POŠTOVNÉ ZADARMO pri nákupe nad 99€

Autosedačka Britax Römer Dualfix 2 R - Moonlight Blue

Je nám ľúto, tento produkt je už vypredaný.

419,00 € 284,25 €
Pri kúpe tohto produktu máte Poštovné zadarmo!
Detail produktu
Viac informácií
Kód produktu BRR022202
Značka Britax Römer
Model Dualfix 2 R
Farba Moonlight Blue
Rozmery (v x š x h) 70 × 45 × 53 cm
Hmotnosť 14 kg
Veková kategória 0-4r
Váhová kategória 0-18
ISOFIX Áno
Otočná Áno

Podrobný popis

Revolučné upevnenie a akčná flexibilita vám uvoľnia ruky! 

Od narodenia - 4 roky | 0-18 kg

Cestujte bezpečne a kultivovane

Vďaka flexibilnej autosedačke DUALFIX2 R je cestovanie hračka. Vďaka revolučnej funkcii otáčania o 360° je usadenie a pripútanie dieťaťa jednoduché. Zmena z polohy proti smeru jazdy na polohu vpredu alebo na ležato je tiež veľmi jednoduchá, a to aj počas jazdy. Tak si to užite! Pretože s DUALFIX2 R vás čaká neuveriteľne jednoduchá cesta!

Stačí sa pripútať a môžete vyraziť!

Mnohí rodičia vedia, že starostlivosť o malé deti môže byť naozaj náročná, najmä keď sú vonku. Prečo si teda cestovanie neuľahčiť? Pretože s autosedačkou DUALFIX2 R sa táto nie veľmi príjemná rutina stane hračkou. Stlačením tlačidla môžete sedačku jednoducho otočiť smerom k otvoreným dverám vozidla, čo uľahčuje usadenie dieťaťa a zapnutie bezpečnostného pásu. Potom už stačí len otočiť autosedačku do správnej polohy a môžete vyraziť.

Variabilita pre vaše rastúce dieťa

DUALFIX2 R je taká všestranná, že vždy smeruje správnym smerom. Do hmotnosti dieťaťa 18 kg ju môžete používať proti smeru jazdy, pričom krátky ochranný kryt proti otáčaniu poskytuje dieťaťu viac priestoru pre nohy. A keď je dieťa dostatočne veľké, môžete ho stlačením tlačidla otočiť proti smeru jazdy.

Rozmaznávajte svoje dieťa pohodlím

Či už chce vaše dieťa zvedavo pozorovať okolitý svet alebo pokojne spať, vďaka viacerým polohám sklonu autosedačky DUALFIX2 R si môžete nastaviť sedadlo do polohy, ktorá je pre vaše dieťa v danom okamihu najpohodlnejšia. Dokonca aj počas jazdy.

Rozmery (v x š x h)
70 × 45 × 53 cm

Hmotnosť výrobku
14 kg