Autosedačka Zopa Integra i-Size - Coral Blue 2021

Výrobca
Zopa
Kód
ZOP022570CB
Dostupnosť
3-8 dní
Cena s DPH
139.00 €
DOPRAVA ZDARMA po celej SR
Kúpou tohto tovaru získate 139 bodov. Viac info

Autosedačka Zopa Integra i-Size


Zdriemnutie v aute nikdy nebolo tak pohodlné

Predstavujeme vám špeciálnu autosedačku Integra i-Size značky Zopa, ktorá je nielen absolútne bezpečná, ale aj nanajvýš pohodlná. Ako jedna z mála sa totiž pýši polohovaním, a to až do 3 polôh.


Keď bábätko vyrastie z vajíčka...

Integra i-Size spĺňa požiadavky najvyššej európskej normy ECER 129 i-SIZE a skvele tak doplnila naše portfólio, v ktorom máme zastúpené všetky skupiny autosedačiek. Svojim zameraním a prevratnými funkciami sa Integra i-Size stala ideálnou pokračujúcou autosedačkou po akejkoľvek autosedačke skupiny 1.


Rastie s vaším potomkom, rozmaznáva ho a chráni

Autosedačka Integra i-Size spĺňa požiadavky tej najprísnejšiej bezpečnostnej normy a poskytuje nekompromisnú ochranu deťom až do výšky 150 cm. Pri jej vývoji sme sa zamerali nielen na absolútne bezpečie, ale aj na pohodlie malých pasažierov. Preto je Integra i-Size vybavená jedinečným 3-pozičným polohovaním. Vďaka nemu bude cestovanie dieťaťa, zvlášť v prípade spánku, ďaleko pohodlnejšie.

Jedným z bezpečnostných prvkov autosedačky Integra i-Size  pevné bočnice, ktoré sa svojím tvarom písmena V dieťaťu skvele prispôsobí. Vďaka 11pozičnému nastaveniu výšky hlavovej opierky môže autosedačka rásť spolu s dieťaťom. Pričom špeciálne EPS výplne v bočniciach a hlavovej opierke napomáhajú k vyššej bezpečnosti. Okrem toho, že bočnice zaisťujú bočnú ochranu ramennej oblasti a oblasti brucha, poskytujú dieťaťu tiež dostatok priestoru. Navyše, pre maximalizovanie bočnej ochrany je autosedačka vybavená aj prídavnou ochranou SIPS (Side Impact Protection System). Tá ešte viac zlepšuje už tak vynikajúce bezpečnostné výsledky. Nechýbajú samozrejme ani zosilnené vodiče pásov pre správne usadenie dieťaťa. S ich pomocou pásy vedú vždy správne cez telo dieťaťa.


Prednosti autosedačky v kocke

  • Pre deti od 100 do 150 cm (skupina 2/3)
  • Spĺňa najvyššiu európsku bezpečnostnú normu ECE R 129 i-Size
  • Jedinečné polohovanie s 3 pozíciami pre dokonalé pohodlie pri spánku
  • 11 pozícií nastavenia výšky hlavovej opierky
  • Bočnice v tvare písmena V garantujú dostatok priestoru pri raste dieťaťa
  • Špeciálne EPS výplne v bočniciach a hlavové opierke pre garanciu ešte väčšieho bezpečia
  • Vodiče pásov zaistia správne vedenie pásov cez telo
  • Prídavná ochrana bočného nárazu SIPS
  • Jednoduchá manipulácia a inštalácia autosedačky pomocou ISOFIX
  • Prací poťah
Výrobca: Zopa
i-Size: od 100 do 150 cm
Farba: Coral Blue
ISOFIX: Áno
Našli ste chybu? Dajte nám vedieť