺňa i-Size normu
 • Poistka pre zabezpečenie jazdy v protismere deťom do 15 mesiacov
 • Zvukový indikátor správnej montáže opornej nohy
 • Možnosť predlžovania priestoru pre nohy
 • Veľmi jednoduché vycvaknutie autosedačky iba jednou rukou
 • Vyrobené v Nemecku
Výrobca: Britax-Römer
Veková ketegória: 0 - 15m
Váhová ketegória: 0 - 13
Farba: Fossil Grey
ISOFIX: Áno
Našli ste chybu? Dajte nám vedieť