Autosedačka Zopa Scale i-Size - Black 2021

Výrobca
Zopa
Kód
ZOP022560BL
Dostupnosť
3-8 dní
Cena s DPH
139.90 €
DOPRAVA ZDARMA po celej SR
Kúpou tohto tovaru získate 139 bodov. Viac info

Autosedačka Zopa Scale i-Size


Moderná, pohodlná a veľmi bezpečná autosedačka pre deti od 3,5-12 rokov (100-150 cm).


Atraktívna autosedačka, ktorá nikdy nesklame

Krásna, pohodlná, a hlavne nadmieru bezpečná - taká je autosedačka Scale určená pre vekovú skupinu 2/3. Teda deti približne od 3,5 roka do 12 rokov (100 cm až 150 cm).

Ako je v dnešnej dobe štandardom, Scale je vybavená prídavnou bočnou ochranou SIP, ktorá v prípade bočného nárazu dieťa bezpečne zaistí. Pričom svoju funkciu tu plnia aj pevné, špeciálne tvarované bočnice, ktoré kompletne zabezpečia telo dieťaťa v celom rozsahu použitia.


Je celkom bežné, že u niektorých sedačiek tejto kategórie sa pri nastavovaní výšky hlavovej opierky dvíhajú zároveň aj bočnice. Čím sa príliš odkrýva telo dieťaťa a jeho zraniteľné brušné partie. U autosedačky Scale je však vďaka pevnej bočnici táto oblasť dobre chránená. Predchádza sa tak možným zraneniam mäkkých tkanív a orgánov brucha pri potenciálnom bočnom náraze.

Autosedačka Scale I-Size

Kvôli maximálnej ochrane pri bočnom náraze potom slúži aj pohodlná hlavová opierka, ktorá na rozdiel od iných nie je tvorená krehkým polystyrénom (EPS), ale veľmi kvalitným expandovaným polypropylénom (EPP) a pamäťovou penou. Môžete si tak byť istí, že pre bezpečie svojho dieťaťa na cestách ste urobili maximum. Autosedačka Scale bola dôkladne testovaná v holandských testovacích laboratóriách, kde prešla veľmi náročným testovaním a prísnymi dynamickými skúškami (simulácia bočného i čelného nárazu) a obstála na výbornú.


V prípade inštalácie autosedačky do vozidla sa používa Isofix alebo len bezpečnostný pás auta. Aby ste svojmu dieťaťu dopriali komfortné sedenie, okrem príjemného polstrovania a zabezpečenia hlavičky hlavovou opierkou je Scale vybavená aj nastavením sklonu sedadla. Odpočinok a spánok zvlášť pri dlhých cestách tak bude pre dieťa skutočne výdatný.


Prednosti autosedačky v kocke:

  • Pre deti od 3,5-12 rokov (100-150 cm)
  • Moderný dizajn a pevné a odolné materiály
  • Prídavná bočná ochrana SIP v prípade bočného nárazu
  • Pevné bočnice chrániace dieťa v celom rozsahu
  • Hlavová opierka s kvalitnou EPP výplňou a pamäťovou penou pre maximálne bezpečie
  • Pútanie Isofixom
  • 5 polôh nastavenia sklonu
  • Spĺňa ECE R 129 i-Size normu
  • Testované v Holandsku
Výrobca: Zopa
i-Size: od 100 do 150 cm
Veková ketegória: 3 - 12 r
Farba: Black
ISOFIX: Áno
Našli ste chybu? Dajte nám vedieť