Autosedačka Britax-Römer Kidfix M i-Size - Moonlight Blue 2021

Výrobca
Britax-Römer
Kód
BRR022641MB
Dostupnosť
3-8 dní
Cena s DPH
215.00 €
DOPRAVA ZDARMA po celej SR
Kúpou tohto tovaru získate 215 bodov. Viac info

Autosedačka Britax-Römer Kidfix M i-Size


Ideálna autosedačka s certifikáciou i-Size pre rozrastajúcu sa rodinu. Pre deti od 3,5 do 12 rokov (100-150 cm).


Najlepší model autosedačky pre rozrastajúcu sa rodinu

Rodičia chcú pre svoje deti len to najlepšie a hlavne, aby boli stále v bezpečí. Či už im je 3,5 alebo 12 rokov. Preto v spolupráci s poprednými výrobcami automobilov bola vyvinutá veľmi bezpečná autosedačka Kidfix M i-Size pre ešte väčšiu ochranu proti nárazu. Autosedačka zodpovedá najprísnejšej európskej bezpečnostnej norme ECE R129 (i-Size) a kombinuje mnoho skvelých funkcií. Navyše, vďaka úzkej konštrukcii sedačky sa zmestia aj tri vedľa seba, a to do veľkého množstva modelov áut. Kidfix M i-Size preto bude ideálnou voľbou pre potreby vašej rozrastajúcej sa rodiny.

Autosedačka Kidfix M i-Size

Skvelá ochrana i pohodlie

Bočnice autosedačky Kidfix M i-Size sú pomerne úzke a nezaberajú veľa miesta. Majú dôkladné polstrovanie a spolu s ergonomickou opierkou hlavy pomáhajú ochrániť dieťa v prípade nehody. Pre ideálnu ochranu sú tu aj nové vodiče pásov, ktoré zaisťujú, že z nich pás nemôže nikdy vykĺznuť.


Pohodlné a zdravé zvezenie až do puberty

Každá funkcia a každý prvok na autosedačke bol vyvinutý s myšlienkou ešte lepšej ochrany celého tela, a to zo všetkých strán, navyše s dôrazom na zdravý vývoj dieťaťa. Preto Kidfix M i-Size získala nový dizajn, vďaka ktorému sa záťaž krku znižuje až o 50 kg. A tiež - aby sa žiadne školopovinné dieťa v autosedačke necítilo stiesnene, sedák získal na priestrannosti a čo nejergonomickejšom tvare. Čo vášmu potomkovi prináša skutočne pohodlné a zdravé zvezenie až do puberty!

Autosedačka Kidfix M i-Size

Keď sa máte o čo oprieť

Autosedačka Kidfix M i-Size bola vytvorená s ohľadom na pohodlie starších detí, preto ju môžete ľahko nastaviť podľa toho, ako vaše ratolesti rastú. K tomu slúžia užitočné značky na zadnej strane opierky, ktoré vám pomôžu opierku nastaviť vždy do správnej výšky. To sa hodí zvlášť, keď autosedačku prenášate z auta do auta alebo keď striedavo prepravujete viac detí v rovnakej sedačke.

Autosedačka Kidfix M i-Size


Skvele priedušná a pohodlná aj v lete

Pohodlie a praktickosť je u autosedačiek Kidfix štandardom. Preto má autosedačka Kidfix i-Size premyslenú konštrukciu a váži takmer o 1 kg menej ako jej predchodca. K tomu má príjemne mäkké polstrovanie. Pričom komfort autosedačky Kidfix i-Size ďalej zvyšuje premyslené umiestnenie ventilačných otvorov, ktoré podporujú cirkuláciu vzduchu. Vaše dieťatko si tak užije príjemné pohodlie aj na dlhších cestách, a najmä počas horúcich letných dní.


Prednosti autosedačky v kocke:

  • Pre deti od 3,5 do 12 rokov (100-150 cm)
  • Ergonomická a veľmi priestranná sedacia časť
  • Ergonomická opierka hlavy
  • Pomerne úzke bočnice s dôkladným polstrovaním zaberajú málo miesta
  • Úzka konštrukcia dovoľuje umiestnenie troch sedačiek vedľa seba
  • Jednoduché polohovanie hlavovej opierky s tým, ako dieťa rastie
  • Odvetrávanie v zadnej časti autosedačky pre komfortné posedenie
  • Možnosť pútania aj bez Isofix, iba bezpečnostnými pásmi vozidla
  • Novo vodiče pásov pre ešte väčšie bezpečie
  • Schválená najprísnejšou európskou bezpečnostnou normou ECE R129 (i-Size)
Výrobca: Britax-Römer
i-Size: od 100 do 150 cm
Veková ketegória: 3 - 12 r
Farba: Moonlight Blue
ISOFIX: Áno
Našli ste chybu? Dajte nám vedieť