Celosilikónový cumlík Philips Avent Soothie 3m+ 2 ks - Dievča

Výrobca
Philips - Avent
Kód
742920
Dostupnosť
SKLADOM
Vyberte si variant produktu
Cena s DPH
10.40 €
Kúpou tohto tovaru získate 10 bodov. Viac info

Celosilikónový cumlík Philips Avent Soothie 3m+ 2 ks

 

od 3 mesiacov
• celosilikónový
• dajte dieťatku to najlepšie
• 0% BPA
• neobsahuje latex a ftaláty
• v balení 2ks

 

Philips AVENT ponúka jedinečne tvarovaný cumlík vyrobený z jedného kusu silikónu v tvare roztomilého medvedíka. 

Má vysokú odolnosť, silikón nemocničného štandardu bez chuti a zápachu.

Ortodontická násoska rešpektuje prirodzený vývoj ďasien, zubov a zubného podnebia dieťaťa. Flexibilný kotúč je šetrný k tvári dieťaťa.

Je hygienický, môžete ho sterilizovať pomocou sterilizátora Philips Avent, je vhodný do umývačky riadu.

 

Sanie bábätká upokojuje. Keď zlyhajú všetky metódy na utíšenie dieťatka, môžu Vám pomôcť cumlíky AVENT, aby sa Vaše dieťatko utíšilo a pokojne odpočívalo. 

 Môžu prísť okamihy, kedy vôbec nič nedokáže upokojiť vaše nepokojné dieťa. To sú chvíle, kedy môžu pomôcť cumlíky, ktoré vás tak zbavia pocitu bezmocnosti a znepokojenia. AVENT rozumie vaším starostiam, a preto vyrába cumlíky najvyššej kvality podľa najprísnejších bezpečnostných noriem (BS 5239:1988). Na rozdiel od neodvzdušnených cumlíkov sa cumlíky AVENT môžu sterilizovať parou.

 

 Bábätká s cumlíkom pokojnejšie spia, menej sa v spánku pohybujú a predovšetkým zostávajú ležať na chrbte, čo odporúčajú aj pediatri. Používanie cumlíka zmenšuje závislosť bábätka na fľaške, znižuje možnosť poškodenia zúbkov a môže znížiť aj riziko dentálnych problémov v neskoršom veku v porovnaní s dlhodobým cmúľaním palcov, ktoré vytvárajú nevhodný tlak na ďasná a predné zúbky.

 

Všetky cumlíky AVENT sú silikónové. Silikón je bez chuti a zápachu, cumlíky majú dlhšiu životnosť a lepšie sa čistia ako kaučukové cumlíky.

Výrobca: Philips - Avent
Našli ste chybu? Dajte nám vedieť