Autosedačka Kiddy Phoenixfix 3

  

Autosedačka Phoenixfix 3 pre deti od 9 do 18 kg predstavuje novú úroveň pohodlia a bezpečnosti.

 

Phoenixfix 3 nadväzuje na dlhú radu víťazov testov. Každý z nich bol vo svojej dobe absolútnou špičkou v oblasti bezpečnosti a pohodlia pre dieťa aj rodiča. Infinity, víťaz testu 2007, Energy Pro víťaz testu 2010, Phoenixfix Pro2 víťaz testu 2013 a teraz je tu Phoenixfix 3.

 

Aj keď sa menom odkazuje na svojho predchodcu, jedná se o úplne novú, úplne skvele vybavenú autosedačku. Nová isofixová platforma s otočnými konektormi, které majú prodĺžený rozsah nastavení. Do výbavy dostala úplne prepracovaný ochranný pultík aj Kiddy Shock Absorbér. Vyhovie tak najnovšej bezpečnostnej norme ECE 44/04 doplnok 7.

 

Teraz nielen bezpečnejšia, ale taktiež oveľa pohodlnejšia. Ako jediná na trhu disponuje opierkou nôh, nastaviteľnou do 4 pozícií, zväčšeným rozsahom nastavenia sklonu opierky chrbta a taktiež veľkým rozsahom použitia priedušného poťahu s 3D-sieťou. Pre dieťa je tak aj dlhá cesta perfektným zážitkom.

 

Základným prvkom bezpečnosti je ochranný pultík. Bezpečnostný pultík chráni všetky dôležité orgány dieťatka. Pohyb a čalúnenie znižuje silu, ktorej je dieťa vystavené. Rodičia tu nič nemôžu spraviť chybne: Detské sedačky s ochranným pultíkom sú jednoduché na ovládanie. Dieťa vložiť do sedačky, ochranný pultík upevniť a je hotovo. Sedačky sú vhodné pre vozidlo s Isofix-systémom, aj bez neho Phoenixfix 3 môže byť upevnený s upínacím systémom Isofix alebo s pásom vozidla. Obidve varianty zabezpečujú vysokú bezpečnosť.

 

Vlastnosti:

  • Pohodlné opierky hlavy zo strany zabraňujú, aby sa hlava natáčala do strán, a pritom neobmedzujú výhlad dieťaťa.
  • Optimalizovaná ochrana pred bočným nárazom v ramennej oblasti prostredníctvom novej geometrie a nových, energiu absorbujúcich materiálov.
  • Ovládanie jednou rukou, jednoducho a rýchlo výškovo nastavitelná podpierka hlavy v nejlepšej a nejbezpečnejšej polohe pri sede.
  • Vysoko absorbčný tlmiaci materiál v oblasti hlavy a ramien garantuje nejlepšiu ochranu pri bočnom náraze.
  • Nastavitelná odpočinková poloha robí cestovanie ešte pohodlnejším. Teraz so zvätšeným rozsahom uhlu nastavenia.
  • Kiddy k-fix+ otočné a odpružené konektory k upevneniu na ISOFIX úchyty vozidla.
  • Optimalizovaná ochrana pri čelnom náraze, energiu absorbujúcí materiál v ochrannom pultíku Kiddy a daľších častiach autosedačky.
  • Nastavitelná výška sedu vďaka sedacej vložke môže byť nastavená na nejpohodlnejšiu a nejbezpečnejšiu polohu sedu podľa výšky tela dieťatka.
  • Praktický zásuvný mechanizmus pre Kiddy k-fix konektory umožňuje po otočení ukrytia konektorov a použitia sedačky aj vo vozidlách bez ISOFIX úchytov.

 

Technické údaje:

Látka poťahu Soft-Tex/3D-sieť

Rozmery: 53 x 60-8 x 40 cm

Dĺžka nastaviteľnej sedacej plochy 37-42 cm

 

Výrobca: Kiddy
Veková ketegória: 9m - 4r
Váhová ketegória: 9 - 18
Farba: Deep Sea Green
ISOFIX: Nie
Hmotnosť: 6.6 kg
Našli ste chybu? Dajte nám vedieť