Aktuality

Ako skončil test autosedačiek Recaro

Testy autosedačiek Recaro 10/2017

Chceme sa s vami podeliť o výbornú informáciu z testov autosedačiek Recaro, ktoré obstáli veľmi dobre. Tieto sedačky máme na predaj u nás v Babytrend.sk samozrejme pre vás. Rozoberieme podrobne v čom vynikajú, aby ste mali prehľad a predstavu, ktorá z nich je pre vás ideálna.

Značka Recaro

Značka Recaro

 

Hneď tri produkty od Recaro Child Safety získali v rámci aktuálnej štúdie StiftungWarentest a ADAC hodnotenie „dobrý“. Detské autosedačky Recaro GuardiaPrivia Evo skupiny 0+, ako aj detská sedačka Zero.1 Elite (i-Size) do telesnej výšky až 105 centimetrov bodovali pri bezpečnosti pri nehodách, manipulácii, ergonomických vlastnostiach a obsahu škodlivín.

Autosedačky Recaro

Autosedačky Recaro

 

Podrobné výsledky testu autosedačiek Recaro:

  • Recaro Guardia

Autosedačka skupiny 0+ súčasný špičkový model medzi detskými dojčenskými škrupinkami Recaro Guardia, získal známku „dobrý“ (1,8). Pri hmotnosti len 3,9 kilogramu je jednou z najľahších v triede. Maximálnu bezpečnosť okrem iného zaisťuje patentovaný systém popruhov Hero, ktorý zabraňuje prekrúteniu alebo skĺznutiu pásov. Pokiaľ ide o dizajn, kladú experti z Recaro Child Safety tiež veľký dôraz na ergonómiu. Pre novorodencov je tu dodatočná vložka na redukciu sedadla, ktorá umožňuje polohu ležmo nezaťažujúcu chrbticu. Medzi komfortné prvky patria aj veľkorysé slnečné clony a vložka zo sieťoviny, ktorá zaisťuje optimálne vetranie. V neposlednom rade dizajn dojčenskej škrupinky presviedča svojim vysokým komfortom pri manipulácii.

Recaro Guardia

Recaro Guardia

 

  • Recaro Privia Evo

Známkou „dobrý“ (1,8) bola tiež ohodnotená dojčenská škrupinka Recaro Privia Evo, ktorá pri hmotnosti len 3,9 kilogramov je skutočnou ľahkou váhou. Okrem integrovanej protislnečnej striešky ponúka Privia Evo osvedčené komfortné a bezpečnostné prvky Recaro. Obe detské autosedačky boli testované v kombinácii s novou základňou Smart Click Isofix, ktorá umožňuje rýchle, jednoduché a bezpečné zabudovanie do vozidla. Farebne zvýraznené ovládacie prvky poskytujú intuitívne ovládanie; kontrolné okienko na základni indikuje na prvý pohľad, či bola inštalácia vykonaná správne.

Recaro Privia Evo

Recaro Privia Evo

 

  • Recaro Zero 1 Elite (i-Size)

StiftungWarentest sa tiež podrobne zaoberal celosvetovou novinkou Recaro Zero.1 Elite (i-Size) a dal jej známku „dobrý“ (2.5). Touto detskou autosedačkou typu reboard zaviedla spoločnosť Recaro Child Safety inováciu, ktorá spája dva produkty v jednom. Kombinácia dojčenskej škrupinky a detskej autosedačky sa môže používať od narodenia až po výšku 105 centimetrov. Ústrednú úlohu zohráva funkcia otáčania detskej autosedačky o 360 stupňov: len jednou rukou je ju možné otočiť ku dverám vozidla, takže dieťa je možné ľahko usadiť vo vozidle alebo aj spolu so škrupinkou vytiahnuť z vozidla. Týmto Zero.1 Elite s ľahkým nosičom hmotnosti len 2,9 kg ponúka všetky výhody dojčenskej škrupinky v kombinácii s plnohodnotnou detskou autosedačkou  skupina 0 + / I.

Recaro Zero 1 Elite

Recaro Zero 1 Elite

 

Ak vás niektorá z týchto autosedačiek presvedčila svojím dobrým hodnotením StiftungWarentest, zakúpiť si ju môžete v sekcii autosedačiek v Babytrend TU

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *