Aktuality

Víťazné autosedačky Britax-Römer DUALFIX M a SWINGFIX M i-Size v teste ADAC 11-2018

Britax-Römer – Vítazi v teste autosedačiek ADAC 11/2018

 

Podľa aktuálneho nemeckého testovania STIFTUNG WARENTEST & ADAC 11/2018 sa stali víťazmi v jednotlivých kategóriách s výborným bodových hodnotením autosedačky značky Britax-Römer.

 

Kategória autosedačiek iSize do 105cm

Pre kategóriu autosedačiek iSize 61-105cm (od 3 mesiacov až do 4 rokov, 18kg) je víťazom: Autosedačka Britax-Römer SWINGFIX M i-Size

Autosedačka Britax-Römer  SWINGFIX M i-Size

Autosedačka Britax-Römer  SWINGFIX M i-Size

Autosedačka Britax-Römer SWINGFIX M i-Size s hodnotením 1,7 bodov.

Autosedačka SWINGFIX i-SIZE bola vyhodnotená ako víťaz kategórie výrobkov pre deti vďaka svojej elegantnej zaoblenej čiernej škrupine, ktorá snúbi estetické prevedenie s modernými bezpečnostnými technológiami.

4 roky, 200 týždňov, 1 500 dní, 1 autosedačka – vždy pohodlne. Počas prvých štyroch rokov svojho života vaše dieťa povyrastie o približne 52 cm. SWINGFIX i-SIZE ponúka po celú túto dobu konštantnú úroveň pohodlia. To dohromady znamená maximálny komfort pre prvých 1 500 dní života vášho dieťaťa.

 

Na 2 mieste sa umiestnila Autosedačka Britax-Römer DUALFIX M i-Size

Autosedačka Britax-Römer Dualfix M i-Size

Autosedačka Britax-Römer Dualfix M i-Size

Autosedačka Britax-Römer DUALFIX M i-Size s hodnotením 2,1 bodov.

Solution S-fix rastie s dieťaťom vo veku od 3 do 12 rokov a rovnako ako rodičia sa postupne prispôsobuje meniacim sa potrebám dieťaťa. Najnovší člen úspešného radu autosedačiek Solution vyčnieva vďaka svojim funkciám pre pohodlie a bezpečnosť. Naklápacia opierka hlavy zabraňuje nebezpečnému prepadávaniu hlavy dieťaťa dopredu počas spánku a udržuje ju neustále v bezpečnej zóne autosedačky. To je dôležité predovšetkým pri náraze z boku, počas ktorého poskytuje opierka hlavy a L.S.P Systém zvýšenú ochranu dieťaťa. 12 možností nastavenia výšky iba jednou rukou poskytuje rodičom aj rastúcemu dieťaťu pohodlné cestovanie vo vozidle.

 

 

Autosedačky Britax-Römer si u nás kúpite na stránke Autosedačky Britax-Römer.

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *