Autosedačka Cybex Solution Z-fix Scuderia Ferrari - Silver Grey 2021 Limitovaná edícia

Výrobca
Cybex
Kód
519000029
Dostupnosť
Na objednávku
Cena s DPH
349.95 €
DOPRAVA ZDARMA po celej SR
Kúpou tohto tovaru získate 349 bodov. Viac info

Autosedačka Cybex Solution Z-fix

SOLUTION Z-FIX Sk. II / III, 15 - 36 kg, od cca 3 až do 12 rokov

Výnimočná autosedačka, ktorá sa prispôsobí potrebám vášho dieťaťa

Medzi 3. a 12. rokom vaše dieťa poriadne povyrastie, preto je detská autosedačka Solution Z-fix navrhnutá tak, aby rástla spoločne s dieťaťom a prispôsobovala sa jeho meniacim sa potrebám.

  • Patentovaná naklápacie opierka hlavy
  • Automatické nastavenie výšky a šírky (12 pozícií)
  • Optimalizovaná Lineárne ochrana pri bočnom náraze (L.S.P. System Plus)
  • Systém ventilácie vzduchu
  • ISOFIX Connect System
  • CYBEX Safety Pads

Vďaka 12pozičnému nastaveniu výšky a automatickému nastaveniu šírky poskytujú protektory hlavy a ramien vždy dostatok priestoru. Ovládateľnosť autosedačky jednou rukou umožňuje jej ľahké a rýchle nastavenie. Patentovaná naklápacie opierka hlavy zabezpečuje, že hlava dieťaťa zostane v bezpečnej zóne autosedačky. To je dôležité predovšetkým pri náraze z boku, počas ktorého ponúka opierka hlavy a L.S.P. System Plus zvýšenú bezpečnosť pre vaše dieťa. V kombinácii s energiu-absorbujúce škrupinou sú sily nárazu znižované až o 25% a vďaka CYBEX Safety Pads je hlava dieťaťa aktívne vedená do bezpečnej zóny autosedačky. Solution Z-fix je vybavený systémom ISOFIX Connect s jednoduchou inštaláciou a dodatočnou stabilitou a bezpečnosťou. Pre zaistenie pohodlia dieťaťa aj počas horúcich letných dní je autosedačka vybavená ventilačným systémom, ktorý znižuje teplotu v priestore pre sedenie na príjemnú úroveň. Opierka chrbta detskej autosedačky sa dokonale prispôsobí uhlu zadných sedadiel vo vozidle, vďaka čomu je Solution Z-fix perfektnou voľbou pre vaše dieťa.

Naklápacie OPIERKA HLAVY - patentované
Naklápacie opierka hlavy je patentovaná technológia, ktorá počas spánku dieťaťa zabraňuje prepadnutiu jeho hlavy dopredu. Zaisťuje tak, že je hlava stále v bezpečnej zóne autosedačky.

Nepostrádateľným prvkom detských autosedačiek Solution je patentovaná 3pozičná naklápacia opierka hlavy. Vďaka konštrukcii opierky je hlava dieťaťa naklonená dozadu, čo zabraňuje nebezpečnému prepadnutiu hlavy dopredu počas spánku. Pri náraze z boku tak zostáva citlivá oblasť hlavy a ramien dieťaťa v bezpečnej zóne autosedačky, tvorené hlavovými a bočnými protektory, Okrem vylepšenej pasívnej bezpečnosti dodáva patentovaná opierka hlavy tiež dostatok pohodlia pre spánok.

AUTOMATICKÉ NASTAVENIE VÝŠKY A ŠÍRKY - 12 pozícií
Kým v 3 rokoch dosiahne väčšina detí 55% svojej celkovej výšky, v 12 rokoch už dorastajú do 89% ich vzrastu. Z toho vyplýva, že počas obdobia uplatňovania detskej autosedačky dieťa vyrastie priemerne o 60 cm.

Solution Z-fix rastie spoločne s dieťaťom od 3 do 12 rokov. Výškovo možno autosedačku nastaviť do 12 pozícií, pričom hlavové a ramenné opierky sa pri zmene výšky automaticky nastaví do príslušnej šírky, poskytujú dieťaťu dostatok pohodlia. Dômyselné ovládanie jednou rukou výrazne uľahčuje a urýchľuje nastavenie výšky / šírky autosedačky.

OPTIMALIZOVANÁ LINEÁRNA ochrana pri bočnom náraze - L.S.P. System Plus
Optimalizovaný systém lineárnej ochrany pri bočnom náraze absorbuje energiu nárazu vo veľmi skoré fáze.

L.S.P. System Plus autosedačky Solution Z-fix ponúka zvýšenú bezpečnosť pri bočnom náraze. V kombinácii s energiu absorbujúci škrupinou znižuje silu nárazu z boku o cca 25%.

SYSTÉM VENTILÁCIE VZDUCHU
Pre optimálne pohodlie
Integrovaný systém ventilácie vzduchu autosedačky Solution Z-fix poskytuje pohodlnú teplotu pre sedenie vášho dieťaťa aj počas horúcich dní.

Jedným zo základných prvkov zaisťujúcich pohodlie autosedačky Solution Z-fix je sieť ventilačných kanálikov, ktoré vedú cez opierku chrbta a sedák autosedačky. Prostredníctvom tejto siete vzduch v autosedačke cirkuluje a pomocou otvorov v opierke chrbta je odvádzaný preč od dieťaťa. Autosedačka vďaka tomu poskytuje pohodlné sedenie aj počas horúcich dní.

ISOFIX CONNECT - Viac bezpečia a stability
Autosedačka Solution Z-fix je vybavená systémom ISOFIX Connect, ktorý sa ľahko používa a poskytuje dodatočnú stabilitu.

Konektory na autosedačke sa jednoducho nacvaknú na ISOFIX kotevné body vo vozidle. ISOFIX konektory možno zložiť a schovať, vďaka čomu je autosedačka vhodná aj do vozidiel bez ISOFIX kotviacich bodov.

NOVÁ LÁTKA
Vysoko kvalitné látky v moderných farbách a prevedeniach
Solution Z-fix jedinečným spôsobom kombinuje 2 rôzne látky.

Kým extrémne hladká a príjemná látka sa nachádza predovšetkým na vnútornej strane autosedačky, odolná keprová látka v dvoch odtieňoch obopína škrupinu. Táto kombinácia zaisťuje pohodlie pre vaše dieťa a štýlový vzhľad autosedačky, zodpovedajúce interiéru moderných vozidiel.

FUNKCIE
- CYBEX Safety Pads - CYBEX Safety Pads sú súčasťou opierky hlavy a počas autonehody aktívne vedú hlavu dieťaťa do bezpečnej zóny autosedačky.
- Naklápacie opierka chrbta - Dokonale sa prispôsobí sedadlám vo vozidle.
- Energiu absorbujúci škrupina - Absorbuje sily nárazu a odvádza ich preč od dieťaťa.

Príslušenstvo na dokúpenie

  • letný poťah
  • Navádzací plasty ISOFIX
  • držiak nápojov

dĺžka / šírka / výška: 405/530/625 mm
váha: 7,2 kg

ECE R44 / 04, Sk. II / III

Látkové poťahy možno prať v práčke pri 30 ° C

Navrhnuté v Nemecku

KOMPATIBILITA:
Kompatibilita Cybex produktov v najnovších vozidlách je neustále testovaná. Napriek tomu odporúčame inštaláciu vždy vyskúšať u kvalifikovaného predajcu.
Prosíme nahliadnite do priloženého zoznamu vhodných vozidiel.

Najaktuálnejšiu verziu zoznamu môžete nájsť na:
http://cybex-online.com/cz/carseats/solutionzfix.html#a-compatibility

Video:

Výrobca: Cybex
Veková ketegória: 3 - 12 r
Váhová ketegória: 15 - 36
Farba: Silver Grey
Rozmery (ŠxVxD): 53 x 62,5 x 40,5
ISOFIX: Áno
Nosnosť: 36 kg
Hmotnosť: 7,2 kg
Našli ste chybu? Dajte nám vedieť