POŠTOVNÉ ZADARMO pri nákupe nad 99€

Brušný tehotenský pás Medela - Biela S

Je nám ľúto, tento produkt je už vypredaný.

19,50 € 11,70 €
Detail produktu
Viac informácií
Kód produktu P200.0820S
Značka Medela
Farba white

Podrobný popis

Medela Tehotenský brušný pás

Bezšvový a podporný brušný pás, ktorý poskytuje pohodlie a úľavu v citlivých oblastiach, ako je spodné bruško a spodná časť chrbta. Vďaka prešívanej technológii a priedušnému materiálu sa extra-elastický materiál okolo bruška ľahko prispôsobuje meniacim sa tvarom počas tehotenstva a poskytuje potrebnú podporu pred a po pôrode.

Podporný brušný pás pred a po pôrode – odľahčenie a úľava

Vaše telo prechádza počas tehotenstva a po pôrode mnohými zmenami. To je dôvod, prečo Medela navrhla bezšvový tehotenský brušný pás, ktorý poskytuje príjemnú podporu a pohodlie. Vzhľadom k praktickej dĺžke je materský brušný pás ideálne prekrytie a predĺženie oblečenia, ktoré je už tesné alebo krátke.

Výhody podporného brušného pásu

Bezšvový a priedušný brušný pás má zosilnené časti na dolnom chrbte a pod bruškom. Vďaka extra-pružnému a mäkkému materiálu tento tehotenský pás rastie s Vami.

 

  •  Zosilnené časti pre podporu a úľavu: Posilnené časti okolo chrbta a pod bruškom poskytujú ľahkú oporu a úľavu v týchto oblastiach.
  •  Bezšvový a priedušný materiál pre vysoké pohodlie: Bezšvový a priedušný materský brušný pás sa pohodlne nosí a príjemne sedí okolo brucha
  •  Extra-elastická oblasť bruška rastie s Vami: Vďaka extra-pružnému materiálu v oblasti bruška, môže pás rasť s Vašim bruškom a poskytuje podporu pred a po pôrode.
  •  Praktická dĺžka pre prekrytie a predĺženie oblečenie: Počas tehotenstva brušný pás prekrýva a predlžuje oblečenie, ktoré je už tesné alebo krátke.