Autosedačka Jane Matrix Light 2 - Squared T29 2019

Výrobca
Jane
Kód
3449-T2919
Dostupnosť
3-8 dní
Cena s DPH
347.90 €
DOPRAVA ZDARMA po celej SR
Kúpou tohto tovaru získate 347 bodov. Viac info

Autosedačka Jane Matrix Light 2

 

"Paradigma všestrannosti" - o 20% ľahšia, dve polohy na cestovanie, širšie vnútro.

Dve schválené polohy na používanie v aute: posediačky alebo úplne v ľahu. O 20% ľahšia. Možnosť využitia Matrix platformy s Isofixom a anti-rotačnou nohou. Najbezpečnejší systém inštalácie.

Premeniteľný systém GO-GO+: V prvých mesiacoch môže dieťa cestovať v ľahu, čo pomáha vývoju pľúc a zamedzuje problémom s dýchaním. Opierka je nastaviteľná do štyroch polôh, aby zabezpečila dieťaťu dostatočné pohodlie v každom okamihu. Dve polohy homologované pre jazdu v automobile. Poloha v sede s uhlom 138° zaberá len jedno sedadlo vozidla(skupina 0+, až do 13kg hmotnosti dieťaťa). Poloha v ľahu s uhlom 180° zaberá iba dve sedadlá v zadnej časti vozidla(skupina 0, až do hmotnosti 10kg) a umožňuje dokonalý odpočinok dieťaťa v priebehu prvých pár mesiacov po narodení.

Nový Matrix Light 2 je o 20% ľahší. Hrubší a širší vnútorný priestor autosedačky poskytuje dieťaťu väčšie pohodlie a vyššiu bezpečnosť v prípade autonehody. Obranná štruktúra lôžka doplnené zvýšenou ochrannou tvorenou súvislou polystyrénovou vnútornou výplňou plní funkciu ochrannej zábrany a tlmiča nárazov. Integrálne bezpečnostné pásy sa dajú pripnúť jednoduchšie a pohodlnejšie len stlačením tlačidla a posuvom do polohy vhodnej pre dieťa. Pracky určené na pripnutie autosedačky vo vozidle sú pri novom modele pohodlnejšie a používajú sa jednoduchšie. Tvoria pevnú a neoddeliteľnú súčasť novej verzie autosedačky. Je vybavená systémom Pro-fix, ktorý ju umožňuje rýchlo a jednoducho nakliknúť na ľubovoľný podvozok Jané.

Matrix Light 2 je homologovaný ako detský upínací systém do vozidla podľa požiadaviek európskych predpisov. Zahŕňa patentovaný systém, ktorý je jediným na svete a umožňuje, aby dieťa bolo vždy v najvhodnejšej a najpohodlnejšej polohe: v ľahu počas prvých štyroch mesiacov či pri spánku, alebo od štvrtého mesiaca veku počas kratších ciest či vo chvíli, keď je hore a chce sa hrať. Multifunkčnosť, praktickosť a bezpečnosť autosedačky bola ocenená mnohými odbornými časopismi.

 

 1. Upevňovacia pracka pre skupinu 0+. Upevnenie pomocou bezpečnostných pásov v aute, zvyšujúce stabilitu systému.
 2. Automatický systém prispôsobenia bezpečnostných pásov.
 3. Zadná upevňovacia karabína.

 

Technické vlastnosti:

 • Konštrukcia o 20% ľahšia.
 • Priestrannejšia vnútorná časť.
 • Päťbodový bezpečnostný pás.
 • Integrálna ochrana. Materiál z polystyrénu pohlcuje energiu nárazu po celom obvode.
 • Držadlo na prenos. 3 polohy.
 • Sklopenie jednou rukou.
 • Systém Profix nakliknutia na konštrukciu kočíkov Jané: Trider, Rider, Muum, Minnum, Twone, Epic, Crosswalk.
 • Systém vetrania.

 

Rozmery:

 • vonkajšie rozmery: 83x44 cm
 • vnútorné rozmery: 65x29 cm

 

Video:

Výrobca: Jane
Váhová ketegória: 0 - 13
Farba: Squared
ISOFIX: Nie
Hmotnosť: 5,8 kg
Našli ste chybu? Dajte nám vedieť