POŠTOVNÉ ZADARMO pri nákupe nad 99€

Blog

Detské topánky - ako určiť správnu veľkosť

Veľkosti detských topánok dokážu potrápiť nejedného rodiča. Aby ste správne určili veľkosť topánočiek, rozhodli sme sa spísať jednoduchý manuál pre každého.

3 vychytávky pre čerstvé a budúce mamičky

Krásne obdobie, ktoré so sebou prináša veľa zmien, stresu a únavy. Preto by sme vám ho radi uľahčili 3 typmi, ktoré vám ako budúcej mamičke nemali chýbať.

Ako vybrať detskú autosedačku?

Chystáte sa vybrať autosedačku pre vaše dieťa alebo si len neviete vybrať? V tomto článku vám pomôžeme zorientovať sa, aby ste si vybrali čo najlepšie!

Cvičenie počas tehotenstva – doma aj v posilňovni

Ak hľadáte pár voľne dostupných rád, tipov a trikov na internete, tento článok je šitý priamo Vám na mieru. Či už ste skúsená alebo začínajúca, tehotenstvo nie je choroba.

Cvičenie pre tehotné

Cvičenie počas tehotenstva, áno alebo nie? Ak to nebudete s cvičením preháňať, prinesie vám len samé pozitíva.

Ako vybrať detský kočík?

Chystáte sa vybrať ten správny detský kočík pre vaše dieťa, ale neviete si vybrať? V tomto článku vám pomôžeme zorientovať sa, aby ste si vybrali čo najlepšie!

Moderné látkové plienky – áno alebo nie?

Mnoho rodičov a odborníkov otvára tému rôznych aspektov a zdravotných benefitov moderných látkových plienok z pohľadu života a zdravia novorodencov a kojencov v porovnaní s používaním jednorázových plienok.

Kúpanie bábätka – vanička alebo vedierko?

Prirodzene, prvé dni po príchode mamičky a dieťatka z pôrodnice sú chaotické a chvíľku trvá, kým si v tomto chaose zavediete istý systém. Ako však zvládnuť kúpanie novorodenca bez väčších ťažkostí?

Kedy odísť do pôrodnice?

Ani ste sa nenazdali a vaše tehotenstvo sa pomaly blíži ku koncu. Onedlho budete mať v náručí bábätko, na ktoré ste sa toľko tešili. Kedy je však ten správny čas odísť do pôrodnice?

4 dôvody, prečo sú látkové plienky lepšie než jednorázové

Plienky sú jednou z hlavných súčastí výbavičky pre bábätko. Prečo by ste mali uprednostniť látkové pred jednorázovými a aké majú benefity? Dočítate sa v článku.