Autosedačka Recaro Milano Seatfix - Performance Black

Výrobca
Recaro
Kód
62092153466
Dostupnosť
Na objednávku
Cena s DPH
139.90 €
DOPRAVA ZDARMA po celej SR
Kúpou tohto tovaru získate 139 bodov. Viac info

Autosedačka Recaro Milano Seatfix

Autosedačka Milano od firmy Recaro nie len „úžasne” vyzerá, ale Vášmu dieťaťu ponúka vďaka extra veľkým hlavovým a bočným panelom optimálnu postrannú ochranu ako aj svojou výškovo nastaviteľnou opierkou hlavy aj ideálny prispôsobený tvar. 

 

Autosedačku Milano Seatfix je možné pohodlne prenášať v ruke. 
V oblasti hlavy a v bočnej oblasti sú umiestnené absorbéry energie, ktoré optimálne chránia dieťa v prípade bočného nárazu. 

Vlastnosti produktu:


Ideálny prispôsobiteľný tvar prostredníctvom výškovo nastaviteľnej opierky hlavy, ktorú je možné optimálne prispôsobiť na výšku Vášho dieťaťa vysoká ochrana proti bočnému nárazu vďaka extra veľkým hlavovým a postranným panelom.

Jednoduchá, pohodlná montáž pomocou ISOFIXU alebo trojbodového bezpečnostného pásu vozidla. Vedenie pásu zaručuje optimálne prispôsobenie na pásy vozidla. Nenáročná údržba a vysoký komfort. Priedušné látky a ergonomická pena sedadla z automobilového priemyslu.
Poťah jednoducho demontovateľný a s možnosťou prania do 30 °C 

Najlepší komfort sedenia vďaka viacnásobnej možnosti nastavenia operadla, vetracie štrbiny, ktoré zamedzujú poteniu dieťaťa v autosedačke. Hliníkom vystužený chrbát.

Výrobca: Recaro
ISOFIX: Áno
Našli ste chybu? Dajte nám vedieť