Autosedačka Zopa Matrix - Silver Grey 2021

Výrobca
Zopa
Kód
ZOP022580
Dostupnosť
3-8 dní
Cena s DPH
139.00 €
DOPRAVA ZDARMA po celej SR
Kúpou tohto tovaru získate 139 bodov. Viac info

Autosedačka Zopa Matrix


Minimalistický dizajn, ktorý hravo zapadne do interiéru akéhokoľvek vozidla, pohodlie aj na dlhších cestách a najmä maximálna bezpečnosť pre vaše milované - to je ďalší prírastok do ZOPA rodiny, autosedačka Matrix. Spĺňa európsku bezpečnostnú normu ECE R44 / 04 a bude plne vyhovovať dieťaťu, ktoré dosiahlo váhy 15 kg (zvyčajne 3 roky) až do chvíle, keď už nebude sedačku potrebovať (nad 150 cm a 36 kg).

Autosedačka Matrix

Rozmaznávajte to, čo milujete najviac
Pevný a priestranný sedák je potiahnutý mäkkou PU penou a ľahkou priedušnou látkou, vďaka čomu sa o blaho svojho potomka nebudete musieť báť ani v prípade dlhších ciest. Pokiaľ bude dieťa unavené, polohovací systém vám dovolí vybrať si zo 4 polôh, v ktorých môže pohodlne zaspať. Samozrejmosťou je polohovacia poistka. Hlavová opierka disponuje dodatočným polstrovaním pod poťahom a pomáha tak chrániť citlivú detskú krčnú chrbticu aj v pozícii ležmo.

Autosedačka Matrix


Bezpečnosť na prvom mieste
Veľké bočnice vystužené mäkkou penou kopírujú výšku dieťaťa a zároveň mu poskytujú dostatok priestoru pre príjemné sedenie. O extra ochranu sa stará systém ASIPM (Advance Side Impact Protection), ktorý v prípade bočného nárazu rozloží generovanú energiu do celej štruktúry korpusu autosedačky. ASIPM možno ľubovoľne umiestniť na pravú či ľavú stranu - podľa toho, ku ktorým dverám bude mať sedačka bližšie.


Inovatívny systém pásov
Unikátny systém BLS (Belt Lock System) je novým bezpečnostným prvkom, ktorý pridáva ďalší bod pre vedenie diagonálneho pásu. Vďaka tomu je pás vedený správne cez oblasť panvy a zabraňuje tak v prípade konfliktu potencionálnemu zranenia vnútorných orgánov v bruchu. BLS zaručí, že vaše deti budú vždy pripútané správne. Môžete ich tak už od útleho veku učiť zodpovednému správaniu v aute - vďaka BLS majú možnosť samy upevniť pás bez nutnej asistencie dospelých.

Autosedačka Matrix

Inštalácia pár pohybmi
Autosedačku Matrix sa dá jednoducho nainštalovať pomocou trojbodového pásu vozidla. K dispozícii je aj pripojenie pomocou kotevných konektorov ISOFIT, vďaka ktorým získa autosedačka dodatočnú stabilitu a vyššiu bezpečnosť

  • Autosedačka skupiny 2-3 (15 - 36 Kg | 3.5 rokov až 12 rokov)
  • 4 nastaviteľné polohy
  • Výškovo nastaviteľná opierka hlavy podľa veľkosti dieťaťa
  • Kvalitné polstrovanie
  • Minimalistický dizajn
  • ASIPM
  • Belt Lock System
  • Isofix
  • Homologovaná podľa normy ECE R44 / 04
Výrobca: Zopa
Veková ketegória: 3 - 12 r
Váhová ketegória: 15 - 36
Farba: Silver Grey
ISOFIX: Áno
Nosnosť: 36 kg
Našli ste chybu? Dajte nám vedieť