Autosedačka Britax-Römer Swingfix M i-size - Graphite Marble 2020

Výrobca
Britax-Römer
Kód
BRR022737GMA
Dostupnosť
3-8 dní
Cena s DPH
529.00 €
DOPRAVA ZDARMA po celej SR
Kúpou tohto tovaru získate 529 bodov. Viac info

Autosedačka Britax-Römer Swingfix M i-size

 

Sedačka SWINGFIX M i-SIZE je flexibilná novinka medzi detskými autosedačkami, ktorá je vhodná pre deti od 61 do 105 cm (neobsahuje novorodeneckú vložku).

Vďaka bočnému natáčaniu k dverám auta je usadenie a pripútanie vášho dieťaťa veľmi jednoduché. Sedačky SWINGFIX M i-SIZE vás ohromí nielen svojimi skvelými vlastnosťami, ale aj svojim dizajnom, za ktorý získali ocenenie - vaša jazda tak bude nielen bezpečná, ale aj štýlová.

 

Dlhotrvajúce pohodlie pre vás i vaše dieťa

Kým počas prvých mesiacov života vášho dieťaťa využijete ľahkú a prenosnú variantu detskej autosedačky, časom možno budete potrebovať autosedačku, ktorá zostane v aute. V takom prípade oceníte rotáciu o 90°, ktorá vám umožní dieťa do sedačky ľahko usadiť a pripútať. Sedačka SWINGFIX M i-SIZE je vhodná pre deti od 61 cm a ponúka 6 naklápacích polôh proti smeru jazdy a nastaviteľnú ochranu proti rotácii pre maximálne pohodlie až do veku 4 rokov.

 

Zabezpečujeme bezpečie každý deň

Bezpečnosť vášho dieťaťa je našou hlavnou prioritou. Preto v otázkach bezpečnosti nepoznáme slovo kompromis. Naše firemné štandardy sú prísnejšie ako platná legislatíva. Sedačka SWINGFIX M i-SIZE je vybavená mnohými inovatívnymi bezpečnostnými funkciami, ako je napríklad optimalizovaná ochrana pred bočným nárazom SICT inside, ktorú tvorí špeciálny oceľový prvok vnútri sedačky. Tak je zaistená najlepšia možná garancia ochrany vášho dieťaťa pri čelnom, bočnom i zadnom náraze.

 

Kvalita vyrobená v Nemecku

Sme presvedčení, že návrh a výroba našich produktov by sa mali nachádzať čo najbližšie pri sebe. Preto bola naša sedačka SWINGFIX M i-SIZE plne vyvinutá, navrhnutá aj vyrobená v Nemecku. Na schválenie tiež musela prejsť mnohými testami v našom modernom interom laboratóriu pre nárazové skúšky. Vďaka tomu môžeme našim zákazníkom zaručiť maximálnu možnú kvalitu. A to sa netýka len sedačky, ale aj poťahov a látok, ktoré sa všetky vyrábajú v Európe. To všetko robíme preto, aby sme mohli zabezpečiť, že vaše i naše deti sú na cestách vždy v bezpečí.

Výrobca: Britax-Römer
Farba: Graphite Marble
ISOFIX: Áno
Našli ste chybu? Dajte nám vedieť