Autosedačka Jane i-Matrix - Squared 2018

Výrobca
Jane
Kód
4581-T29
Dostupnosť
3-8 dní
Cena s DPH
459.90 €
DOPRAVA ZDARMA po celej SR
Kúpou tohto tovaru získate 459 bodov. Viac info

Autosedačka Jane i-Matrix

 

Ľahšia. Viac ako o 20% v porovnaní s predchádzajúcim modelom. Od 40 do 83 cm, vždy v polohe v protismere jazdy. i-Size norma. Súčasťou je platforma so super-rýchlymi konektormi a upevňovaním do auta s Isofixom a frontálnou nohou.

Nový iMatrix od Jané je teraz ľahší a oproti svojmu predošlému modelu má zredukovanú váhu z 6kg na 4,6kg, čo je viac ako o 20%.

iMatrix je nová verzia populárneho Matrixu od Jané. Nový iMatrix je bezpečná autosedačka navrhnutá na ochranu dieťatka v aute. Zariadenie je vhodné na využívanie pre deti s výškou od 40 do 83 cm. iMatrix sa do auta inštaluje pomocou platformy iPlatform od Jané, ktorá je súčasťou tohto produktu.

Od 40 do 83 cm, vždy v protismere jazdy. Do veku 15 mesiacov cestujú deti v aute oveľa bezpečnejšie v protismere jazdy. Ale Jané odporúča predĺžiť využívanie tejto polohy, na čo najdlhší čas, až kým nedovŕšia výšku 104 cm.

 

Technické vlastnosti:

  • Prispôsobiteľná opierka hlavy zaisťuje, že dieťatko v sede je vždy, v čo najlepšej polohe, zvlášť, keď je nižšie ako 70 cm. Zároveň rozširuje priestor v autosedačke. 
  • Nová ergonomická rúčka uľahčuje uchopenie, keď dieťatko prenášate a takisto aj uľahčuje aj inštaláciu na platformu do auta alebo naklinutie na kočík.
  • Profix inštalačný systém kompatibilný s platformou a vštkými podvozkami kočíkov Jané.
Výrobca: Jane
i-Size: od 40 do 83 cm
Váhová ketegória: 0 - 13
Farba: Squared
ISOFIX: Nie
Hmotnosť: 4,6 kg
Našli ste chybu? Dajte nám vedieť