Novinky Odporúčame

Kabelky a prebaľovacie tašky PacaPod

Prebaľovacie tašky PacaPod

Do Babytrend.sk prichádza nová značka prebaľovacích tašiek a kabeliek, ktoré jednoducho pripnete ku kočíku. Zaujímavé vzory, modely a farby sú hitom tejto sezóny. Niekoľko podnetných informácii vám dnes o tejto značke a jej produktoch priblížime, aby ste mali predstavu, čo si u nás môžete vybrať.

Značka PacaPod

Značka PacaPod

 

PacaPod je Britská značka prebaľovacích tašiek na kočík. Jedinečné otváranie tašiek umožňuje prezrieť si celé tašky a uložené veci sú tak ľahko dostupné a prehľadne usporiadané. Každá taška je vybavená dvomi malými taštičkami, termotaškou s obalom na fľašu a prebaľovacími taškami s podložkou. Tieto tašky môžu byť použité aj samostatne. Všetky tašky sú vybavené karabínami na kufor k pohodlnému uchyteniu kabelky.

Kabelka/prebaľovacia taška PacaPod Richmond

Prebaľovacia taška 3 v 1

Prebaľovacia taška Richmond je ideálna pre novopečené mamičky. Má jednoduchý vzhľad, ktorý rafinovane skrýva priestory pre všetky dôležité potreby pre bábätko i mamičku. Systém 3 v 1 ponúka samostatné organizéry na potreby pre kŕmenie a prebaľovanie, ktoré je možné používať aj samostatne. Po ich vybratí vznikne v taške voľný priestor.

Taška PacaPod Richmond

Taška PacaPod Richmond

Prebaľovacia taška PacaPod Richmond

Prebaľovacia taška PacaPod Richmond

 

Kabelka/prebaľovacia taška PacaPod Portland

Kabelka a prebaľovacia taška Portland je jedným z najpredávanejších modelov značky PacaPod. Je to proste štýlová prebaľovacia taška, ktorú majú radi aj oteckovia! Zips po obvode kabelky umožní zväčšiť vnútorný priestor a môžete do tašky schovať potreby pre celú rodinu – notebook aj hračky, do kabelky Portland sa zmestí všetko! Vo vnútri tejto nadčasovej kabelky nájdete úžasný systém dvoch vyberteľných batôžtekov, jeden na prebaľovacie potreby, jeden na potraviny. Ak hľadáte nadčasový „messenger“ tašku pre seba aj vášho manžela, potom ste ju práve našli.

Taška PacaPod Portland

Taška PacaPod Portland

Prebaľovacia taška PacaPod Portland

Prebaľovacia taška PacaPod Portland

 

Kabelka/prebaľovacia taška PacaPod Mirano

Design kabelky aj prebaľovacej tašky Mirano bol inšpirovaný Rivierou a miešajú sa v ňom prírodné látky a kožené prvky s modernými prackami k dotvoreniu skutočne kultového vzhľadu. Vo vnútri tejto veľkej prebaľovacej tašky (obsah 32 litrov) sa ukrývajú pre PacaPod typické vyberateľné taštičky na veci, ktoré potrebujete k prebaleniu aj k nakŕmeniu dieťatka. Všetko úhľadne zabalené v úžasnej kabelke!

Taška PacaPod Mirano

Taška PacaPod Mirano

Prebaľovacia taška PacaPod Mirano

Prebaľovacia taška PacaPod Mirano

 

Prebaľovacia taška/batoh PacaPod Hastings

Štýlový a praktický batoh vo vintage štýleHastings je batoh, ktorý pripomína aktovku, ideálny pre oteckov alebo na pešiu turistikuJe vyrobený z ľahkého a odolného materiáluHlavné vrecko je ľahko prístupné, vnútorné taštičky možno jednoducho zložiť a zaberajú minimum miesta.

 

Prebaľovacia taška/batoh PacaPod Lewis

Prebaľovacia taška i batoh 3 v 1.

Prebaľovacia taška aj batoh PacaPod Lewis je priestranná a funkčná zároveň. Z batohu ľahko vykúzlite tašku cez rameno a naopak. Lewis má moderný dizajn a koženkové doplnky. Súčasťou je prebaľovacia taštička a termotaška, ktoré je možné používať aj samostatne. Po ich vybratí vznikne v taške veľký priestor na ďalšie potrebné veci pre vás a vaše bábätko.

Taška PacaPod Lewis

Taška PacaPod Lewis

Prebaľovacia taška batoh Lewis

Prebaľovacia taška batoh Lewis

 

Kabelka/prebaľovacia taška PacaPod Napier

Maminky, ktoré sledujete módne trendy, rýchlo všetky sem! Kabelka Napier Vás očarí klasickým tvarom a „funky“ vzorom tlačenom na pevnom kanvase, ktorý je potiahnutý slabou vrstvou PVA, takže vyčistiť túto kabelku od jogurtu je hračka! Vo vnútri nájdete všetko, čo potrebujete pre novorodenca, batoľa aj pre seba.

Taška PacaPod Napier

Taška PacaPod Napier

Prebaľovacia taška PacaPod Napier

Prebaľovacia taška PacaPod Napier

 

Všetky tieto a mnohé ďalšie prebaľovacie tašky a kabelky si samozrejme môžete zakúpiť u nás v Babytrend.sk. Je už len na vás ako si doladíte farebne a dizajnovo svoj kočík. Tašky PacaPod ako NOVINKA.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *