POŠTOVNÉ ZADARMO pri nákupe nad 99€

Box na obed s priehradkou - Dragon Tales

Je nám ľúto, tento produkt je už vypredaný.

16,95 €
Detail produktu
Viac informácií
Kód produktu SBR050155
Značka Sebra
Farba Dragon Tales
Rozmery 18 x 17 x 7 cm
Veková kategória 4m+

Podrobný popis

Box na obed s priehradkou - Dragon Tales

Detský box na obed s ilustráciami z knihy Sebra's Dragon Tales - rozprávky o drakoch a rytieroch.

Zviažte box na obed s fľašou na vodu, ktorá je tiež súčasťou kolekcie Dragon Tales.

Krabička na občerstvenie Dragons and Knights
Vďaka šikovnému dizajnu s dvoma zacvakávacími uzávermi veka je tento box na desiatu ideálny na obedy do škôlky, škôlky, školy alebo na piknik v parku. Box na občerstvenie je vybavený odnímateľnou priehradkou, ktorá uľahčuje oddeľovanie rôznych druhov potravín, vďaka čomu sú potraviny čerstvejšie a atraktívnejšie. Spodná časť obedára je celoplošne jednofarebná v tmavomodrej farbe, zatiaľ čo vrchné veko má krásnu potlač draka a rytiera v brnení.

Odporúčaný vek: od 4 mesiacov

Pokyny na čistenie: dbajte na to, aby sa nerozbil: výrobok možno umývať v umývačke riadu - pri teplote max. 65 stupňov, v hornom koši. Pred prvým použitím výrobok vyčistite.

Výrobok neobsahuje BPA.


K téme Dračích príbehov
Prostredníctvom malých príbehov je dieťa pozvané do skutočného dračieho sveta. Dieťa sa tu stretne s lesnými drakmi, hradnými drakmi, lietajúcimi drakmi, hladnými drakmi a drakmi chrliacimi oheň. Spolu s každým zo svojich verných rytierov skúmajú draci zasnežené vrcholky hôr, pomaly tečúce potoky, hlboké modré lesné jazerá a vybuchujúce sopky. Zažívajú dobrodružstvá, navštevujú dediny a hrady. Dračie príbehy sú malé príbehy o priateľstve, o schopnosti žiť spolu napriek veľkým rozdielom a o túžbe objavovať a skúmať nové krajiny.

Vlastnosti:
Materiál.
Odporúčaný vek: od 4 mesiacov
Dĺžka: 18 cm
Šírka 17 cm
Výška 7 cm
Bez BPA, bez ftalátov, bez formamidu (PVC)
Počet kusov 2

Pokyny na umývanie: - Vnútorné steny sú pokryté obalom, ktorý je súčasťou balenia: Výrobok je možné umývať v umývačke riadu pri maximálnej teplote 65 stupňov - vložte do horného vozíka.

Pre bezpečnosť a zdravie vášho dieťaťa. VAROVANIE! Výrobok používajte len pod dohľadom dospelých. Pred každým použitím výrobok skontrolujte. Pri prvých známkach poškodenia alebo opotrebovania výrobok zlikvidujte. Pred podávaním vždy skontrolujte teplotu jedla.

Výrobok je označený symbolom nádoby a vidličky, ktorý znamená, že výrobok spĺňa požiadavky na materiály prichádzajúce do styku s potravinami.
Spoločnosť Sebra podlieha kontrole dánskeho veterinárneho a potravinového úradu, pretože predáva taniere, misky, poháre a príbory, o ktorých je známe, že sú materiálmi prichádzajúcimi do styku s potravinami. Spoločnosť Sebra má v súčasnosti najlepšiu možnú dánsku značku kvality z hľadiska bezpečnosti potravín. Najnovšiu správu z kontroly nájdete tu.https://www.findsmiley.dk/127410