Bábätko

Veselá žirafka La Sophie Giraffe

Veselá žirafka La Sophie Giraffe rozmaznáva pokožku najmenších

Najkrajšia vôňa na svete? Novopečení rodičia a vlastne všetky mamičky a oteckovia sa poľahky zhodnú na odpovedi: je ňou vôňa bábätka! Je tak čistá, nevinná a nezameniteľná, keď s nehou berieme do náručia voňavý uzlíček, ktorý uzrel svetlo sveta len prednedávnom. A pri odchode z pôrodnice si želáme jediné, dať svojmu dieťatku to najlepšie. Zároveň sme však plní obáv. Ako často kúpať novorodenca? Ako sa starať o jeho pokožku, aby ostala jemná a hebká?

Pokožka novorodenca je mimoriadne citlivá a zaslúži si tú najjemnejšiu starostlivosť. Je chránená lipidovým mazom a každodenné kúpanie, ktoré predčasne zbavovalo telíčko dieťatka tohto obalu, je našťastie už minulosťou. Odborníci odporúčajú kúpať bábätká 2-3x týždenne. Názory na použitie kozmetiky v prvých dňoch života bábätka sa rôznia, no vo všeobecnosti prevláda názor, že prvé týždne celkom postačí umývanie čistou vodou.

Aj detská kozmetika môže škodiť

Niekedy sa však môžu vyskytnúť problémy vo forme suchej a citlivej pokožky, objavia sa ekzémy či nepekné šupinky, kedy čistá voda už nestačí. Detská kozmetika, ktorá je na trhu dostupná, sľubuje riešenia na mnohé spomenuté ťažkosti, avšak treba myslieť na to, že pokožka dieťatka je omnoho viac priepustná ako u dospelého človeka a všetko, čo na ňu natrieme, sa dostáva do tela. Vyhnúť by sme sa preto mali silno parfumovaným produktom a naopak, siahnuť po tých, ktoré sú šetrné a majú čo najbližšie k prírode. Farebné obaly a voňavé náplne sú atraktívne, avšak na prvom mieste pre každého rodiča je zdravie.

 

Žirafka Sophie aj v kúpeľni

Mimoriadne obľúbené hryzátko v tvare roztomilej žirafky Sophie inšpirovalo k vytvoreniu kozmetickej rady pod značkou Sophie la Girafe Baby. Exkluzívna organická kozmetika je certifikovaná jedným z najprísnejších certifikátov na svete ECOCERT Organic,vďaka čomu je vhodná pre najmenšie poklady už od narodenia, rovnako pre tehotné ženy, ako aj na citlivú, ekzematickú a atopickú pokožku.

„Blahodarné organické zložky hýčkajúce jemnú pokožku bábätka, to je Sophie la Giraffe Baby“

Vstúpte do sveta luxusnej kozmetiky Sophie la Girafe Babya rozmaznávajte pokožku svojho dieťatka aj seba! Bez obsahu silných esenciálnych olejov, alergénov, gluténu, orechov, či lanolínu a včelieho vosku je vhodná aj pre vegánov.

 

Ideálny darček pre maminky aj bábätká

Kozmetika s veselým motívom žirafky Sophie pod značkou Sophie la Girafe Babyobsahuje produkty, ktoré prepožičajú pokožke dieťatka hebkosť a zabezpečia všetko, čo potrebuje. V tejto ponuke nájdete produktové rady Vullipre najmenších, ako aj výhodné balenia a darčekové sety (s hračkou, či kefou na jemné vlásky):

  • Sophie La Girafe Baby Hair & Body Wash 200 ml, výživný jemný čistiaci gél
  • Sophie La Girafe Baby Oil200 ml, všestranný viacúčelový luxusný detský olej
  • Sophie La Girafe Baby Body Lotion150 ml, bohaté a výživné hydratačné mlieko
  • Sophie la Girafe Face Cream50 ml, pleťový krém pre citlivú pokožku
  • Sophie la Girafe SOS Cream Face&Body50 ml, špeciálny krém 3v1 vyvinutý pre starostlivosť o tvár a telo
  • Sophie La Girafe Baby Bubble Bath 150 ml, jemná bohato peniaca pena do kúpeľa

TIP NA DARČEK: Štartovací balíčekVulli – Sophie La Girafe – Starter Kit, v ktorom nájdete 4 šikovné minibalenia (20ml) produktov starostlivosti o bábätká 0+ v darčekovej krabičke spolu s kartičkou pre ešte osobnejšie prianie!

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *