Autosedačka Zopa Universal Fix - Night Black 2019 (0-36kg)

Výrobca
Zopa
Kód
ZOP022522NB
Dostupnosť
3-8 dní
Cena s DPH
131.67 € 154.90 €
DOPRAVA ZDARMA po celej SR
Kúpou tohto tovaru získate 131 bodov. Viac info

Autosedačka Zopa Universal Fix

"Dokonale univerzálna - pre všetky vekové skupiny"


Autosedačka UNIVERSL FIX bude na cestách sprevádzať deti od narodenia až do 36 kg (12 rokov). Nielen, že je plne univerzálna, ale spĺňa aj vysoké bezpečnostné požiadavky.


Novorodenci
Pre dokonalé pohodlie najmenších pasažierov sa autosedačka v úprave 0 až 13 kg (15 mesiacov) dá polohovať až takmer do ľahu, čo deti ocenia najmä pri dlhšom cestovaní. Pre skupinu najmenších detí sme volili najbezpečnejší možný spôsob jazdy, a to jazdu v protismere. Pri inštalácii proti smeru jazdy sa autosedačka pripevňuje pomocou trojbodového bezpečnostného pásu.


Batoľatá
Otočiť autosedačku v smere jazdy je možné od doby, keď dieťa dosiahne 9 kilogramov. Po smere jazdy ju možno okrem pásu vozidla pripútať aj Isofixom. Aj v tejto variante je zachovaná možnosť polohovania.


Väčšie deti
Najväčšie deti od 15 kilogramov sa v autosedačke pútajú trojbodovým bezpečnostným pásom vozidla.


Kvalitné spracovanie a hlboké, polstrované bočnice poskytujú deťom maximálne bezpečie vo všetkých veľkostiach a úpravách. Rodičia ocenia, ako ľahko možno autosedačku prispôsobovať rastu detí. Zvýšením hlavovej opierky sa automaticky predlžujú aj vnútorné pásy. Všetko jedným pohybom ruky.

 • Univerzálna autosedačka od narodenia do 36 kg (približne 12 rokov).
 • Jednoduchý systém pútania 3 bodovým pásom alebo ISOFIX (ISOFIX len po smere jazdy).
 • Do 15 mesiaca (do 13 kg) jazda v protismere, pútanie za pomocou 3 bodového pásu auta
 • Po smere jazdy od 9 mesiaca (od 9 kg), pútanie za pomocou ISOFIX a 3 bodového pásu
 • Jednoduché polohovanie takmer do ľahu
 • 5 bodový pás (od narodenia do 18 kg)
 • Hlboké, polstrované bočnice
 • Jednoduché nastavenie výšky hlavovej opierky a vnútorného pásu
 • Ľahko odnímateľný a umývateľný poťah
 • Testované v Európskych laboratóriách


ISOFIX
Autosedačka UNIVERSAL FIX sa upevňuje pomocou Isofix, ktorý zaručuje jednoduchú, pevnú a 100% správnu inštaláciu autosedačky. Bezpečnosť sa zvyšuje vďaka pevnému spojeniu medzi autosedačkou a vozidlom.


Jazda v protismere
Autosedačka UNIVERSAL FIX umožňuje jazdu v protismere od narodenia do 13 kg (15 mesiace). Zaisťuje tak ochranu krčnej chrbtice, ktorá je predovšetkým u bábätiek a batoliat veľmi krehká. Pri čelnom náraze v pozícii po smere jazdy by mohlo dôjsť k prudkému natiahnutiu krku smerom dopredu, čo môže ľahko spôsobiť zranenie. Vozte svoje deti čo najdlhšie v protismere jazdy, a zaistite im tým najvyššiu možnú ochranu.


Ľahké nastavenie výšky hlavovej opierky
Nastavenie hlavové opierky je jednoduché a rýchle. Nastavuje sa spoločne s vnútorným 5 bodovým pásom jedným pohybom ruky. V nastavení pre deti od 9 do 18 kg možno využiť až 6 výškových úrovní, pri variante od 15 do 36 kg, kde sa používa pútanie 3 bodovým pásom vozidla, možno autosedačku zvýšiť o 4 úrovne. Dohromady má 10 výškových úrovní.


Novorodenecká vložka
Vytvorili sme špeciálne tvarovanú novorodeneckú vložku, ktorá zaisťuje pohodlie a bezpečnosť od narodenia do 3 až 5 mesiacov.


Jednoduché polohovanie
Ani dlhšie cesty nebudú problémom! A to vďaka polohovaciemu systému (4 pozície), ktorý zaisťuje komfort a pohodlie pre menšie deti. Pri jazde protismeru volíme vždy pozíciu skoro poležiačky, pretože je pre dieťa najbezpečnejšia a najpohodlnejšia. Polohovanie autosedačky je veľmi jednoduché a bezpečné vďaka zabudovanej poistke.


5 bodový pás
Zaistí najvyššiu možnú ochranu a stabilitu dieťaťa v autosedačke. V prípade nehody bezpečnostný pás rozloží silu nárazu do 5 bodov - dva na ramenách, dva na bedrách a jeden na spone medzi nohami. Chráni tak vaše dieťa pri náraze z akejkoľvek strany aj pri úplnom pretočení vozidla.


Hlboké bočnice
Významným ochranným prvkom sú aj hlboko polstrované bočnice a špeciálne vyrobená hlavová opierka. Zaisťujú dieťaťu predovšetkým ochranu pred bočným nárazom, ktorý výrazne tlmia, a zabraňujú tak väčšiemu riziku zranenia.


Praktický poťah
Na cestách s deťmi sa môžu prihodiť rôzne príhody, pri ktorých sa autosedačka zašpiní. Navrhli sme preto rýchlo odnímateľný poťah, ktorý možno ľahko umyť, a vy tak skoro môžete bez starostí pokračovať v ceste


Parametre:

 • hmotnosť: 8,9kg
Výrobca: Zopa
Veková ketegória: 0 - 12 r.
Váhová ketegória: 0 - 36
Farba: Night Black
ISOFIX: Áno
Hmotnosť: 8,9 kg
Našli ste chybu? Dajte nám vedieť