Autosedačka Britax-Römer Swingfix i-Size - Cosmos Black 2019

Výrobca
Britax-Römer
Kód
BRR022735CB
Dostupnosť
3-8 dní
Cena s DPH
529.00 €
DOPRAVA ZDARMA po celej SR
Kúpou tohto tovaru získate 529 bodov. Viac info

Autosedačka Britax-Römer Swingfix i-Size

 

S potešením Vám oznamujeme, že nová autosedačka SWINGFIX i-SIZE spoločnosti Römer získala hlavné ocenenie na poli dizajnu-iF DESIGN AWARD 2018 v kategórii výrobkov pre deti.

iF International Forum Design GmbH je najstaršou nezávislou organizáciou na svete a jedným z najpopulárnejších ocenení svojho druhu. 63členná porota nezávislých odborníkov posudzovala tento rok 6 400 výrobkov z 54 krajín.

Autosedačka SWINGFIX i-SIZE bola vyhodnotená ako víťaz kategórie výrobkov pre deti vďaka svojej elegantnej zaoblenej čiernej škrupine, ktorá snúbi estetické prevedenie s modernými bezpečnostnými technológiami.

4 roky, 200 týždňov, 1 500 dní, 1 autosedačka - vždy pohodlne. Počas prvých štyroch rokov svojho života vaše dieťa povyrastie o približne 52 cm. SWINGFIX i-SIZE ponúka po celú túto dobu konštantnú úroveň pohodlia. To dohromady znamená maximálny komfort pre prvých 1 500 dní života vášho dieťaťa.

 

Vlastnosti:

  • SWINGFIX i-SIZE je najviac flexibilná voľba pre vaše dieťa - od narodenia do 4 rokov (105 cm).
  • Detská autosedačka otočná o 90 stupňov, ktorá prešla náročným testom Swedish PLUS, poskytuje maximálne pohodlie pre rodičov a deti.
  • Vďaka bočnému otáčaniu k otvoreným dverám vozidiel je ľahšie usadenie a pripútanie dieťaťa.
  • Nielen, že detská autosedačka vyzerá elegantne, ale tiež zahŕňa všetky naše skúsenosti s detskou bezpečnosťou - pre skvelý pocit pri každej jazde.

 

Zabezpečujeme bezpečie každý deň

Bezpečnosť vášho dieťaťa je našou hlavnou prioritou. Preto v otázkach bezpečnosti nerobíme žiadne kompromisy. Naše interné štandardy sú ešte prísnejšie, než aktuálna norma ECE R129 (i-Size). Sedačka SWINGFIX i-SIZE je vybavená mnohými inovatívnymi bezpečnostnými funkciami, ako je napríklad optimalizovaná ochrana pred bočným nárazom SICT inside, ktorú dodáva špeciálny oceľový prvok vnútri sedačky.

 

Kvalita vyrobená v Nemecku

Sme presvedčení, že návrh a výroba našich produktov by sa mali nachádzať čo najbližšie pri sebe. Preto bola naša sedačka SWINGFIX i-SIZE plne vyvinutá, navrhnutá aj vyrobená v Nemecku. Na schválenie tiež musela prejsť mnohými testami v našom modernom internom laboratóriu pre nárazové skúšky. Vďaka tomu môžeme našim zákazníkom zaručiť maximálnu možnú kvalitu. A to sa netýka len sedačky, ale aj poťahov a látok, ktoré sa všetky vyrábajú v Európe. To všetko robíme preto, aby sme mohli zabezpečiť, že vaše i naše deti sú na cestách vždy v bezpečí.

 

Video:

Výrobca: Britax-Römer
i-Size: od 40 do 105 cm
Veková ketegória: 0 - 4r
Váhová ketegória: 9 - 18
Farba: Cosmos Black
Rozmery (ŠxVxD): 44 x 48 x 74
ISOFIX: Áno
Našli ste chybu? Dajte nám vedieť