POŠTOVNÉ ZADARMO pri nákupe nad 99 €

Blog

Cvičenie počas tehotenstva – doma aj v posilňovni

Ak hľadáte pár voľne dostupných rád, tipov a trikov na internete, tento článok je šitý priamo Vám na mieru. Či už ste skúsená alebo začínajúca, tehotenstvo nie je choroba.

Cvičenie pre tehotné

Cvičenie počas tehotenstva, áno alebo nie? Ak to nebudete s cvičením preháňať, prinesie vám len samé pozitíva.

Moderné látkové plienky – áno alebo nie?

Mnoho rodičov a odborníkov otvára tému rôznych aspektov a zdravotných benefitov moderných látkových plienok z pohľadu života a zdravia novorodencov a kojencov v porovnaní s používaním jednorázových plienok.

Kúpanie bábätka – vanička alebo vedierko?

Prirodzene, prvé dni po príchode mamičky a dieťatka z pôrodnice sú chaotické a chvíľku trvá, kým si v tomto chaose zavediete istý systém. Ako však zvládnuť kúpanie novorodenca bez väčších ťažkostí?

Kedy odísť do pôrodnice?

Ani ste sa nenazdali a vaše tehotenstvo sa pomaly blíži ku koncu. Onedlho budete mať v náručí bábätko, na ktoré ste sa toľko tešili. Kedy je však ten správny čas odísť do pôrodnice?

4 dôvody, prečo sú látkové plienky lepšie než jednorázové

Plienky sú jednou z hlavných súčastí výbavičky pre bábätko. Prečo by ste mali uprednostniť látkové pred jednorázovými a aké majú benefity? Dočítate sa v článku.

Horúčavy a tehotenstvo, ako ich zvládnuť bez ujmy?

Letné horúčavy sú náročné samé o sebe, o to viac, ak ste tehotná. Ako to všetko zvládnuť v horúcich mesiacoch a na čo všetko treba dbať počas tehotenstva?

Výbava do pôrodnice pre novorodenca

Čakáte bábätko? Čo všetko budete potrebovať? Pripravili sme si pre vás zoznam, ktorý vám pomôže na nič nezabudnúť a vy budete pripravená na všetko! 

Detský nábytok, ktorý rastie spolu s dieťaťom

Počuli ste už o rastúcom nábytku? Ak nie, neviete o čo prichádzate. Nábytok, ktorý rastie spolu s vaším dieťaťom a vy tak nemusíte rok čo rok kupovať nový.

Ako vybrať detský kočík?

Chystáte sa vybrať ten správny detský kočík pre vaše dieťa, ale neviete si vybrať? V tomto článku vám pomôžeme zorientovať sa, aby ste si vybrali čo najlepšie!