Autosedačka Jane Gravity - Sailor 2018

Výrobca
Jane
Kód
4579-T31
Dostupnosť
3-8 dní
Cena s DPH
499.90 €
DOPRAVA ZDARMA po celej SR
Kúpou tohto tovaru získate 499 bodov. Viac info

Autosedačka Jane Gravity

 

"Dve pozície v jednom zariadení" - 360° rotácia, smerom alebo v protismere, bezpečnejšia, iSize Len jedno zariadenie, 2 polohy, 360° rotácia v oboch polohách. V protismere jazdy: od 40cm do 104cm. V smere jazdy: od 15 mesiacov do 104cm. Isofix a platforma.

 

Technické vlastnosti:

  • Umiestnenie v protismere jazdy od 40 do 104 cm ( od narodenia do cca 4 rokov ). Vkladací vankúš od 40 do 60 cm výšky dieťaťa. Kým dieťatko nedovŕši 15 mesiacov cestuje oveľa bezpečnejšie v polohe v protismere jazdy, hoci Jané odporúča predĺžiť využívanie tejto polohy, na čo najdlhšie, až do výšky 104 cm. 
  • Umiestnenie v smere jazdy od 15 mesiacov do výšky 104 cm. S novou Gravity od Jané môže dieťatko cestovať v smere jazdy, hoci Jané odporúča, aby cestovalo, čo najdlhšie v prostismere jazdy.
  • Rotácia v 360° v oboch polohách. Jednoduché umiestnenie dieťaťa, bez nutnosti vyberania z auta. Toto zvyšuje level bezpečnosti, keďže môžte komfortne usadiť dieťaťa a prisôbiť mu primerane pásy.
  • Funkcia sklonu pohodlne jednou rukou. Štyri polohy v umiestnení v smere aj v protismere jazdy. So sklápacou funkciou môžte nájsť najkomfortnejšiu polohu pre vaše dieťatko. Všetky sú rovnako bezpečné.
  • Vybavená synchronizovaným systémom nastavenia pásov a opierky hlavy. Päťbodový pás, ktorý v prípade nehody, lepšie rozloží záťaž. Pre novorodeniatka do 60 cm. Vybavený vkladacím vankúšom, ktorý upravuje uhol, v ktorom je chrbát bábätka.
  • Isofix a anti-rotačná podporná noha. Toto je najbezpečnejšia inštalácia, ktorá zabraňuje akémukoľvek nesprávnemu umiestneniu, ktorá by mohlo ohroziť bezpečnosť. Oveľa menej riskantná oproti inšatácii pomocou bezpečnostných pásov v aute.
  • Nastaviteľná opierka hlavy s piatimi polohami. Môže byť primerane prispôsobená výške dieťaťa. Výško-prisôsobiteľný systém môžte ovládať počas toho ako dieťa sedí v autosedačke.

Výrobca: Jane
i-Size: od 40 do 105 cm
Váhová ketegória: 0 - 18
Farba: Sailor
ISOFIX: Áno
Našli ste chybu? Dajte nám vedieť