Akcie

Detská kozmetika Sophie La Girafe Baby – AKCIA – GÉL NA ZÚBKY ZDARMA!

Detská kozmetika na prírodnej báze SOPHIE LA GIRAFE BABY

Exkluzívna, prírodná starostlivosť o pokožku vášho dieťatka teraz prináša bonus navyše.  Nakúpte v máji – mesiaci lásky kozmetiku Sophie la Girafe Baby v hodnote aspoň 40€ a získajte úplne zadarmo gél na čistenie mliečnych zúbkov. Certifikovaný organický gél na čistenie detských mliečnych zúbkov je veľmi jemný a šetrný, čistí zúbky. Zároveň udržiava vyvážené prostredie ústnej dutiny a slizníc.

Všetky ostatné kozmetické prípravky tejto luxusnej značky si iste obľúbi aj každá mamička. Už počas tehotenstva je  vynikajúcou prevenciou proti striám a iným poraneniam pokožky v dôsledku záťaže v podobe tehotenstva a pôrodu veľmi odporúčaný Sophie La Girafe Baby oil. Stačí len pravidelne vtierať do pokožky bruška – tým zároveň maznať svoj poklad samozrejme. Neskôr je olejček vynikajúcim pomocníkom pri regulácii telesnej teploty, ktorá pri bábätku nie je ešte plne funkčná. Tento vysoko kvalitný olej pomáha vytvárať pocity tepla a pohody.

Azda najpredávanejším výrobkom z kolekcie Sophie La Girafe Baby je známy SOS krém. Zanecháva na pokožke ochrannú vrstvu čím zabraňuje jej podráždeniu, poškodeniu a vysúšaniu. Výnimočný je tým, že je rovnako vhodný na zabránenie a liečbu zaparenín, ako aj na ochranu pred nepriazňou počasia na odokrytých častiach pokožky bábätka. Krém sa osvedčil vďaka jeho protizápalovým a hojacim zložkám aj pri liečbe vyrážky rôzneho typu. Vo vašej kozmetickej taštičke by teda rozhodne nemal chýbať.

Pri každodennej starostlivosti vám odporúčame vyskúšať maznavú penu do kúpeľa. Ocenia ju hlavne detičky, ktoré už vo vaničke sedia a kúpeľ tak pre nich už nie je len otázkou hygieny ale predovšetkým zábavou so zdrojom neprebádaných objavov. Pena krásne motivuje do kúpeľa aj staršie deti, ktoré milujú zábavu s penou vo vani a budú tak ochotné na čas odložiť obľúbené hračky.

Malý tip na darček

Určite všetky výrobky Sophie La Girafe Baby stoja za odskúšanie. Na tento účel je veľmi vhodný štartovací balíček, ktorý obsahuje 4 produkty základnej starostlivosti o hygienu dieťatka v 20 ml baleniach:

  • Baby Face Cream 20 ml – pleťový krém pre citlivú pokožku, vhodný na bežné, každodenné použitie,
  • Baby Body Lotion 20 ml – bohaté a výživné hydratačné mlieko, ktoré určite rady vyskúša aj každá mamina,
  • Baby Oil 20 ml – všestranný viacúčelový luxusný detský olej, o ktorom sme písali vyššie,
  • Baby Hair & Body Wash 20 ml – výživný jemný čistiaci gél, ktorý je nevyhnutný pri umývaní vláskov a telíčka bábätka.

Štartovací balíček, je skvelým nápadom pri výbere darčeka pre kamarátku a jej dieťatko. Ako hračku odporúčame zvoliť samozrejme niektorý z výrobkov so žirafkou Sophie od Vulli. Radosť bude mať mamička aj dieťatko.

Neváhajte preto a využite výbornú ponuku. Vyberte si kozmetiku v minimálnej hodnote 40€ a darček v podobe zubného gélu Natural Toothgel Sophie La Girafe Baby vám v jarných mesiacoch pribalíme grátis.

Akcia platí od 1.5 do 30.6.2017!

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *