Batoľacie mlieko Kendamil 3 (900 g) DHA+

Výrobca
Kendamil
Kód
70318100
Dostupnosť
3-8 dní
Cena s DPH
16.00 €
Kúpou tohto tovaru získate 16 bodov. Viac info

Kojenecké mlieko Kendamil

Mliečna výživa pre malé deti (vhodné od ukončeného 12. mesiaca do 36. mesiaca veku dieťaťa)

Vysoko kvalitné a výživné batoľacie mlieko je vhodnou voľbou pri prechode z materského mlieka alebo pri kombinácii s dojčením.


PREČO ZVOLIŤ MLIEKO KENDAMIL? 

Kendamilový rad dojčenských, pokračovacích a batoľacích receptúr sa blíži materskej prírode vďaka obsahu plnotučného mlieka. Majú prirodzenejšiu a sladšiu chuť a sú vyrábané podľa tradičných receptúr. Ešte dôležitejšie je, že obsahujú menej prísad a rastlinných olejov ako konkurenčné vzorce vyrobené z odstredeného mlieka. Zároveň neobsahujú palmový olej a pridaný rybí tuk.

Dojčenské mlieko Kendamil je pripravené s vitamínmi a minerálmi a obsahuje rovnováhu prírodnej srvátkovej a kazeínovej bielkoviny, prebiotiká (GOS) a esenciálne mastné kyseliny omega 3 a 6. Plnotučné mlieko Kendamil obsahuje prirodzene sa vyskytujúce beta-palmitát (OPO), triglyceridov mastné kyseliny nájdené v prirodzenom materskom mlieku. Beta palmitát (OPO) ďalej optimalizuje príjem vápnika. Plnotučné mlieko je zdravšie a uspokojujúce, dobré pre bruško Vášho bábätka.

 

Mlieko obsahuje:

 • LCP polynenasycené mastné kyseliny s dlhým reťazcom (Omega 3 (DHA) and Omega 6 (ARA))
 • Nucleotides
 • Taurin
 • Plnotučné mlieko

Zloženie:

 • Plnotučné mlieko (120g na 100g), demineralizovaný proteín mliečnej srvátky v prášku (obohatený o alfa laktalbumín), rastlinné oleje (slnečnicový, repkový, kokosový), laktóza (z mlieka), sušené odstredené mlieko, galakto oligosacharidy (z mlieka), LCP mastné kyseliny (Crypthecodinium Cohnii, olej z Mortierella Alpina), citrát vápenatý, kalcium laktát, chlorid horečnatý, askorbát sodný, chlorid draselný, hydroxid draselný, inositol, citrát sodný, pyrofosfát železitý, taurín, nukleotidy (cytidínu-5'-monofosfát, sodná soľ uridín-5'-monofosfátu, Adenozín-5'-monofosfát, sodná soľ isonin-5'-monofosfátu, sodná soľ guanozín-5'-monofosfátu), cholín bitartrát, L Carnitín, vitamín E, niacín, síran zinočnatý, citrát železito amónny , kys. pantoténovú, vitamín A, tiamín, vitamín B6, síran meďnatý, jodid draselný, síran manganatý, kyselina listová, seleničitan sodný, riboflavín, vitamín K, biotín, vitamín D, vitamín B12. Alergény sú vyznačené tučne.
 • zloženie sa vzťahuje k sušenému stavu potraviny.


Ako správne pripraviť mlieko Kendamil:

 • A) Umyte si ruky, sterilizujte všetky pomôcky a fľaštičku podľa pokynov výrobcu
 • B) Prevarte čerstvú vodu a nechajte vychladnúť po dobu najdlhšie 30 minút. Nepoužívajte umelo zmäkčenú alebo opakovane preváranú vodu. Nalejte požadované množstvo vody (podľa návodu nižšie pre prípravu) do sterilizovanej fľaše.
 • C) Pomocou odmerky, ktorá je súčasťou balenia, pridajte zarovnaný počet odmeriek do fľaše s vodou.
 • D) Uzavrite fľašu dobre pretrepte, aby sa prášok rozpustil.
 • E) Ochlaďte na teplotu prirodzenú na pitie (bežná teplota je 37 stupňov). Vždy pred podávanie najskôr skontrolujte teplotu tekutiny na vašom zápästí.
Výrobca: Kendamil
Veková ketegória: 6 - 12m
Našli ste chybu? Dajte nám vedieť