Autosedačka GB Uni-All - Velvet Black 2020 (0-36kg)

Výrobca
GB
Kód
619000317
Dostupnosť
Na objednávku
Cena s DPH
404.95 €
DOPRAVA ZDARMA po celej SR
Kúpou tohto tovaru získate 404 bodov. Viac info

Autosedačka GB Uni-All (0-36kg)


Uni-All je výnimočným riešením pre budúcnosť vášho dieťaťa. Autosedačka Uni-All je navrhnutá tak, aby rástla s vaším dieťaťom od narodenia do 12 rokov, je vyrobená v súlade s prísnymi bezpečnostnými štandardmi a poskytuje nepretržitú ochranu počas 12 rokov vášho dieťaťa.


UNI-ALL

Sk. 0/1/2/3; UN R44 / 04; 0 - 36 kg (od narodenia až do cca 12 rokov)


Obsah balenia:
- detská autosedačka vr. ISOFIX navádzačov


VŠETKO V JEDNOM
Uni-All je výnimočným riešením pre budúcnosť vášho dieťaťa. Autosedačka Uni-All je navrhnutá tak, aby rástla s vaším dieťaťa od narodenia do 12 rokov, je vyrobená v súlade s prísnymi bezpečnostnými štandardmi a poskytuje nepretržitú ochranu počas 12 rokov vášho dieťaťa. Kým inovatívnu energiu redukujúca technológia chráni vaše dieťa pri čelnom náraze, integrovaný L.S.P. systém poskytuje kľúčovú vrstvu ochrany pri náraze zboku. Uni-All je vybavená ISOFIX a uchytením top tether pre dodatočné upevnenie a zabránenie nebezpečného otočenia autosedačky počas nehody. Uni-All je všetko, čo potrebujete - ponúka fenomenálnu bezpečnosť a pohodlie po celú dobu používania.


Všetko v jednej autosedačke
Pri vyberaní detskej autosedačky pre vaše dieťa je Uni-All naším najlepším riešením s ohľadom na praktickosť. Autosedačka Uni-All poskytuje výnimočné pohodlie a funkčnosť pre deti od narodenia až do 12 rokov a je tak vhodná do každého veku.


Energiu redukujúca technológia (ER-Tech)
Energiu redukujúca technológia autosedačky Uni-All v pozícii po smere jazdy poskytuje vášmu dieťaťu ochranu pri čelnom náraze. Táto vizionárska bezpečnostná technológia znižuje vystavenie krku dieťaťa silám nárazu až o cca 20% a môže tak obmedziť riziko zranenia.


Integrovaný L.S.P. systém
Integrovaný systém lineárnej ochrany pri bočnom náraze je kľúčovým prvkom detskej autosedačky Uni-All. Vyklopený chránič L.S.P. systému na strane bližšie k dverám vozidla poskytuje dodatočnú vrstvu ochrany vášho dieťaťa pri náraze z boku. V porovnaní s totožnou autosedačkou bez L.S.P. znižuje sily bočného nárazu o cca 25%.


Top Tether a ISOFIX
Autosedačka Uni-All je vybavená uchytením top tether, ktoré spoločne so systémom ISOFIX zabraňuje nebezpečnému otočeniu autosedačky pri nehode. Oba bezpečnostné prvky sú vybavené ukazovateľmi, ktoré napomáhajú k správnej inštalácii autosedačky. Top Tether sa používa v skupinách 0 a 1, až do 18 kg. potom (skupina 2/3) sa používa 3-bodový bezpečnostný pás vo vozidle.


Systém kontroly pásov
Systém kontroly pásov autosedačky Uni-All zaisťuje, že budete používať správne pásy podľa veľkosti vášho dieťaťa. Kým prispôsobujete výšku opierky hlavy podľa vášho rastúceho a na váhe priberajúceho dieťaťa, systém kontroly pásov sa postará o skorý prechod z 5bodového pásu autosedačky na 3-bodový pás vo vozidle.


Možnosť polohovania (sk. 0 + / 1)
Dômyselné polohovanie autosedačky iba jednou rukou rodičom umožňuje jednoduché nastavenie autosedačky Uni-All do jednej zo šiestich pozícií (skupina 0 + / 1). Táto možnosť zabezpečuje maximálne pohodlie pre deti a pocit istoty pre rodičov. Autosedačku možno polohovať v pozícii po i proti smeru jazdy.


Energiu absorbujúca škrupina
Energiu absorbujúca škrupina autosedačky Uni-All, spoločne s integrovaným L.S.P. systémom, pohlcujú energiu nárazu, odvádzajú vzniknuté sily od vášho dieťaťa a minimalizujú účinky nárazu.


Novorodenecká vložka
Poskytnutím dodatočnej opory v oblasti bedier zaisťuje novorodenecká vložka bezpečné a pohodlné sedenie pre deti až do výšky 60 cm.


Rozmery:
- dĺžka x šírka x výška: 72 x 44 x 62,5 cm

Váha:
- 14,7 kg


Látkové poťahy možno prať v práčke pri 30 ° C.

Výrobca: GB
Veková ketegória: 0 - 12 r.
Váhová ketegória: 0 - 36
Farba: Velvet Black
Rozmery (ŠxVxD): 44 x 62,5 x 72
ISOFIX: Áno
Nosnosť: 36 kg
Hmotnosť: 14,7 kg
Našli ste chybu? Dajte nám vedieť