Rady a tipy

Nábytok, ktorý rastie spolu s dieťaťom

Detský rastúci nábytok – nábytok, ktorý rastie spolu s dieťaťom

 

Už od narodenia sa snažíme svojim deťom poskytovať tú najlepšiu starostlivosť. Postupne ako rastú, prispôsobujeme im aj podmienky a priestor, v ktorých žijeme. Detské postieľky vymieňame za väčšie postele a v momente, keď sa z dieťaťa stáva predškolák, je najvyšší čas zamyslieť sa nad ostatnými kusmi nábytku ako sú stôl či stolička.

Výber vhodného nábytku nemožno podceňovať. Tak ako v práci alebo v škole, i doma treba pri výbere nábytku zvažovať predovšetkým ergonomickú stránku. Úlohou rodičov je, aby z množstva ponúkaných produktov vybrali ten, ktorý bude dieťaťu slúžiť nielen po estetickej, ale hlavne po funkčnej stránke. A hoci zariadenie detskej izby nie je lacnou záležitosťou, táto investícia sa neskôr mnohonásobne vráti (okrem iného) aj v podobe spokojného dieťaťa., ktoré aj vďaka správnemu vybaveniu môže rozvíjať svoje schopnosti.

 

Detský rastúci nábytok

Detský rastúci nábytok

 

Rastúci nábytok, čo to je?

Väčšina rodičov uvažuje o zariaďovaní detskej izby v čase, keď má dieťa 4-5 rokov. Trh ponúka veľké množstvo produktov, ktoré zaujmú cenou, vzhľadom, či dostupnosťou. Počuli ste už o nábytku, ktorý sa prispôsobuje veku a zvyšujúcim sa nárokom školáčika?

 

Nábytok, ktorý si nastavíte podľa toho, ako dieťa rastie

 

Skvelý nápad prišiel od  výrobcu MAYER a zahŕňa stoličky, ktoré zabezpečia správnu polohu sedenia a polohovací stôl. Rastúci nábytok je vhodný pre deti už vo veku od 4 rokov až do dospelosti, takže rodičom ušetrí nemalé peniaze. A čo je najdôležitejšie, je ergonomický, takže prospešný zdraviu.

 

Dizajn, ktorý zaujme

Značka Mayer je na trhu už viac ako pätnásť rokov a dobré meno či spokojnosť zákazníka sú pre nich  prvoradé. Na produkty je poskytovaná záruka 5 rokov, čo len potvrdzuje kvalitu.

Rastúci nábytok zaujme hneď na prvý pohľad. Stoly a stoličky sú v ponuke v rôznych farebných prevedeniach, takže aj vaše dieťa si zaručene vyberie. Kvalitné materiály a pevná kostra sú samozrejmosťou. Jednoduché ovládanie a bohaté štandardné vybavenie podporí úspešný život nejedného školáka.

 

MAYER, špecialista na ergonomický nábytok!

 

Stolička, ktorá rastie s dieťatkom

Stabilita, pevnosť a trvanlivosť, to sú dôležité vlastnosti stoličky, ktorá rastie s vaším dieťaťom. Vďaka ergonomicky tvarovanému čalúneniu poskytuje vysoký komfort sedenia.

Hĺbku sedenia a výšku sedáka a operadla je možné nastavovať podľa potreby. Maximálna nosnosť stoličky je až 100 kg.

 

Rastúci stôl

Ku stoličke patrí neodmysliteľne stôl, ako inak, rastúci! Stôl od firmy MAYER má pevnú konštrukciu a pracovnú dosku s nastaviteľným sklonom, čo oceníte pri rôznych činnostiach. Súčasťou je praktický organizér. Nakoľko ide o bezpečný nábytok, zaoblenie hrán je samozrejmosťou. Atraktivitu tohto kusu nábytku zvyšuje možnosť voľby farebného prevedenia a dokúpenia rôznych doplnkov (nadstavce, čítacie nadstavce, atď.).

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *