Autosedačka GB Everna-Fix - Laguna Blue 2021

Výrobca
GB
Kód
619000343
Dostupnosť
Na objednávku
Cena s DPH
305.95 €
DOPRAVA ZDARMA po celej SR
Kúpou tohto tovaru získate 305 bodov. Viac info

Autosedačka GB Everna-Fix


Čas letí a deti rastú - a to rýchlo! Ako rastúca autosedačka sa gb Evern-Fix dokonale hodí pre dlhodobé použitie. Je navrhnutá tak, aby sa vyvíjala spoločne s vaším dieťaťom vo veku od cca 9 mesiacov až do 12 rokov. V súlade s vysokými bezpečnostnými štandardmi spoločnosti gb a s vysoko kvalitnými detailmi v sebe gb Evern-Fix kombinuje formu a funkciu a poskytuje tak vášmu dieťaťu neustále bezpečie a podporu počas jeho rokov.


EVERNA-FIX

Sk. 1/2/3; UN R44/04; 9 - 36 kg (od cca 9 mesiacov až do 12 rokov)


Obsah balenia:

- detská autosedačka vr. ISOFIX navádzačov


RASTÚCA AUTOSEDAČKA
Čas letí a deti rastú - a to rýchlo! Ako rastúca autosedačka sa gb evern-Fix dokonale hodí pre dlhodobé použitie. Je navrhnutá tak, aby sa vyvíjala spoločne s vaším dieťaťa vo veku od cca 9 mesiacov až do 12 rokov. V súlade s vysokými bezpečnostnými štandardmi spoločnosti gb a s vysoko kvalitnými detailmi v sebe gb evern-Fix kombinuje formu a funkciu a poskytuje tak vášmu dieťaťu neustále bezpečie a podporu počas jeho rokov. Autosedačka gb evern-Fix poskytuje dokonalú rovnováhu medzi bezpečnosťou, dizajnom a funkčnosťou a ponúka jedinečnú podporu počas celej doby použiteľnosti.


Patentovaná naklápacia opierka hlavy
Inovatívna patentovaná naklápacia opierka hlavy autosedačky evern-Fix zabraňuje, aby vášmu dieťaťu počas spánku prepadla hlava dopredu. Výnimočná bezpečnostná technológia napomáha udržať hlavu dieťaťa v bezpečnej zóne autosedačky, čo je dôležité predovšetkým pri bočnom náraze.


Energiu redukujúca technológia (ER-Tech)
Energiu redukujúca technológia autosedačky evern-Fix chráni vaše dieťa pri čelnom náraze. Táto vizionárska bezpečnostná technológia znižuje vystavenie krku dieťaťa silám nárazu až o cca 20% a môže tak obmedziť riziko zranenia.


Integrovaný L.S.P. systém
Integrovaný systém lineárnej ochrany pri bočnom náraze je kľúčovým prvkom detskej autosedačky evern-Fix. Vyklopený chránič L.S.P. systému na strane bližšie k dverám vozidla poskytuje dodatočnú vrstvu ochrany vášho dieťaťa pri náraze z boku. V porovnaní s totožnou autosedačkou bez L.S.P. znižuje sily bočného nárazu o cca 25%.


Top Tether s kontrolou inštalácie
Autosedačka evern-Fix je vybavená uchytením top tether s unikátnou kontrolou inštalácie, ktorá vás upozorní na nesprávne zabezpečenie autosedačky. V kombinácii s pripojením ISOFIX zabraňuje top tether nebezpečnému otáčaniu autosedačky pri nehode. Oba bezpečnostné prvky sú vybavené bezpečnostnými ukazovateľmi (top tether navyše obsahuje i zvukovú signalizáciu), ktoré upozorňujú, pokiaľ prvky nie sú používané alebo sú používané nesprávne a pomáhajú tak k správnemu používaniu autosedačky.


Systém kontroly pásov
Systém kontroly pásov autosedačky evern-Fix zaisťuje, že budete používať správne pásy podľa veľkosti vášho dieťaťa. Kým prispôsobujete výšku opierky hlavy podľa vášho rastúceho a na váhe priberajúceho dieťaťa, systém kontroly pásov sa postará o skorý prechod z 5bodového pásu autosedačky na 3-bodový pás vo vozidle.

Možnosť polohovania
Dômyselné polohovanie autosedačky iba jednou rukou rodičom umožňuje jednoduché nastavenie autosedačky evern-Fix do pozície v sede či ľahu. Táto možnosť zabezpečuje maximálne pohodlie pre deti a pocit istoty pre rodičov.


Energiu absorbujúca škrupina
Energiu absorbujúca škrupina autosedačky evern-Fix, spoločne s integrovaným L.S.P. systémom, pohlcujú energiu nárazu, odvádzajú vzniknuté sily od vášho dieťaťa a minimalizujú účinky nárazu.


Ventilačný systém
Integrovaný ventilačný systém autosedačky evern-Fix umožňuje cirkuláciu vzduchu pod poťahom autosedačky a zaisťuje tak dieťaťu pohodlnú teplotu pre sedenie, dokonca aj v tých najteplejších dňoch.


Rozmery:
- dĺžka x šírka x výška: 58 x 44 x 82 cm

Váha:
- 12, 4 kg


Látkové poťahy možno prať v práčke pri 30 ° C.

Výrobca: GB
Veková ketegória: 9m - 12r
Váhová ketegória: 9 - 36
Farba: Laguna Blue
Rozmery (ŠxVxD): 44 x 82 x 58
ISOFIX: Áno
Nosnosť: 36 kg
Hmotnosť: 12,4 kg
Našli ste chybu? Dajte nám vedieť