Autosedačka Zopa Triton - Foggy Grey 2020

Výrobca
Zopa
Kód
ZOP022495
Dostupnosť
3-8 dní
Cena s DPH
162.90 €
DOPRAVA ZDARMA po celej SR
Kúpou tohto tovaru získate 162 bodov. Viac info

Autosedačka Zopa Triton


Autosedačka TRITON je určená pre deti od 9 do 36 kilogramov. Do auta sa inštaluje pomocou Isofixu a TopTether, nemožno ju pripevniť pomocou bezpečnostných pásov (od 15kg). Vďaka týmto kotevným prvkom majú rodičia istotu, že je autosedačka vo vozidle pevne a správne pripevnená.

  • Od 9 kg do 18 kg pútanie autosedačky pomocou ISOFIX a TopTether
  • Od 15 kg do 36 kg pútanie 3 bodovým pásom vozidla a Isofix
  • Testovaná v európskych laboratóriách
  • Jednoduché polohovanie
  • 5 bodový pás (od 9 do 18 kg)
  • Jednoduché nastavenie výšky hlavovej opierky
  • Rýchlo odnímateľný a umývateľný poťah


ISOFIX
Autosedačka Triton sa upevňuje pomocou Isofix, ktorý zaručuje jednoduchú, pevnú a 100% správnu inštaláciu autosedačky. Bezpečnosť sa zvyšuje vďaka pevnému spojeniu medzi autosedačkou a vozidlom.


Top Tether (tzv. Kotva)
Bezpečie je pre nás na prvom mieste, a preto sme autosedačku TRITON vybavili bezpečnostným doplnkom Top Tether, ktorý výrazne znižuje riziko nekontrolovateľnej reakcie detskej autosedačky pri prudkom brzdení alebo náraze automobilu. Tento systém upevnenia autosedačky používame od 9 do 18 kg. Potom sa autosedačka púta za pomoci 3 bodového pásu vozidla, ktorý má rovnaké bezpečnostné vlastnosti.

Ľahké nastavenie výšky hlavovej opierky
Nastavenie hlavovej opierky je jednoduché a rýchle. Nastavuje sa spoločne s vnútorným 5 bodovým pásom jedným pohybom ruky. V nastavení pre deti od 9 do 18 kg možno využiť až 6 výškových úrovní, pri variante od 15 do 36 kg, kde sa používa pútanie 3 bodovým pásom vozidla, možno autosedačku zvýšiť o 4 úrovne. Dohromady má 10 výškových úrovní.

Jednoduché polohovanie
Ani dlhšie cesty nebudú problémom! A to vďaka polohovaciemu systému (4 polohovacie pozície), ktorý zaisťuje komfort a pohodlie pre menšie deti. Polohovanie autosedačky je veľmi jednoduché a bezpečné vďaka zabudovanej poistke.

Vložka pre menšie deti
Autosedačka TRITON myslí na pohodlie tých najmenších. Vytvorili sme preto špeciálne tvarovanú vložku, ktorá zaisťuje pohodlie a bezpečnosť od 9 do 18 kg.

5 bodový pás
Zabezpečí najvyššiu možnú ochranu a stabilitu dieťaťa v autosedačke. V prípade nehody bezpečnostný pás rozloží silu nárazu do 5 bodov - dva na ramenách, dva na bedrách a jeden na spone medzi nohami. Chráni tak vaše dieťa pri náraze z akejkoľvek strany aj pri úplnom pretočení vozidla.

Praktický poťah
Na cestách s deťmi sa môžu prihodiť rôzne príhody, pri ktorých sa autosedačka zašpiní. Navrhli sme preto rýchlo odnímateľný poťah, ktorý možno ľahko umyť, a vy tak skoro môžete bez starostí pokračovať v ceste


Parametre:

  • hmotnosť: 10,9kg
  • Rozmery: v.62 x š.40 x d.52 cm
Výrobca: Zopa
Váhová ketegória: 9 - 36
Farba: Foggy Grey
Rozmery (ŠxVxD): 40 x 62 x 52
ISOFIX: Áno
Hmotnosť: 10,9 kg
Našli ste chybu? Dajte nám vedieť