Aktuality

Kočíky SHOM – Rozhovor s dizajnérom Robertom Verinom

Roberto Verino – módnym návrhár a dizajnér kočíka SHOM.

Roberto Verino - dizajner

Umelec z Galície, Roberto Verino, jedna z najskúsenejších postáv španielskej módnej brandže tvorí návrhy pre značku SHOM. V rozhovore s ním si prečítate o jeho prieniku do sveta detského priemyslu.

Od Roku 1982 máte neustále úspechy vo svete módy. Ale až doteraz ste nikdy nezavítal do detského segmentu. Prečo práve teraz?

Myslíme si, že presne teraz je ten správny moment. Naša značka má dostatok skúseností vstúpiť do detského sveta. Deti sú ten najnáročnejší zákazník a výroba pre deti ma silnú podporu trhu. Najviac sa zamýšľame a rozmýšľame nad kúpou práve vtedy, keď vyberáme produkty pre svoje deti.

 

Kočíky SHOM

Kočíky SHOM

 

Čo vás viedlo k spolupráci so značkou SHOM a inšpirovalo k návrhu dizajnu kočíka?

Tým SHOMu a ja sme sa spoločne zhodli, že produkty musia mať vysokú kvalitu, byť z prémiových materiálov a najmä byť funkčné pre mamičky. Z našej skúsenosti z textilného priemyslu poznáme posledné módne trendy pre rodičov, ktorí držia krok s módou a trendami. Chceli sme urobiť kočiarik, ktorý by sa rodičom páčil. Pre kočík SHOM Roberto Verino sme zvolili elegantnejší štýl.

Povedzte nám niečo viac o dizajne, ktorým sa vyznačuje SHOM Roberto Verino.

Decentne sme zvolili koncept farieb, aby bol celok kočiara čo možno najviac nadčasový. Čierna farba je najlepšia možnoť, ako vytvoriť jedinečný koncept tohto kočiara. Čiernu farbu sme skombinovali s béžovou a granátovou.

 

Kombinované kočíky SHOM

Kombinované kočíky SHOM

 

Máte už spätnú väzbu na SHOM od rodičov?

Komentáre a recenzie na kočík a doplnky Roberto Verino Elegance sú veľmi pozitívne a prijatie kočiara rodičmi je veľmi uspokujujúce.

Ďakujem, že ste mi venovali kúsok vášho času a prajeme veľa úspechov s kočíkom SHOM.

 

Pozrite si a video s predstavením kočíkom SHOM:

 

Kočíky kúpite u nás na stránke SHOM.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *