Autosedačka Jane Montecarlo R1 - Sailor T31 2019

Výrobca
Jane
Kód
J4572-T31
Dostupnosť
3-8 dní
Cena s DPH
201.90 €
DOPRAVA ZDARMA po celej SR
Kúpou tohto tovaru získate 201 bodov. Viac info

Autosedačka Jane Montecarlo R1

 

Montecarlo je bezpečnostná sedačka so systémom Isofix, zaraditeľná do viacerých skupín a prispôsobiteľná rastovému vývoju dieťaťa pomocou integrálneho nastavovacieho systému, ktorý umožňuje nastaviť jej výšku predĺžením chrbtovej opierky a šírku nastavením bočníc hlavovej opierky a spodnej časti chrbtovej opierky, čo zároveň poskytuje dieťaťu väčšiu ochranu pri bočnom náraze.

Je možné použiť chránič Xtend, ktorý rozšíri využiteľnosť autosedačky o jednu skupinu.

Inovatívne prevedenie autosedačky a zväčšený tvar hlavovej opierky zvyšujú ochranu v prípade autonehody. Ergonomický tvar hlavovej opierky so šírkovo nastaviteľnými bočnicami zaručuje dieťaťu pohodlie a dokonalý odpočinok.Vnútorná časť poťahu, ktorá je v styku s dieťaťom, je priedušná.

Montecarlo R1 podstúpila náročnú skúšku Eurotest, ktorej zmyslom je hodnotenie bezpečnosti a odolnosti detských autosedačiek. Získala jedno z najlepších hodnotení vo svojej kategórii Eurotest 2012, so špeciálnym ocenením bezpečnosti pri bočnom náraze a stability. Na základe tohto ocenenia sa stala referenčnou hodnotou pre pohodlie a detskú bezpečnosť a je jednou z najlepšie ohodnotených autosedačiek na trhu.

  

Vlastnosti:

 • Testované proti nárazu, testované proti bočnému nárazu.
 • Polohovateľná opierka hlavy a chrbta.
 • Vodeodolná, priedušná.
 • Dlhá životnosť a odolnosť proti škvrnám.
 • Adaptabilná: Montecarlo R1 je bezpečnostná sedačka, ktorú je možné zaradiť do viacerých skupín. Dá sa prispôsobiť rôznym obdobiam rastu dieťaťa pomocou integrálneho nastavovacieho systému, ktorý umožňuje nastaviť výšku autosedačky predĺžením chrbtovej opierky a šírku nastavením bočníc hlavovej opierky a spodnej časti chrbtovej opierky, čo zároveň poskytuje dieťaťu väčšiu ochranu pri bočnom náraze.
 • Zdokonalené prevedenie predstavuje maximálnu ochranu proti bočným nárazom.
 • Montecarlo R1 je vybavená upínacím systémom Isofix, ktorý spolu so systémom upnutia dieťaťa pomocou bezpečnostných pásov vozidla poskytuje väčšiu stabilitu pri bočnom i čelnom náraze a zároveň umožňuje nastaviť sklon chrbtovej opierky do dvoch rôznych polôh.
 • Hliníková konštrukcia zlepšuje ochranu o 70% v porovnaní s tradičnými systémami. Homologované podľa novej úpravy 04 nariadenie číslo 44.
 • Nový priechod pásov: novo začlenený priechod pásov umožňuje dokonalo prispôsobiť priečne vedený pás vozidla výške ramien dieťaťa.
 • Vetracie otvory: ergonomické prevedenie s vetracími otvormi zaisťuje dieťaťu dobré odvetrávanie.
 • Je možné použiť chránič Xtend. Jedná sa o bezpečnostné príslušenstvo k autosedačke, ktorého inštalácia umožňuje  túto autosedačku, ktorá je primárne určená pre deti spadajúce do 2 a 3 hmotnostnej skupiny, používať ju aj pre deti skupiny 1. To znamená, že v nej môže cestovať dieťa od 9 do 36kg.

 

Video:

Výrobca: Jane
Váhová ketegória: 9 - 36
Farba: Sailor
ISOFIX: Áno
Nosnosť: 36 kg
Našli ste chybu? Dajte nám vedieť