Autosedačka Jane Koos i-Size + i-Platform - Tech Mouse T60 2019

Výrobca
Jane
Kód
4585-T60+P
Dostupnosť
3-8 dní
Cena s DPH
425.80 €
DOPRAVA ZDARMA po celej SR
Kúpou tohto tovaru získate 425 bodov. Viac info

Autosedačka Jane Koos i-Size + i-Platform

 

"Maximum pohodlia v jednom kliknutí" - od 40 do 83 cm, pamäťová pena, chránič proti bočným nárazom, iSize Nová i-Size norma. Kompletná bezpečnosť a spoľahlivosť. Adaptabilná opierka hlavy nastaviteľná do 5 polôh. Vybavená na bokoch pamäťovou penou. Isofix platforma a anti-rotačná podporná noha. Najbezpečnejší inštalačný systém.

Nová i-Size norma. Kompletná bezpečnosť a spoľahlivosť. Adaptabilná opierka hlavy nastaviteľná do 5 polôh. Vybavená na bokoch pamäťovou penou. Isofix platforma a anti-rotačná podporná noha. Najbezpečnejší inštalačný systém.

Nová iKoos od Jané je bezpečnostná sedačka navrhnutá na ochranu dieťatka v aute. Toto zariadenie je vhodné pre deti s výškou od 40 do 83 cm. iKoos sa do auta inštaluje pomocou platformy iPlatform od Jané, ktorá je súčasťou tohto produktu.

  1. iKoos už nepoužíva bezpečnostné pásy v aute.
  2. Isofix + anti-rotačná noha.
  3. Chránič v prípade bočných nárazov.

Technické vlastnosti:

  • Bočná poloha. Chránič špeciálne navrhnutý na absorbovanie bočných nárazov s nastaviteľnou opierkou hlavy. Vybavený pamäťovou penou, ktorá maximálne rozptýli záťaž, v prípade nárazu.
  • Isofix platforma a anti-rotačná podporná noha. Ide o najbezpečnejší inštalačný systém, ktorý zabraňuje nesprávnej inštalácii, ktorá by mohla ovplyniť bezpečnosť.
  • Prispôsobiteľná opierka hlavy až do piatich polôh. Opierka sa prispôsobí výške dieťatka. Nastavenie môžte regulovať počas toho ako dieťatko sedí v autosedačke, takže ho prispôsobíte naozaj dokonalo.
  • Profix systém umožňuje naklinutie na všetky podvozky kočíkov od Jané.
  • Nová iKoos už nepoužíva bezpečnostné pásy ako upevňovací systém. V súlade s nariadením ECE R129 i-Size European safety standard, iKoos využíva platformu s ultra rýchlymi konektormi s Profix blokovaním od Jané. A s upevňovaním do auta pomocou Isofixu a frontálnou nohou, kvôli dosiahnutiu kompletnej bezpečnosti a spoľahlivosti.

Rozmer: 66 x 44 x 58 cm

Video:

Výrobca: Jane
i-Size: od 40 do 83 cm
Farba: Tech Mouse
ISOFIX: Áno
Hmotnosť: 3 kg
Našli ste chybu? Dajte nám vedieť