Autosedačka Cybex Pallas S-fix

PALLAS S-FIX

Sk. I / II / III, 9 - 36 kg, od cca 9 mesiacov až do 12 rokov

 

Nič nesedí! Všetko je moc malé! To sú časté frázy rodičov počas prvých rokov života ich dieťaťa. Detská autosedačka Pallas S-fix vám vydrží niekoľko rokov: ako autosedačka 2 v 1 je navrhnutá tak, aby rástla spolu s dieťaťom od 9 mesiacov až do 12 rokov. Optimalizovaný bezpečnostný pult znižuje riziko vážnych zranení krku bez obmedzovania dieťaťa. Počas spánku sa o bezpečnosť dieťaťa stará patentovaná naklápacia opierka hlavy, ktorá zabraňuje prepadnutiu hlavy dieťaťa dopredu a pomáha ju udržať v bezpečnej zóne detské autosedačky, čo je dôležité predovšetkým pri bočnom náraze. Okrem opierky hlavy zaisťuje zvýšenú bezpečnosť tiež L.S.P. Systém, znižujúce sily nárazu z boku.

 

  • Jednou rukou nastaviteľný bezpečnostný pult (sk. 1)
  • Patentovaná naklápacia opierka hlavy
  • Integrovaná lineárna ochrana pri bočnom náraze (L.S.P. Systém)
  • Pohodlné polohovanie jednou rukou (sk. 1)
  • 2 autosedačky v 1
  • ISOFIX Connect pre dodatočnú stabilitu a bezpečnosť

 

Nastaviteľný bezpečnostný PULT

Nastaviteľný jednou rukou (sk. 1)

Optimalizovaný bezpečnostný pult autosedačky Pallas S-fix prešiel celkovým vylepšením funkčnosti pri autonehode a znižuje riziko vážnych zranení krku bez obmedzovania dieťaťa. Jednoduché ovládanie zaisťuje možnosť nastavenia len jednou rukou.

Sila čelného nárazu je prenášaná cez veľkú plochu bezpečnostného pultu a pohlcovaná jeho energiu absorbujúcimi materiálmi. Tento systém sa podobá nafúknutému airbagu a napomáha výrazne znížiť silu nárazu pri autonehode. Dieťaťu nehrozí zranenie od systému pásov a zároveň sa poskytuje ochrana jeho hlave, krku, ramenám a vnútorným orgánom. Novo navrhnutý, jednou rukou nastaviteľný, bezpečnostný pult (patentované) sa pre čo najvyššie pohodlie dieťaťa prispôsobí jeho telu, ponúka slobodu pohybu pre hornú časť tela a v porovnaní s bežných 5 bodovým systémom pásov poskytuje maximálne bezpečie predovšetkým pri čelnom náraze.

3 pozičná naklápacia opierka hlavy

Patentované

3 pozičná naklápacia opierka hlavy chytro zabraňuje prepadnutiu hlavy dieťaťa dopredu počas spánku.

Firmou CYBEX patentovaná naklápacia opierka hlavy zaručuje optimálnu ochranu v prípade bočného nárazu. Táto revolučná technológia chytro posúva ťažisko hlavy dieťaťa mierne dozadu a zabraňuje tak jej prepadnutiu dopredu počas spánku. V prípade bočného nárazu zostáva citlivá hlava dieťaťa v bezpečnej zóne autosedačky, ktorá zaisťuje optimálnu ochranu. Naša 3 pozičná naklápacia opierka hlavy ďalej ponúka pohodlnejšiu spaciu polohu pre bezpečnejšie a pokojnejšie cesty.

 

Integrovaná lineárna ochranu pri bočnom náraze

L.S.P. systém

Obnoviteľná, na strane dverí vozidla.

L.S.P. Systém autosedačky Pallas S-fix ponúka zvýšenú bezpečnosť pri náraze z boku. V porovnaní s totožnou autosedačkou so zasunutým L.S.P. systémom je sila bočného nárazu nižšia až o 25%.

 

POHODLNÉ POLOHOVANIE JEDNOU RUKOU

Pre pokojné cestovanie.

Dômyselné polohovanie jednou rukou umožňuje jednoduché nastavenie autosedačky Pallas S-fix do spacie pozície (skupina 1).

 

2 autosedačky v 1

Ľahko možno premeniť na Solution S-fix

Pallas S-fix sú 2 autosedačky v 1. Je nastaviteľná podľa veľkosti vášho dieťaťa a je možné ju používať od 9 mesiacov až do 12 rokov.

V skupine 1 sa o bezpečnosť okrem iného stará bezpečnostný pult, ktorý sa podobá nafúknutému airbagu a pri nehode chráni dieťa pred zranením krku, bez toho aby ho obmedzoval. Pre deti od cca 3 rokov možno Pallas S-fix ľahko premeniť na autosedačku skupiny 2/3 z radu Solution.

 

Funkcie

Energiu absorbujúci škrupina - flexibilná štruktúra materiálu absorbuje silu nárazu.

Ventilačný systém - poskytuje dieťaťu pohodlnú teplotu pre sedenie aj počas horúcich dní.

12 pozičná výškovo nastaviteľná opierka hlavy - pre zaistenie pohodlnej ochrany podľa výšky vášho dieťaťa.

Extra široký a hlboký sedák - pre pohodlné cestovanie.

 

Príslušenstvo na dokúpenie

  • navádzacie plasty ISOFIX
  • letný poťah
  • držiak nápojov

 

dĺžka / šírka / výška: 430/500/685 mm

váha: 10 kg

 

ECE R44 / 04, Sk. I / II / III

Látkové poťahy možno prať v práčke pri 30 ° C

Navrhnuté v Nemecku

Výrobca: Cybex
Veková ketegória: 9m - 12r
Váhová ketegória: 9 - 36
Farba: Navy Blue
Rozmery (ŠxVxD): 50 x 68,5 x 43
ISOFIX: Áno
Nosnosť: 36 kg
Hmotnosť: 10 kg
Našli ste chybu? Dajte nám vedieť