Autosedačka Britax-Römer Dualfix iSense Bundle Flex iSense - Burgundy Red 2021

Výrobca
Britax-Römer
Kód
BRR022733BR
Dostupnosť
3-8 dní
Cena s DPH
529.90 €
DOPRAVA ZDARMA po celej SR
Kúpou tohto tovaru získate 529 bodov. Viac info

Autosedačka Britax-Römer Dualfix iSense Bundle Flex iSense


Už od roku 1966 sa Römer venuje vývoju a výrobe autosedačiek pre deti. Patrí k svetovej špičke v bezpečnosti. Teraz vám prináša nový, unikátny cestovný systém iSense, ktorý spĺňa nároky na ešte väčšie bezpečie, komfortnejšiu obsluhu a zábavnejšie cestovanie s deťmi, než ste si vedeli kedy predstaviť!


Súčasťou setu je pokračovacia autosedačka Dualfix iSense a základňa Flex base iSense. Pričom oba komponenty spĺňajú bezpečnostnú normu i-Size.


4 roky bezpečného a komfortného cestovania

Autosedačka Dualfix iSense vychádza z obľúbeného ADACom oceneného modelu Dualfix M i-Size. Navyše je vybavená inovatívnym osvetlením, ktoré ešte viac spríjemni vaše spoločné cestovanie. Je určená pre deti od 3 mesiacov do 4 rokov a je to tá najlepšia možnosť potom, čo dieťa vyrastie z prvej autosedačky.


Vidieť a byť videný

Inovatívne svetielka sú umiestnené na bočniciach autosedačky. Ich mäkké, tlmené svetlo zaistí, že aj v tme budete vedieť, čo vaše dieťatko práve robí. Väčšiemu dieťaťu potom jemné svetlo spríjemni dlhšie cestovanie, lebo sa pri ňom môže hrať či prehliadať knižku. Svetielka vám pomôžu aj s usadzovaním. Aj v tme si budete istí, že ste pásy utiahli správne a že nie sú nikde prekrížené. Svetielka majú 3 intenzity svietenia. Možno ich ovládať manuálne alebo nastaviť automatický režim. V ňom sa svetielka samé vypnú minútu po usadení dieťatka do sedačky.

Otočná o 360 °

Pokračujúcu autosedačku Dualfix iSense možné používať výhradne so základňou Flex base iSense (nie je súčasťou balenia). Možnosť otáčania o 360 ° stupňov ocenia ako deti, tak rodičia. Táto funkcia totiž výrazne uľahčuje usadzovanie dieťaťa. Sedačku si jednoducho otočíte do nástupnej polohy a potom otočíte buď proti alebo po smere jazdy podľa toho, ako to dieťaťu vyhovuje. Bezpečnostní experti odporúčajú voziť deti proti smeru jazdy čo najdlhšie. Je to totiž ten najbezpečnejší spôsob cestovania. Autosedačka Dualfix iSense vám to umožní až do 4 rokov veku dieťaťa.


Objavovať aj odpočívať

Autosedačku Dualfix iSense je možné nastaviť do 6 polôh. Dieťa tak môže pozorovať svet za oknami auta a až ho to unaví, jednoducho mu sedačku nastavíte do polohy ležmo. Možnosti polohovania sedačky vám zároveň zaistia nastavenie správnej polohy v autách s rôznym sklonom sedadla. Dieťatku tak počas jazdy nebude padať hlavička. K jeho maximálnemu pohodliu prispieva aj možnosť predĺžiť priestor pre nožičky pri protismernej jazde.

Bezpečie ruka v ruke s komfortom

Bezpečnosť je u autosedačiek Römer vždy na prvom mieste, preto autosedačka Dualfix iSense zodpovedá najprísnejšej európskej bezpečnostnej norme ECE R129 (i-Size). Sedačka je vybavená radom inovatívnych bezpečnostných prvkov. Je to napríklad optimalizovaný integrovaný systém ochrany pri bočnom náraze SICT INSIDE a ďalej patentovaný systém Pivot Link, ktorý dieťa chráni zo všetkých strán. Pre väčšie bezpečie dieťaťa je Dualfix iSense vybavená tiež 5-bodovými bezpečnostnými pásmi s protišmykovou vrstvou.

Autosedačka Dualfix iSense sa na základňu inštaluje len jediným kliknutím, a to do pozície v proti smere. Do požadovaného umiestnenia už si ju ľahko natočíte. Jednoduchou manipuláciou so základňou nastavíte nielen tzv. Nástupnú polohu pre ľahší prístup k dieťaťu, ale aj naklopenie sedačky do ľahu.

Autosedačka Dualfix iSense

Prednosti autosedačky Dualfix iSense v kocke:

 • Súčasť modulárneho systému iSense pre komfort a bezpečie detí od 3 mesiacov do 4 rokov
 • Spĺňa i-Size normu
 • Autosedačka sa dá používať iba so základňou Flex base iSense (nie je súčasťou balenia)
 • Možnosť cestovať v protismere až do 4 rokov veku dieťaťa
 • Svetielka pre dohľad nad dieťaťom a detskou činnosťou
 • Nastaviteľný automat svetielok pre jednoduché pripútanie dieťaťa
 • Manuálne ovládanie svetielok v 3 stupňoch intenzity
 • Veľmi jednoduché vycvaknutie sedačky iba jednou rukou
 • Poťahy sa dajú ľahko zložiť a vyprať pri 30 ° C
 • Súčasťou balenia je 2metrový nabíjací USB kábel
 • Nabíjanie trvá asi 4 hodiny a pri plnom svietení vydrží cca 18 hodín
 • Vyrobené v Nemecku


Základňa Baby-Safe iSense Flex Base pre vaše komfortné a bezpečné cestovanie.


Základom toho správneho iSense dobrodružstva je základňa Flex Base iSense

Základňa Flex base iSense je použiteľná s vajíčkami Baby-Safe iSense, Baby-Safe 3 i-Size a s pokračovacou autosedačkou Dualfix iSense. Pričom umožňuje ich jednoduché a rýchle striedanie. Sedačku do základne ľahko vložíte i vyberiete, a to jediným kliknutím.

Otočná funkcia základne vám dovoľuje natočiť autosedačku smerom k dverám auta, čo vám uľahčí posadenie dieťaťa do sedačky a jeho pripútanie. Navyše sedačku Dualfix iSense môžete otočiť o 360 stupňov, čo umožňuje cestovať po smere jazdy, keď dieťa prekročí vek 15 mesiacov a výšku 76 cm.

Baby-Safe iSense Flex Base

U áut so sklonenými sedadlami sa v sedačke hlavička dieťaťa ľahko nakláňa dopredu. Preto u Flex Base iSense môžete sklon sedačky nastaviť až do 6 rôznych polôh. To vášmu dieťaťu poskytne tú najlepšiu kombináciu bezpečnosti a pohodlia. U vajíčka je najlepšie nastaviť správny uhol pred inštaláciou sedačky. U pokračovacej sedačky môžete nastaviť uhol do pohodlnejšej polohy, keď vaše batoľa zaspí.


Dôležitou súčasťou bázy je oporná noha, ktorá zaisťuje jej extra stabilitu. Pre bezpečnú inštaláciu ju nastavíte tak, aby zodpovedala výške, ktorá je pre vaše auto najlepšia. Pričom správne upevnenie opornej nohy vám potvrdí zvuková signalizácia. Oporná noha v kombinácii s bezpečnostným oblúkom a systémom Pivot Link minimalizuje sklopný a rotačný pohyb a ďalej znižuje silu pohybu vpred vyvíjanú na dieťa v prípade nehody. Tým ho významne pomáha chrániť.

Baby-Safe iSense Flex Base


Prednosti Baby-Safe iSense Flex Base v kocke

 • Inteligentný systém pre maximálne bezpečie detí od 0-4 rokov
 • Unikátna kombinácia mnohých úžitkových parametrov
 • Jedinečné spojenie otáčania o 360 ° a polohovania
 • Spĺňa i-Size normu
 • Poistka pre zabezpečenie jazdy v protismere deťom do 15 mesiacov
 • Zvukový indikátor správnej montáže opornej nohy
 • Možnosť predlžovania priestoru pre nohy
 • Veľmi jednoduché vycvaknutie autosedačky iba jednou rukou
 • Vyrobené v Nemecku
Výrobca: Britax-Römer
i-Size: od 61 do 105 cm
Farba: Burgundy Red
ISOFIX: Áno
Našli ste chybu? Dajte nám vedieť