Aktuality

Autosedačka Britax-Römer Dualfix i-Size

Kvalitná autosedačka Britax-Römer Dualfix i-Size

Ak sa rozhodujete o kúpe kvalitnej a bezpečnej autosedačky pre vaše deti, prečítajte si článok, ktorý sme pre vás pripravili. Predstavíme vám autosedačku Britax-Römer Dualfix i-Size. Keďže každý rodič dbá na to, aby jeho dieťa bolo v bezpečí, preto je potrebné vybrať správnu, kvalitnú a bezpečnú autosedačku.

Logo Britax Romer

Logo Britax Romer

 

Značka Britax Römer je už desiatky rokov synonymom pre kvalitné a maximálne bezpečné autosedačky. Stojí za radom inovácií, vďaka ktorým je bezpečnosť detí v aute v dnešnej dobe na takej vysokej úrovni. Britax však neponúka iba autosedačky, ale aj ďalšie výrobky zlepšujúce každodenný život rodičov aj detí.

Autosedačka Britax Romer

Autosedačka Britax Romer

 

Čo je potrebné vedieť o autosedačke Britax Romer Dualfix i-Size?

Počas prvých štyroch rokov svojho života vaše dieťa vyrastie približne o 52 cm. DUALFIX i-SIZE ponúka po celú túto dobu konštantnú úroveň pohodlia. Má 12 polôh pre naklonenie po smere aj proti smeru jazdy, vrátane ergonomicky rovnej polohy pre ležiacich novorodencov a zväčšeným priestorom pre nohy pre väčšie deti. To dohromady znamená maximálny komfort pre prvých 1 500 dní života vášho dieťaťa.

Bezpečnosť vášho dieťaťa je našou hlavnou prioritou. Preto v otázkach bezpečnosti nerobíme žiadne kompromisy. Naše interné štandardy sú ešte prísnejšie, než aktuálna norma ECE R129 (i-Size). Sedačka DUALFIX i-SIZE je vybavená mnohými inovatívnymi bezpečnostnými funkciami, ako je napríklad optimalizovaná ochrana pred bočným nárazom SICT inside, ktorú dodáva špeciálny oceľový prvok vnútri sedačky. Alebo náš patentovaný systém Pivot Link ISOFIX. Vďaka tomu môžeme zabezpečiť, že vaše dieťa je dobre chránené v prípade akéhokoľvek nárazu, či už spredu, z boku alebo zozadu. To je niečo, na čo sa môžete spoľahnúť.

 Sme presvedčení, že návrh a výroba našich produktov by sa mali nachádzať čo najbližšie pri sebe. Preto bola naša sedačka DUALFIX i-SIZE plne vyvinutá, navrhnutá aj vyrobená v Nemecku. Na schválenie tiež musela prejsť mnohými testami v našom modernom internom laboratóriu pre nárazové skúšky. Vďaka tomu môžeme našim zákazníkom zaručiť maximálnu možnú kvalitu. A to sa netýka len sedačky, ale aj poťahov a látok, ktoré sa všetky vyrábajú v Európe. To všetko robíme preto, aby sme mohli zabezpečiť, že vaše i naše deti sú na cestách vždy v bezpečí.

Britax Romer Isize

Britax Romer Isize

 

Vlastnosti autosedačky Britax-Römer Dualfix i-Size

  1. Rotácia o 360 stupňovVďaka 360 stupňovej rotácii je jednoduché otočiť sedačku z polohy proti smeru jazdy do polohy v smere jazdy a obrátene, aby nebolo nutné ju dávať dole a opäť nasadzovať. Navyše možno sedačku ľahko otočiť k otvoreným dverám zaparkovaného auta, aby ste mohli svoje dieťa ľahko usadiť a pripútať. Potom stačí otočiť sedačku späť do požadovaného smeru až zacvakne a môžete vyraziť.
  2. Rotácia o 360 stupňovVďaka 360 stupňovej rotácii je jednoduché otočiť sedačku z polohy proti smeru jazdy do polohy v smere jazdy a obrátene, aby nebolo nutné ju dávať dole a opäť nasadzovať. Navyše možno sedačku ľahko otočiť k otvoreným dverám zaparkovaného auta, aby ste mohli svoje dieťa ľahko usadiť a pripútať. Potom stačí otočiť sedačku späť do požadovaného smeru až zacvakne a môžete vyraziť.
  3. Špičková ochrana proti bočnému nárazuIntegrovaná technológia SICT inside poskytuje vášmu dieťaťu špičkovú ochranu v prípade bočného nárazu. SICT inside chráni vaše dieťa pred nárazom a zároveň pohlcuje energiu, ktorá naň pôsobí. Nemusíte nič prispôsobovať alebo upravovať – ​​SICT inside je pripravená vždy, keď ju potrebujete.
  4. Systém otočného spoja RömerV prípade nárazu náš patentovaný systém otočného spoja smeruje silu v prvom rade dole, dovnútra sedadla, a následne, jemnejšie, vpred, čím významne znižuje riziko zranenia hlavy a krku.
  5. Predĺžená pozícia proti smeru jazdyAutosedačky s inštaláciou proti smeru jazdy ponúkajú najlepšiu ochranu v prípade čelného nárazu, čo je najčastejší typ nehôd. V prípade čelnej kolízie v autosedačke orientovanej proti smeru jazdy smeruje sila nárazu do zadnej časti sedačky, zatiaľ čo zostávajúce energia je rovnomerne rozptýlená medzi hlavu, krk a hornú časť tela. Keď dieťa cestuje v sedačke orientovanej v smere jazdy, je energia vzniknutá pri náraze prenášaná nerovnomerne naprieč konštrukciou sedačky a zadržiavacím systémom, čo môže viesť k tomu, že na telo dieťaťa bude pôsobiť väčšie množstvo energie. Odporúčame používať orientáciu proti smeru jazdy čo najdlhšie.
  6. Hlboké ochranné bočniceNaše mäkké, polstrované bočnice tvoria ochrannú vrstvu, ktorá pohlcuje silu bočného nárazu a znižuje tak riziko zranenia dieťaťa.
  7. Opierka hlavy v tvare VNaše opierka hlavy v tvare V je navrhnutá tak, aby kontrolovala pohyb hlavy vášho dieťaťa a zaistila tak optimálnu ochranu pri bočnom náraze, a zároveň poskytla maximálne pohodlie. Opierka hlavy a popruhy sú ľahko nastaviteľné spredu sedadla a prispôsobujú sa tak vášmu rastúcemu dieťaťu.
  8. Kvalitne polstrované neoprénové pásyNaše nové, kvalitne polstrované neoprénové pásy sa ľahko prispôsobia hrudi vášho dieťaťa. Pomáhajú obmedziť pohyb vášho dieťaťa pri náraze a v kombinácii s 5-bodovým bezpečnostným pásom poskytujú ešte väčšie pohodlie. Môžu byť tiež ľahko odstránené pre pranie, bez toho aby ste narušili zádržný systém.
Autosedačka Britax Romer 2

Autosedačka Britax Romer 2

 

Video:

 

Veríme, že vás článok o autosedačke  Britax-Römer Dualfix i-Size inšpiroval. Túto autosedačku si môžete zakúpiť vo viacerých farebných prevedeniach na stránke Babytrend.sk

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *