Autosedačka Britax-Römer Max-Way Plus - Storm Grey 2020

Výrobca
Britax-Römer
Kód
BRR022403SG
Dostupnosť
3-8 dní
Cena s DPH
319.00 €
DOPRAVA ZDARMA po celej SR
Kúpou tohto tovaru získate 319 bodov. Viac info

Autosedačka Britax-Römer Max-Way Plus

 

MAX-WAY PLUS umožňuje dlhšie cestovanie v polohe proti smeru jazdy od 9 kg do 25 kg - najbezpečnejší spôsob cestovania. Navyše je vybavená vylepšenou ochranou proti bočnému nárazu (SICT) nastaviteľnou na použitie na strane najbližšie ku dverám. Polohovateľná opierka a nastaviteľné pásy umožňujú prispôsobiť sedadlo meniacim sa potrebám vášho rastúceho dieťaťa, zatiaľ čo širšia opierka hlavy a mäkké polstrovanie zabezpečujú pohodlie.
 
To všetko v kompaktnej škrupine, ktorá ponecháva viac priestoru pre ostatných cestujúcich.
 
Predĺžená orientácia proti smeru jazdy pre bezpečnejšie cestovanie:
 
Autosedačka MAX-WAY PLUS orientovaná proti smeru jazdy je vhodná pre deti od 9 do 25 kg, čo znamená predĺženú ochranu od cca 9 mesiacov do 6 rokov. V prípade čelného nárazu MAX-WAY PLUS chráni vaše dieťa, ktoré je vtlačené do zadnej časti sedačky a sila, ktorá naň pôsobí, je podstatne menšia ako u sedačiek orientovaných v smere jazdy. Znamená to, že krk a hlava dieťaťa sú lepšie chránené a to znižuje riziko zranenia.
Špičková ochrana proti bočnému nárazu:
 
Naša autosedačka MAX-WAY PLUS je vybavená technológiou SICT, ktorá poskytuje špičkovú ochranu proti bočnému nárazu. Hlboké, mäkko polstrované bočnice a technológia SICT zaistí, že vaše dieťa bude chránené od hlavy až po bedra aj v prípade bočného nárazu. To všetko zabezpečí pohodlnú a bezpečnú cestu pre vaše dieťa a pre vás úplný pokoj na duši.


Rozmery (V x Š x H)

  •     64 x 45 x 64 cm


Váha výrobku

  •     7,0 kg

Video:

Výrobca: Britax-Römer
Veková ketegória: 9m - 6r
Váhová ketegória: 9 - 25
Farba: Storm Grey
Rozmery (ŠxVxD): 45 x 64 x 64
ISOFIX: Nie
Hmotnosť: 7 kg
Našli ste chybu? Dajte nám vedieť