Cumlík na fľašu Avent Natural 2 pomalý prietok 2ks

Výrobca
Philips - Avent
Kód
873907
Dostupnosť
SKLADOM
Cena s DPH
6.90 €
Kúpou tohto tovaru získate 6 bodov. Viac info

Cumlík na fľašu Avent


Široký tvar mäkkého cumlíka v tvare bradavky núti vaše dieťa zoširoka otvoriť ústa a doslova sa k cumlíku prisať podobne ako pri bradavke na prsníku. Môže tak začať sať a používať pritom rovnaké pohyby jazyka a ďasien ako pri dojčení. To je dôvod, prečo je s AVENTOM ľahké kombinovať dojčenie s kŕmením z fľaštičky.


Cumlík Natural na fľašu AVENT Natural pomalý prietok. Extra mäkký silikónový cumlík.

  • pomalý prietok
  • pre deti od 1 mesiaca
  • materiál: ultra mäkký a pružný silikón
  • Odporučené pre novorodencov a dojčené deti


Silikónový cumlík AVENT má jedinečný patentovaný okraj, ktorý má inovovaný dvojitý ventil. Cumlík umožňuje prúdenie vzduchu do fľaštičky počas kŕmenia, čím zamedzuje vzniku vákua vo fľaštičke. Dieťa sa nemusí cumlíka pri kŕmení púšťať a môže piť súvisle ako pri dojčení bez prehĺtnutia vzduchu.

Šumivý zvuk je známkou toho, že vzduch prúdi do fľaštičky a nie do žalúdka vášho dieťaťa. Práve prehĺtnutý vzduch počas kŕmenia vyvoláva plač spôsobený bolestivou kolikou alebo nafukovaním.


Klinické pokusy* prevedené univerzitami v Londýne a Cambridge preukázali, že novorodenci kŕmení fľaštičkami AVENT trpeli menej kolikami a po prebudení boli spokojnejší než deti, ktoré boli kŕmené z obyčajných fliaš.


Dojčenské fľaše AVENT Natural musia byť používané s cumlíkom AVENT Natural, ktorý má široký tvar podobný bradavke a jedinečný lupienkový dizajn.

Na dojčenské fľaše AVENT Classic môžete použiť cumlík AVENT Classic/Antikolik, ktorý má na základni tesniaciu manžetu.

Výrobca: Philips - Avent
Veková ketegória: 0m+
Našli ste chybu? Dajte nám vedieť