Tehotenstvo

Aplikácie, ktoré by nemali chýbať v smartfóne tehuľky

Aplikácie pre tehuľky

Hovorí sa, že tehotenstvo je najkrajším obdobím v živote ženy. Viete však, ako sa bábätko vyvíja počas deviatich mesiacov, kedy ho nosíte pod srdcom? Kedy môžete očakávať prvé pohyby, na čo si dať pozor? Hoci sa práve teraz vynára množstvo otázok, nie je sa čoho báť. S radami lekárov toto krásne obdobie zvládnete bez väčších ťažkostí a navyše máte možnosť spríjemniť si toto beztak radostné očakávanie aj vďaka nižšie spomenutým aplikáciám.

Sociálne siete a fóra pre nastávajúce mamičky:

MODRÝ KONÍK

Modrykonik.sk je dnes azda najpopulárnejším internetovým diskusným portálom pre súčasné ale i nastávajúce mamičky. Nájdete tu množstvo cenných informácií, ale i bazár a inšpiratívne fotoblogy. Uvidíte, že spoločné záujmy, problémy a radosti spájajú mamičky nielen na Slovensku, ale i na druhej strane zemegule. A čo je najlepšie? „Koníkovské“ mamičky sa neraz stanú priateľkami i mimo virtuálneho sveta.

Náš tip:Po zadaní predpokladaného termínu pôrodu (TP) sa dozviete ako sa váš drobec vyvíja v brušku týždeň po týždni.

NUTRIMIMI

Všetko, čo potrebujete vedieť o materstve prináša táto aplikácia, ktorá vznikla v spolupráci s poprednými českými odborníkmi a mamičkami. Nájdete tu užitočné informácie, ktoré vám poskytnú odpovede na mnohé otázky.

Náš tip:Aplikáciu využijete aj po pôrode! Novinkou je nástroj s názvom Jedálniček pre dojčiace mamičky“.  Nechýba možnosť diskusie (chat) s odborníkmi.

 

Váš sprievodca od štartu až po finále

I´M EXPECTING

Aplikácia je síce len v anglickej verzii, ale rozhodne stojí za to! Ide o prepracovanú interaktívnu príručku s množstvom zaujímavých článkov a videí, na ktorých môžete sledovať vývoj dieťatka v konkrétnom týždni tehotenstva. Rast bruška, prírastky (výkyvy) váhy, pohyby dieťatka, lekárske kontroly a mnohé iné, to všetko si môžete zaznamenať vo svojej aplikácii a mať tak dokonalý prehľad o celom tehotenstve.

PREGNANCY WEEK BY WEEK

Váš sprievodca tehotenstvom v anglickom jazyku. Určite oceníte prehľadnosť aplikácie a množstvo informácií, ktoré vám prezradia ako sa má vaše dieťatko i to, čo už v danom období „dokáže“. Appka tiež ponúka odpovede na otázky ohľadne zdravého životného štýlu a je určená aj pre tie, ktoré ešte len bábätko plánujú.

 

Pre krásne spomienky

CINEMAMA

Spomienky na najkrajšie obdobie vášho života je potrebné zdokumentovať. A hneď formou videa! Aplikácia vám pripomenie, kedy je čas postaviť sa pred zrkadlo a zdokumentovať rastúce bruško, vďaka appke máte možnosť založiť si fotodenník, z ktorého na konci tehotenstva vyrobíte krásny záznam.

LAYOUT,  MOLDIV

Počas tehotenstva, ale i po príchode bábätka na svet si uvedomíte, ako rýchlo letí časí. Aby ste mali zachytenú pamiatku na rastúce bruško či prvé úsmevy svojho drobčeka, vo vašom telefóne by rozhodne nemali chýbať aplikácie na úpravu fotografií. Tieto sú mimoriadne obľúbené, môžete v nich robiť koláže a vďaka viacerým efektom sa dajú fotografie pekne upravovať.

 

Na záver…

PITNÝ REŽIM

Pitný režim je obzvlášť dôležitý práve počas tehotenstva, nakoľko dostatočný príjem tekutín v tomto období je nevyhnutný pre zdravie budúcej mamičky a pre správny vývin dieťatka v brušku. Netreba pripomínať, že niektoré nápoje odvodňujú a preto je potrebné dobre zvážiť, aký nápoj si vyberiete. A aby ste popri množstve milých povinností nezabudli správne piť, táto aplikácia vám to pripomenie.

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *