Aktuality

Víťazné autosedačky Cybex Pallas S-Fix a Solution S-Fix v teste ADAC 11-2018

Cybex – Vítazi v teste autosedačiek ADAC 11/2018

 

Podľa aktuálneho nemeckého testovania STIFTUNG WARENTEST & ADAC 11/2018 sa stali víťazmi v jednotlivých kategóriách s výborným bodových hodnotením autosedačky značky CYBEX.

 

Kategória autosedačiek 9-36kg

Pre kategóriu autosedačiek 9-36kg (od 9 mesiacov až do 12 rokov) je víťazom: Autosedačka Cybex Pallas S-Fix

Autosedačka Cybex Pallas S-Fix

Autosedačka Cybex Pallas S-Fix

Autosedačka Cybex Pallas S-Fix s hodnotením 2,1 bodov.

Detská autosedačka Pallas S-fix vám vydrží niekoľko rokov: ako autosedačka 2 v 1 je navrhnutá tak, aby rástla spolu s dieťaťom od 9 mesiacov až do 12 rokov. Optimalizovaný bezpečnostný pult znižuje riziko vážnych zranení krku bez obmedzovania dieťaťa. Počas spánku sa o bezpečnosť dieťaťa stará patentovaná naklápacia opierka hlavy, ktorá zabraňuje prepadnutiu hlavy dieťaťa dopredu a pomáha ju udržať v bezpečnej zóne detské autosedačky, čo je dôležité predovšetkým pri bočnom náraze. Okrem opierky hlavy zaisťuje zvýšenú bezpečnosť tiež L.S.P. Systém, znižujúce sily nárazu z boku.

 

Kategória autosedačiek 15-36kg

Pre kategóriu autosedačiek 15-36kg (od 3 do 12 rokov) je víťazom: Autosedačka Cybex Solution S-Fix

Autosedačka Cybex Solution S-Fix

Autosedačka Cybex Solution S-Fix

Autosedačka Cybex Solution S-Fix s hodnotením 1,7 bodov.

Solution S-fix rastie s dieťaťom vo veku od 3 do 12 rokov a rovnako ako rodičia sa postupne prispôsobuje meniacim sa potrebám dieťaťa. Najnovší člen úspešného radu autosedačiek Solution vyčnieva vďaka svojim funkciám pre pohodlie a bezpečnosť. Naklápacia opierka hlavy zabraňuje nebezpečnému prepadávaniu hlavy dieťaťa dopredu počas spánku a udržuje ju neustále v bezpečnej zóne autosedačky. To je dôležité predovšetkým pri náraze z boku, počas ktorého poskytuje opierka hlavy a L.S.P Systém zvýšenú ochranu dieťaťa. 12 možností nastavenia výšky iba jednou rukou poskytuje rodičom aj rastúcemu dieťaťu pohodlné cestovanie vo vozidle.

 

 

Autosedačky Cybex si u nás kúpite na stránke Autosedačky Cybex.

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *